Porsgrunn Pistolklubb

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /customers/a/5/a/ppk.no/httpd.www/templates/siteground-j16-10/html/com_content/article/default.php on line 15

 

Kopi av terminliste telemark/ vestfold

Arr.navn
Arrangør
Dato fra
Starttid
Sted
22.09.2018 10:00 Lillegårdsæter
28.09.2018 18:15 Brevik
30.09.2018 10:00 Bjørndalen
30.09.2018 10:00 Brevik
30.09.2018 10:00 Brevik
05.10.2018 18:15 Brevik
06.10.2018 10:00 Åres
06.10.2018 12:00 Åres
19.10.2018 18:15 Brevik
20.10.2018 09:00 Åres
20.10.2018 10:00 Åres
20.10.2018 12:00 Åres
20.10.2018 13:00 Åres
21.10.2018 10:00 Brevik
21.10.2018 10:00 Brevik
24.10.2018 18:00 Geiteryggen
03.11.2018 10:00 Bommestadhallen
03.11.2018 13:00 Bommestadhallen
09.11.2018 18:15 Brevik
11.11.2018 10:00 Brevik
11.11.2018 10:00 Brevik
13.11.2018 18:00 Hula
16.11.2018 18:15 Brevik
17.11.2018 09:00 Bommestadhallen
17.11.2018 09:00 Bommestadhallen
18.11.2018 10:00 Geiteryggen
30.11.2018 18:15 Brevik
01.12.2018 09:00 Bommestadhallen
01.12.2018 09:00 Bommestadhallen
02.12.2018 10:00 Brevik
02.12.2018 10:00 Brevik
07.12.2018 18:15 Brevik
11.12.2018 18:00 Haugar

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Drammen 14.10. kl 12:00 Sprintluft
Drammen 14.10. kl 13:00 Sprintluft
Hønefoss 18.10. kl 18:00 Luft
Hønefoss 18.10. kl 19:30 Luft
Brevik 19.10. kl 18:15 Standard
Fuglemyr 200m 20.10. kl 10:00 Norgesfelt
Fuglemyr 200m 20.10. kl 13:00 Norgesfelt
Åres 21.10. kl 09:00 PPC
Åres 21.10. kl 10:00 VM Fin
Brevik 21.10. kl 10:00 Luft
Brevik 21.10. kl 10:00 VMFG KMFG
Åres 21.10. kl 12:00 Hurtig F
Åres 21.10. kl 13:00 PPC
Hønefoss 22.10. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 22.10. kl 20:00 NAIS F
Geiteryggen 24.10. kl 18:00 Luft
Bommestadhallen 3.11. kl 10:00 Sprintluft
Bommestadhallen 3.11. kl 13:00 Luft
Hønefoss 5.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 5.11. kl 20:00 NAIS F
Brevik 9.11. kl 18:15 VM Fin
Myhrespiten 11.11. kl 09:00 Felt
Brevik 11.11. kl 10:00 Luft
Brevik 11.11. kl 10:00 Hurtig FG KM G
Hula 13.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 15.11. kl 18:00 Hurtig F
Hønefoss 15.11. kl 19:30 Hurtig F
Brevik 16.11. kl 18:15 Fri B
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Hurtig FG
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Luft
Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft