Porsgrunn Pistolklubb

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /customers/a/5/a/ppk.no/httpd.www/templates/siteground-j16-10/html/com_content/article/default.php on line 15

NM luftpistol, spesialfelt og feltpistol på plass 

Se mer her http://www.skyting.no/2017/02/06/nm-luftpistol-og-feltpistol-pa-plass/

og http://www.skyting.no/kalenderoversikt/185/nm-bane-pistol/

Bli med, det er bare moro.

NM bane arrangeres på Ørlandet Trykk her

NM spesialfelt Mysen PL  Følg med på denne siden trykk her

NM Felt Bærum PK Følg med på denne siden trykk her

NM luftpistol Startlister mpl.no

PÅMELDINGSFRIST 19. MARS

Stevne navn 1701066 NM luftpistol 2017

Mysen Pistollag inviterer til NM i 10m Luftpistol 40/60 skudd
Lørdag 1. April – Søndag 2. April
i Eidsberg-Hallen i Mysen

Påmeldte fra porsgrunn Pk har skytetid 1.april

Klasse junior 60 skudd

Glenn Arne Garmo kl 1045

 Klasse Menn 60skudd

Ole-Harald Aas kl 1230

Petter Aas kl 1045

Harald A. Sæle kl 0900

 

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Drammen 14.10. kl 12:00 Sprintluft
Drammen 14.10. kl 13:00 Sprintluft
Hønefoss 18.10. kl 18:00 Luft
Hønefoss 18.10. kl 19:30 Luft
Brevik 19.10. kl 18:15 Standard
Fuglemyr 200m 20.10. kl 10:00 Norgesfelt
Fuglemyr 200m 20.10. kl 13:00 Norgesfelt
Åres 21.10. kl 09:00 PPC
Åres 21.10. kl 10:00 VM Fin
Brevik 21.10. kl 10:00 Luft
Brevik 21.10. kl 10:00 VMFG KMFG
Åres 21.10. kl 12:00 Hurtig F
Åres 21.10. kl 13:00 PPC
Hønefoss 22.10. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 22.10. kl 20:00 NAIS F
Geiteryggen 24.10. kl 18:00 Luft
Bommestadhallen 3.11. kl 10:00 Sprintluft
Bommestadhallen 3.11. kl 13:00 Luft
Hønefoss 5.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 5.11. kl 20:00 NAIS F
Brevik 9.11. kl 18:15 VM Fin
Myhrespiten 11.11. kl 09:00 Felt
Brevik 11.11. kl 10:00 Luft
Brevik 11.11. kl 10:00 Hurtig FG KM G
Hula 13.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 15.11. kl 18:00 Hurtig F
Hønefoss 15.11. kl 19:30 Hurtig F
Brevik 16.11. kl 18:15 Fri B
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Hurtig FG
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Luft
Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft