Porsgrunn Pistolklubb

Felt

Resultater Feltstevne 9. sept. 2018.

Finner du feil sender du epost til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.


Endelig resultat

 

Klasse FA - Feltpistol      
1 Ingunn Marie Edvardsen Greipstad Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/3 9/0 9/1 11/4 12/5 12/0 105/15
2 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/4 12/4 9/0 9/1 11/3 11/2 12/0 104/14
3 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/6 12/4 9/0 9/2 11/4 12/4 10/0 103/20
4 Mona Gjelstad Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 10/5 12/3 9/0 8/2 11/4 12/5 12/0 103/19
5 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/3 12/3 9/0 9/2 11/4 12/3 12/0 103/15
6 Johnny Knem Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 11/2 12/3 9/0 8/0 11/6 12/4 10/0 102/15
7 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 9/1 12/4 9/0 8/0 11/6 12/3 12/0 102/14
8 Geir Yngve Kristiansen Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 11/1 12/2 9/0 6/0 11/5 12/5 12/0 102/13
9 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 11/0 11/3 12/2 9/0 9/1 10/5 12/1 10/0 102/12
10 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 6/2 12/2 9/0 8/0 9/1 12/2 12/0 97/7
11 Frank Kristensen Nome Pk 9/0 9/0 11/0 9/1 12/1 9/0 9/1 10/1 10/1 6/0 94/5
12 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 8/0 11/0 7/3 12/4 9/0 7/2 10/1 8/2 10/0 91/12
13 Tore Vinkenes Farris Sportskyttere 9/0 9/0 9/0 9/3 8/1 9/0 9/1 9/4 12/1 8/0 91/10
14 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 8/0 11/0 9/5 12/0 9/0 9/0 6/1 10/0 6/0 89/6
           
Klasse FB - Feltpistol      
1 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/6 12/1 9/0 8/1 11/4 10/3 12/0 102/15
2 Pål Espen Bondestad Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 11/5 10/3 9/0 9/0 10/3 12/1 12/0 102/12
3 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/6 10/3 9/0 8/0 11/5 12/5 10/0 100/19
4 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere 9/0 8/0 11/0 11/3 10/0 9/0 9/2 9/5 12/3 12/0 100/13
5 Per Tofsland Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 9/3 10/2 9/0 8/1 11/4 12/3 12/0 100/13
6 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 11/4 8/2 9/0 9/1 11/3 12/2 10/0 99/12
7 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 11/0 9/1 12/4 9/0 7/1 9/2 12/3 12/0 99/11
8 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/0 10/3 9/0 7/0 11/1 12/5 12/0 99/9
9 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 9/0 9/0 11/0 9/3 12/3 9/0 9/2 8/3 10/3 12/0 98/14
10 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 9/4 8/3 7/0 8/1 11/1 12/4 10/0 94/13
11 Eirik Todal Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 9/1 10/3 9/0 7/0 10/2 10/2 8/0 92/8
12 Tom Sveinson Rauland Pk 9/0 9/0 11/0 5/0 10/3 9/0 8/2 6/2 12/4 12/0 91/11
13 Stian Johansen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 6/0 10/0 8/0 9/0 11/1 12/3 6/0 91/4
14 Sjur Stokke Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 7/2 10/1 9/0 5/0 11/2 10/2 8/0 89/7
           
Klasse FC - Feltpistol      
1 Zoran Vojnovic Arendal Pk 9/0 9/0 10/0 11/0 8/3 9/0 8/2 10/2 12/1 12/0 98/8
2 Mathias Falkevik Porsgrunn Pk 8/0 9/0 8/0 8/3 12/3 9/0 9/1 11/2 12/2 10/0 96/11
3 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 9/0 7/0 11/0 9/3 8/1 9/0 9/0 7/1 12/3 10/0 91/8
           
Klasse FD - Feltpistol      
1 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 11/4 12/2 9/0 9/0 10/3 12/4 12/0 104/13
2 Frode Island Bergan Lardal Revolver Og Pistolklub 9/0 9/0 11/0 11/2 12/2 7/0 9/1 11/3 12/3 12/0 103/11
3 Tor Arne Nilsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 10/0 10/1 8/0 6/0 11/3 12/4 10/0 96/8
4 David Ralle Skien Pk 8/0 9/0 11/0 7/0 10/1 9/0 8/1 10/0 12/3 12/0 96/5
5 Kim Bjerke Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 5/1 12/3 9/0 8/0 9/4 12/4 10/0 94/12
6 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 9/0 8/0 11/0 10/2 8/1 6/0 8/1 9/2 8/3 10/0 87/9
7 Jan Georg Lauvåsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 8/0 5/0 12/1 9/0 4/0 11/2 10/1 10/0 87/4
8 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 9/0 9/1 8/0 7/0 6/0 11/2 10/4 8/0 86/7
9 Nicolay Åsolfsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 10/0 9/2 2/1 8/0 8/0 11/3 10/2 7/0 83/8
10 Ragnar Seljåsen Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 2/0 6/1 9/0 7/1 9/0 12/1 8/0 82/3
11 Linn Svanvik Skien Pk 9/0 9/0 9/0 2/0 10/3 7/0 7/1 10/1 10/1 8/0 81/6
12 Svein O Næss Farris Sportskyttere 9/0 7/0 8/0 7/2 12/1 7/0 5/0 5/2 8/1 6/0 74/6
13 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 2/0 6/1 9/0 4/1 9/2 8/0 4/0 71/4
14 Christian Bjåland Porsgrunn Pk 7/0 9/0 11/0 7/1 8/0 5/0 4/0 8/3 4/1 6/0 69/5
15 Magnus Hop Nordtømme Porsgrunn Pk 8/0 9/0 11/0 0/0 6/2 5/0 5/0 11/2 8/0 6/0 69/4
16 Ingunn Green Farris Sportskyttere 8/0 6/0 7/0 4/0 10/1 6/0 4/0 6/1 10/0 4/0 65/2
17 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 9/0 7/0 9/0 2/0 5/0 9/0 4/0 4/0 2/0 8/0 59/0
18 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 9/0 8/0 9/0 4/0 6/0 7/0 2/0 6/1 4/0 2/0 57/1
19 Jon Erik Mobæk Skien Pk 9/0 7/0 6/0 4/1 4/0 9/0 0/0 7/1 6/1 2/0 54/3
20 Tim Halvorsen Rauland Pk 6/0 0/0 2/0 6/1 9/0 8/0 4/0 6/1 8/1 4/0 53/3
21 Per Arnt Auen Porsgrunn Pk 6/0 4/0 0/0 2/0 6/2 4/0 2/0 3/1 2/0 2/0 31/3
22 Glenn D Nordby Nome Pk 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 2/0 0/0 0/0 0/0 2/0
           
Klasse FU - Feltpistol      
1 Selma Seljåsen Arendal Pk 0/0 7/0 9/0 6/0 6/1 6/0 4/1 5/0 8/0 5/0 56/2
2 Kasper Anthonsen Aakesen Porsgrunn Pk 2/0 8/0 2/0 0/0 0/0 2/0 3/0 2/0 0/0 7/0 26/0
           
Klasse GA - Feltpistol      
1 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/6 12/3 9/0 9/2 11/5 12/5 12/0 105/21
2 Ingunn Marie Edvardsen Greipstad Pk 9/0 9/0 11/0 10/2 12/4 9/0 8/1 11/5 12/5 12/0 103/17
3 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 11/0 11/3 10/2 9/0 9/3 11/4 12/2 12/0 103/14
4 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 2/1 12/4 9/0 8/1 11/4 12/4 6/0 89/14
5 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 11/4 10/4 9/6 4/0 10/4 12/4 2/0 87/22
           
Klasse GB - Feltpistol      
1 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 11/0 11/3 12/3 9/0 8/0 11/4 12/6 10/0 101/16
2 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 7/2 12/5 9/0 7/2 11/3 12/4 12/0 99/16
3 Johnny Knem Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 9/4 10/3 9/0 9/0 11/5 10/3 8/0 95/15
4 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 3/1 12/2 9/0 9/0 11/4 12/1 10/0 95/8
           
Klasse GC - Feltpistol      
1 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 9/0 11/0 6/1 10/4 9/0 9/2 11/3 8/0 12/0 94/10
2 Alexander Bull Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 7/0 9/1 10/2 9/0 9/1 11/2 10/1 8/0 91/7
3 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 11/0 6/1 12/0 9/0 8/0 9/1 10/3 2/0 85/5
           
Klasse GD - Feltpistol      
1 Zoran Vojnovic Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 9/2 10/2 7/0 8/3 10/2 10/0 10/0 93/9
2 Ove Chr Jakobsen Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 10/0 4/0 10/3 9/0 9/0 11/2 12/2 8/0 91/7
3 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 8/0 9/0 4/0 8/1 9/0 9/1 6/0 8/2 2/0 72/4
4 Kenneth Sandodden Skien Pk 5/0 4/0 6/0 2/1 6/1 7/0 4/0 2/0 4/1 6/0 46/3
5 Magnus Hop Nordtømme Porsgrunn Pk 8/0 7/0 8/0 0/0 4/0 3/0 0/0 8/1 4/0 4/0 46/1
6 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 7/0 7/0 4/0 5/0 4/1 4/0 0/0 6/1 4/0 0/0 41/2
7 Per Arnt Auen Porsgrunn Pk 8/0 5/0 2/0 6/1 2/0 7/0 4/0 2/0 2/0 2/0 40/1
           
Klasse MA - Feltpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/3 12/2 9/0 8/1 9/3 12/1 12/0 102/10
2 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 11/0 7/3 12/4 9/0 9/4 11/6 12/5 12/0 101/22
3 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 9/3 12/4 9/0 9/3 11/4 12/5 10/0 101/19
4 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/1 10/2 9/0 8/1 9/2 12/4 8/0 96/10
5 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 4/2 12/5 9/0 9/1 11/5 12/2 6/0 92/15
7 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 10/0 8/2 6/0 7/0 4/0 6/1 10/3 6/0 75/6
           
Klasse MB - Feltpistol      
1 Espen Schancke Sandefjord Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 11/3 7/0 8/1 9/3 12/2 8/0 95/11
2 Tom Sveinson Rauland Pk 9/0 9/0 11/0 7/0 12/1 9/0 7/1 11/2 10/3 6/0 91/7
3 Per Johannessen Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 10/2 8/0 7/1 11/5 6/0 4/0 86/10
4 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  9/0 8/0 11/0 5/2 12/2 9/0 6/0 11/4 8/1 7/0 86/9
5 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 4/1 8/1 9/0 0/0 8/0 10/0 8/0 76/2
6 Bjørn Egil Helgerud Hokksund Pk 4/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 4/0
           
Klasse MC - Feltpistol      
1 Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 10/3 12/4 9/0 8/0 11/6 12/5 8/0 99/18
2 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 12/0 11/0 7/2 10/3 6/0 6/0 11/4 12/2 12/0 96/11
3 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 9/0 9/0 11/0 8/2 12/4 7/0 9/1 11/3 12/4 6/0 94/14
4 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 8/0 11/0 9/3 12/3 9/0 5/1 6/2 12/4 10/0 91/13
5 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 8/2 8/2 9/0 7/2 10/3 12/5 6/0 89/14
6 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 10/0 6/2 11/2 9/0 5/1 7/1 10/0 8/0 84/6
7 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 3/0 4/0 11/3 12/5 9/0 8/1 11/5 10/4 6/0 83/18
8 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere 8/0 8/0 11/0 4/0 10/0 7/0 8/1 9/3 12/0 6/0 83/4
9 Zoran Vojnovic Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 7/2 8/2 7/0 8/1 11/3 6/2 4/0 80/10
10 Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 8/3 12/4 8/0 0/0 9/2 8/1 6/0 80/10
11 Alexander Bull Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 4/0 10/3 9/0 4/0 8/2 8/1 5/0 77/6
12 Kristian Langeland Porsgrunn Pk 9/0 8/0 10/0 6/0 6/1 9/0 5/1 6/1 8/1 6/0 73/4
13 Frank Kristensen Nome Pk 9/0 7/0 9/0 6/1 10/1 7/0 4/0 9/0 10/1 2/0 73/3
14 Sjur Stokke Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 8/0 0/0 8/1 9/0 8/0 6/1 2/0 8/0 67/2
15 Tore Skau Oslo Sportsskyttere 9/0 7/0 10/0 2/1 6/0 7/0 3/0 7/3 10/3 4/0 65/7
16 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 9/0 6/0 9/0 9/1 5/0 6/0 4/0 5/0 2/0 7/0 62/1
           
Klasse MD - Feltpistol      
1 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/3 10/3 9/0 8/0 11/4 10/3 4/0 92/13
2 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 8/0 11/0 10/1 10/1 4/0 8/0 9/2 8/1 10/0 87/5
3 Reidar Moen Skien Pk 6/0 8/0 11/0 9/2 9/2 6/0 8/0 7/2 12/3 9/0 85/9
4 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 6/0 10/1 7/0 8/2 11/5 8/1 4/0 83/9
5 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 5/1 8/1 6/0 6/1 11/4 8/2 10/0 83/9
6 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 6/1 8/2 9/0 8/1 7/3 7/2 8/0 82/9
7 Magnus Hop Nordtømme Porsgrunn Pk 9/0 9/0 9/0 6/1 12/1 5/0 7/0 10/1 10/1 2/0 79/4
8 Espen Halvorsen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 4/0 7/0 12/3 9/0 8/0 8/1 4/0 9/0 79/4
9 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 11/0 5/2 8/1 9/0 6/1 8/1 9/1 2/0 74/6
10 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 8/0 8/0 7/0 7/1 6/2 5/0 9/1 8/3 8/0 2/0 68/7
11 Ragnar Seljåsen Arendal Pk 8/0 9/0 9/0 0/0 8/2 7/0 2/0 8/1 6/2 5/0 62/5
12 John Erik Mobæk Skien Pk 9/0 6/0 6/0 7/2 6/0 5/1 1/0 6/1 6/0 3/0 55/4
13 Øystein Oxum Porsgrunn Pk 6/0 4/0 2/0 0/0 8/0 3/0 2/0 3/1 4/1 2/0 34/2
14 Kenneth Sandodden Skien Pk 4/0 3/0 4/0 0/0 4/1 2/0 5/0 4/0 0/0 4/0 43130
           
Klasse RA - Feltpistol      
1 Bjørn Egil Helgerud Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 11/5 12/5 9/0 9/0 11/6 12/6 8/0 101/22
2 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/3 12/4 9/0 9/0 11/6 12/5 10/0 101/18
3 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 7/0 11/0 11/4 12/5 9/0 9/2 11/6 12/0 10/0 101/17
4 Tore Vinkenes Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 9/3 12/5 9/0 9/1 11/5 12/3 8/0 99/17
5 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 8/4 12/2 9/0 9/0 10/3 12/5 10/0 99/14
6 Frank Kristensen Nome Pk 9/0 9/0 11/0 9/1 12/3 9/0 7/0 9/3 10/2 12/0 97/9
7 Espen Schancke Sandefjord Pk 9/0 9/0 11/0 9/2 12/4 9/0 8/1 11/5 12/2 6/0 96/14
8 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 8/2 12/2 9/0 9/1 11/4 10/2 8/0 96/11
9 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 6/1 12/0 9/0 9/1 11/3 12/4 8/0 96/9
10 Jan Hagane Flosta Pk 9/0 9/0 11/0 7/3 12/2 9/0 9/0 11/6 12/1 6/0 95/12
11 Svein Emil Andreassen Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 9/0 11/0 12/4 7/0 7/1 11/3 10/2 4/0 89/10
           
Klasse RB - Feltpistol      
1 Per Johannessen Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 9/3 12/5 9/0 9/2 11/5 12/4 10/0 101/19
2 Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/3 12/4 9/0 6/3 11/3 10/3 12/0 100/16
3 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/2 12/2 9/0 8/0 11/6 12/4 8/0 100/14
4 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 8/1 10/4 9/0 8/2 11/3 12/2 12/0 99/12
5 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/2 12/5 9/0 8/2 11/5 12/3 6/0 98/17
6 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 10/1 10/2 9/0 6/0 11/4 12/2 10/0 97/9
7 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/1 10/1 7/0 8/1 11/3 12/4 8/0 94/10
8 Espen Halvorsen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/1 10/1 7/0 8/1 7/3 12/0 8/0 92/6
9 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 9/0 9/0 10/0 5/1 10/2 9/0 8/0 11/4 12/1 8/0 91/8
10 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  9/0 8/0 11/0 6/0 11/2 9/0 6/1 11/5 10/3 7/0 88/11
11 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 10/1 8/1 3/0 7/2 8/0 10/1 10/0 85/5
12 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 8/0 10/0 0/0 12/1 9/0 7/0 10/2 10/4 8/0 83/7
13 Tore Skau Oslo Sportsskyttere 9/0 8/0 6/0 5/1 8/1 6/0 8/0 8/3 8/1 2/0 68/6
           
Klasse RC - Feltpistol      
1 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/5 8/0 9/0 11/2 12/5 8/0 100/14
2 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 9/0 10/0 8/0 12/3 9/0 9/1 11/5 12/1 8/0 97/10
3 Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 11/1 10/3 9/0 8/1 11/2 10/1 6/0 94/8
4 Eirik Todal Horten og Omegn Pk   9/0 7/0 11/0 11/1 9/3 9/0 8/0 11/6 10/3 4/0 89/13
5 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 8/0 11/0 2/0 10/0 6/0 5/0 11/5 12/1 8/0 82/6
6 Geir Yngve Kristiansen Nedre Eiker Pk 8/0 9/0 7/0 5/3 8/4 8/0 9/1 11/4 10/3 6/0 81/15
7 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 9/0 7/0 11/0 5/1 12/0 9/0 0/0 11/2 10/2 4/0 78/5
8 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 7/0 6/0 11/0 8/0 11/1 6/0 4/0 7/2 8/3 4/0 72/6
9 Olav Ludvigsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 10/0 0/0 10/1 6/0 2/1 11/2 4/0 4/0 65/4
           
Klasse RD - Feltpistol      
1 Tor-Ivar Kristensen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 9/0 11/1 12/2 9/0 6/0 11/2 10/0 8/0 94/5
2 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 6/0 10/3 7/0 9/1 11/4 8/1 6/0 86/9
3 Bjørn Ivar Pettersen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 3/0 12/5 9/0 5/2 11/0 10/2 7/0 86/9
4 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 9/0 10/5 10/2 5/0 2/0 9/1 12/5 6/0 81/13
5 Per Tofsland Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 0/0 8/0 6/0 7/0 9/1 8/0 11/0 78/1
6 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 11/0 7/0 10/3 7/0 6/0 10/3 8/2 0/0 77/8
7 John Erik Mobæk Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/1 2/0 3/0 8/1 6/0 6/0 77/4
8 Torben Finn Jørgensen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 8/0 10/0 4/0 6/1 7/0 6/0 10/3 10/1 4/0 74/5
9 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 9/0 6/0 10/0 0/0 8/1 5/0 4/0 10/2 2/0 4/0 58/3
10 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 6/0 2/0 2/0 2/0 4/0 5/0 4/0 9/1 2/0 6/0 42/1
11 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 2/0 8/0 9/0 2/0 0/0 4/0 2/0 7/1 0/0 2/0 36/1
           
Klasse SP - Feltpistol      
1 Yngve Kristiansen Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 10/2 10/1 8/0 7/1 10/3 10/3 10/0 91/10
2 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 10/0 8/2 10/5 8/0 8/0 10/5 10/3 10/0 90/15
3 Tormod Strand Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 10/3 10/1 8/0 6/2 10/4 10/2 10/0 90/12
4 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 8/2 10/2 8/0 6/0 10/2 8/3 10/0 86/9
5 Alexander Bull Oslo Sportsskyttere 8/0 8/0 10/0 10/2 10/2 8/0 8/1 10/3 10/2 2/0 84/10
6 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 8/1 10/2 8/0 8/1 10/2 10/3 4/0 84/9
7 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere 8/0 8/0 10/0 6/1 10/1 8/0 8/1 10/2 10/2 6/0 84/7
8 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 8/0 10/0 6/0 10/0 6/0 8/1 10/3 10/3 8/0 84/7
9 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/4 8/2 8/0 5/0 10/4 8/3 8/0 83/13
10 Frode Island Bergan Lardal Revolver Og Pistolklub 8/0 5/0 10/0 8/2 10/3 8/0 6/0 10/3 10/4 8/0 83/12
11 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 6/0 10/1 6/0 8/1 10/2 10/4 6/0 82/8
12 Espen Schancke Sandefjord Pk 7/0 8/0 10/0 10/2 10/2 8/0 5/0 6/2 10/1 8/0 82/7
13 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 8/0 8/0 10/0 4/0 10/2 8/0 4/1 10/3 8/1 10/0 80/7
14 Terje Pedersen Skien Pk 8/0 8/0 10/0 10/3 8/3 8/0 5/0 8/2 10/2 4/0 79/10
15 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 8/0 6/1 10/0 8/0 7/2 8/4 6/1 8/0 77/8
16 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 4/0 10/1 7/0 6/0 8/2 10/0 6/0 77/3
17 Reidar Moen Skien Pk 8/0 7/0 10/0 8/1 8/1 8/0 2/0 6/1 10/4 6/0 73/7
18 Kenneth Goa Asker Skyteklubb 8/0 8/0 10/0 8/0 10/2 4/0 2/1 8/1 10/2 4/0 72/6
19 Kjell Stian Løyte Nome Pk 8/0 8/0 10/0 2/0 10/3 6/0 6/0 2/1 10/1 6/0 68/5
20 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 6/0 8/0 10/0 4/1 8/3 8/0 5/1 10/5 6/1 2/0 67/11
21 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 8/0 6/0 9/0 2/1 10/0 5/0 6/0 8/1 0/0 2/0 56/2
22 Elisabeth Nordby Nome Pk 8/0 5/0 4/0 2/0 4/0 6/0 3/0 5/2 3/0 4/0 44/2
23 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 8/0 0/0 4/0 0/0 4/0 6/3 2/0 6/1 4/0 2/0 36/4
           
Klasse SR - Feltpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/3 10/4 8/0 8/1 10/3 10/5 10/0 92/16
2 Bjørn Egil Helgerud Hokksund Pk 8/0 8/0 10/0 10/3 10/3 8/0 8/1 10/5 10/0 10/0 92/12
3 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/1 10/3 8/0 8/0 10/3 10/3 8/0 90/10
3 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/1 10/4 8/0 8/1 10/3 10/1 8/0 90/10
5 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 8/0 10/2 8/0 8/0 10/3 10/2 10/0 90/7
6 Terje Pedersen Skien Pk 8/0 8/0 10/0 10/1 8/4 7/0 7/1 10/4 10/1 8/0 86/11
7 Jan Hagane Flosta Pk 8/0 8/0 10/0 6/2 8/1 8/0 8/0 10/5 8/3 10/0 84/11
8 Espen Halvorsen Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 8/2 10/3 6/0 8/1 10/3 10/1 6/0 84/10
9 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/2 8/2 8/0 7/0 8/3 10/5 6/0 83/12
10 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 10/2 10/2 8/0 7/0 10/3 6/0 6/0 83/7
11 Per Johannessen Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 6/0 10/0 8/0 7/1 10/3 8/2 8/0 83/6
12 Tore Vinkenes Farris Sportskyttere 8/0 7/0 10/0 4/2 10/1 8/0 8/2 10/2 8/3 6/0 79/10
13 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 8/0 8/0 10/0 5/1 10/3 6/0 5/0 10/4 10/1 6/0 78/9
14 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 8/0 4/0 10/3 8/0 2/0 10/3 10/2 8/0 76/8
15 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 8/0 8/0 10/0 0/0 10/3 8/0 5/0 10/1 8/1 8/0 75/5
16 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 4/1 8/2 8/0 8/2 10/3 6/0 4/0 74/8
17 Kjell Stian Løyte Nome Pk 6/0 7/0 10/0 6/0 8/0 8/0 4/0 9/4 6/1 4/0 68/5
18 Torben Finn Jørgensen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 8/0 4/1 6/0 5/0 4/0 6/1 8/0 4/0 61/2
19 Ingunn Green Farris Sportskyttere 6/0 8/0 2/0 5/3 10/2 4/0 7/1 6/1 4/0 6/0 58/7
20 John Erik Mobæk Skien Pk 5/0 8/0 8/0 8/2 4/1 4/0 4/1 6/1 4/0 2/0 53/5
21 Line Bjaaland Porsgrunn Pk 2/0 2/0 2/0 0/0 2/0 0/0 2/0 4/0 6/0 2/0 22/0
           
Klasse M1 - Feltpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/4 10/2 8/0 8/1 10/4 10/4 10/0 92/15
2 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 8/0 7/0 10/0 6/0 10/1 8/0 8/0 10/4 10/1 10/0 87/6
3 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/2 10/3 8/0 6/0 8/2 10/3 10/0 88/10
4 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 8/3 10/2 8/0 8/1 10/3 8/3 8/0 86/12
5 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 7/0 8/0 10/0 8/0 10/3 8/0 7/2 10/3 8/2 10/0 86/10
6 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 6/0 10/0 6/2 10/1 7/0 6/0 10/2 10/2 10/0 83/7
7 Ove Chr Jakobsen Svelvik Sportsskyttere 8/0 7/0 10/0 8/1 10/3 3/0 8/0 8/2 10/1 8/0 80/7
8 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  8/0 8/0 10/0 10/1 6/1 8/0 7/0 8/2 4/1 6/0 75/5
9 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 8/0 8/0 10/0 2/0 8/1 6/0 6/1 6/1 10/3 8/0 72/6
10 Stian Johansen Skien Pk 6/0 7/0 10/0 6/1 10/1 6/0 4/1 6/2 8/3 7/0 70/8
11 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 7/0 5/0 9/0 4/1 6/1 8/0 5/0 8/3 4/1 8/0 64/6
           
Klasse M2 - Feltpistol      
1 Knut Stamland Porsgrunn Pk 8/0 8/0 10/0 8/3 10/3 6/0 8/2 8/4 10/3 10/0 86/15
2 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 6/1 10/3 8/0 8/0 10/3 10/2 10/0 88/9
3 Tom Sveinson Rauland Pk 8/0 7/0 8/0 9/3 8/4 6/0 8/0 10/2 10/4 6/0 80/13
4 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 8/0 8/0 10/0 8/0 10/3 8/0 2/0 8/3 10/1 8/0 80/7
5 Kjell Stian Løyte Nome Pk 8/0 8/0 10/0 4/0 10/0 8/0 6/0 8/2 8/0 10/0 80/2
6 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 7/0 7/0 6/0 6/0 8/0 6/0 2/0 8/1 8/2 10/0 68/3
7 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 4/0 7/0 4/0 2/1 6/3 3/0 4/1 10/1 6/0 5/0 51/6
8 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  5/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 5/0
           
KRESTMESTERSKAP REVOLVERFELT    
G Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/3 12/4 9/0 6/3 11/3 10/3 12/0 100/16
S Knut Mosand Rauland Pk 9/0 9/0 10/0 8/0 12/3 9/0 9/1 11/5 12/1 8/0 97/10
B Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 11/1 10/3 9/0 8/1 11/2 10/1 6/0 94/8
4 Tor-Ivar Kristensen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 9/0 11/1 12/2 9/0 6/0 11/2 10/0 8/0 94/5
5 Svein Emil Andreassen Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 9/0 11/0 12/4 7/0 7/1 11/3 10/2 4/0 89/10
6 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 10/1 8/1 3/0 7/2 8/0 10/1 10/0 85/5
7 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 8/0 11/0 2/0 10/0 6/0 5/0 11/5 12/1 8/0 82/6
8 Per Tofsland Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 0/0 8/0 6/0 7/0 9/1 8/0 11/0 78/1
9 John Erik Mobæk Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/1 2/0 3/0 8/1 6/0 6/0 77/4
10 Olav Ludvigsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 10/0 0/0 10/1 6/0 2/1 11/2 4/0 4/0 65/4
11 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 9/0 6/0 10/0 0/0 8/1 5/0 4/0 10/2 2/0 4/0 58/3
12 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 6/0 2/0 2/0 2/0 4/0 5/0 4/0 9/1 2/0 6/0 42/1
13 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 2/0 8/0 9/0 2/0 0/0 4/0 2/0 7/1 0/0 2/0 36/1

 

Resultater Feltstevne 3. juni 2018.

Finner du feil sender du epost til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Oppdatert 050618 kl 1500

Klasse FA - Feltpistol

1

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/6 10/5 9/0 9/4 11/4 12/4 12/0

101/23

 

2

Bjørn Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/4 11/3 12/3 12/0

101/18

 

2

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/4 11/4 12/2 12/0

101/18

 

4

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 11/3 10/4 9/0 9/2 11/3 12/4 12/0

101/16

 

5

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 8/0 11/6 8/4 9/0 9/4 11/6 12/5 12/0

99/25

 

6

Pål Espen Bondestad

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/3 9/0 9/4 11/5 10/3 12/0

99/19

 

7

Alexander Roland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 10/5 9/4 9/0 9/4 11/1 12/4 10/0

97/18

 

8

Terje Andreassen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 10/3 10/1 9/0 8/3 11/6 12/5 10/0

97/18

 

9

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 7/0 9/3 10/3 9/0 9/3 10/2 12/2 12/0

97/13

 

10

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 5/0 11/4 8/4 9/0 9/4 11/3 12/5 12/0

96/20

 

11

Kjetil Bøe

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 8/3 8/4 9/0 9/3 11/2 12/4 12/0

96/16

 

12

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/2 6/1 9/0 8/1 11/2 12/3 12/0

96/9

 

13

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 8/0 11/1 8/2 7/0 9/4 11/5 10/3 12/0

95/15

 

14

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

0/0 10/0 8/0 11/6 10/4 9/0 9/5 11/3 12/2 12/0

92/20

 

15

Knut Mosand

Rauland Pk

8/0 10/0 6/0 9/1 7/2 9/0 9/0 11/3 12/4 10/0

91/10

 

16

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/3 9/2 2/0 10/0

87/13

 

17

Elise Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 6/0 11/4 8/0 2/0 5/1 11/3 9/2 10/0

81/10

 

18

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 5/0 11/2 2/0 9/0 9/3 9/0 4/0 10/0

78/5

 

19

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 3/0 10/2 9/2 7/0 5/2 8/2 10/1 8/0

77/9

 

Klasse FB - Feltpistol

1

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 9/1 9/0 9/2 11/5 12/4 12/0

100/16

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/5 9/5 9/0 7/2 11/1 12/4 12/0

98/17

 

3

Gunnar Sandbæk

Moss Pk

8/0 10/0 7/0 11/3 10/4 9/0 8/2 10/3 12/5 12/0

97/17

 

4

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 9/2 9/0 9/1 11/2 12/1 10/0

97/10

 

5

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 6/0 11/4 9/1 9/0 9/2 11/2 10/4 12/0

96/13

 

6

Ole Thomas Furuseth

Kristiansand Garnisons Pistol

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 9/0 8/2 10/2 10/2 10/0

95/12

 

7

Per Tofsland

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 5/0 11/6 9/4 9/0 7/3 11/4 12/1 10/0

93/18

 

8

Sjur Stokke

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 9/1 10/4 9/0 9/1 11/5 8/0 10/0

93/11

 

9

Tor-Andre Bang Jr

Horten og Omegn Pk 

9/0 9/0 7/0 10/2 8/3 8/0 7/2 11/0 12/3 12/0

93/10

 

10

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

7/0 10/0 8/0 9/1 10/4 9/0 7/3 10/3 12/3 10/0

92/14

 

11

Anders Gunbjørnsen

Ringerike Pk

9/0 10/0 8/0 11/0 8/0 9/0 9/4 11/4 6/3 10/0

91/11

 

12

Ole Georg Christensen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/2 4/1 9/0 9/2 11/0 10/4 10/0

91/9

 

13

Øyvind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 9/2 8/1 9/0 7/1 11/1 10/3 12/0

91/8

 

14

Johan Ahlfors

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 8/0 7/1 9/1 9/0 9/2 11/0 8/2 12/0

91/6

 

15

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 10/2 7/1 9/0 9/2 10/2 8/1 12/0

90/8

 

16

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 10/0 8/0 9/2 7/2 9/0 9/2 7/0 10/1 10/0

88/7

 

17

Venke Kragnes

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 6/0 9/0 6/1 9/0 9/2 9/1 10/0 10/0

87/4

 

18

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 2/0 5/0 11/3 9/2 9/0 7/4 9/1 12/3 10/0

83/13

 

19

Tom Cato Karlsen

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 6/0 11/3 9/3 9/0 9/5 11/1 0/0 8/0

82/12

 

20

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 0/0 8/0 8/0 9/0 6/1 6/1 10/0 10/0

76/2

 

21

Runar Holm

Skien Pk

5/0 10/0 8/0 8/0 4/0 3/0 5/0 10/1 8/0 8/0

69/1

 

Klasse FC - Feltpistol

1

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 9/4 9/0 9/2 11/1 8/2 8/0

92/14

 

2

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 7/0 9/4 9/2 9/0 9/1 9/1 10/2 10/0

91/10

 

3

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 10/0 8/0 11/2 8/1 9/0 9/3 11/0 6/0 10/0

91/6

 

4

Roy Hjetland

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 4/0 9/3 9/2 9/0 9/2 11/4 10/2 10/0

90/13

 

5

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 8/0 11/3 9/1 9/0 7/2 7/1 8/1 10/0

88/8

 

6

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

8/0 10/0 8/0 11/4 8/2 9/0 9/2 11/3 4/1 6/0

84/12

 

Klasse FD - Feltpistol

1

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 11/3 9/2 9/0 9/1 10/3 12/1 12/0

95/10

 

2

Aleksander Steingrimsen

Ringerike Pk

8/0 10/0 6/0 11/3 9/3 9/0 7/2 9/2 12/3 12/0

93/13

 

3

Frank Hansen

Porsgrunn Pk

7/0 7/0 7/0 9/2 8/2 9/0 9/3 11/2 10/1 12/0

89/10

 

4

Tor Arne Nilsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 8/1 8/0 8/0 11/2 8/2 8/0

88/9

 

5

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 7/0 8/2 9/3 9/0 7/2 10/2 6/2 12/0

86/11

 

6

Kenneth Johansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 10/2 4/0 8/0 8/2 8/1 10/1 10/0

84/6

 

7

Fredrik Aarvik

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 7/0 8/0 5/1 9/0 6/0 8/0 12/3 10/0

83/4

 

8

Truls Åsmund Bjørnerud

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 7/0 8/3 9/3 9/0 6/0 9/3 5/1 6/0

78/10

 

9

Roy Kristian Nordli

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 10/0 3/0 9/2 7/3 9/0 9/1 7/0 4/0 10/0

76/6

 

10

Anne-Jeanette Todal Galta

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 2/0 10/3 6/1 7/0 7/2 11/0 6/1 8/0

75/7

 

11

Tommy Gilhus

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 4/0 7/2 7/2 7/0 8/2 10/2 6/0 6/0

74/8

 

12

Thomas Grosberghaugen

Horten og Omegn Pk 

9/0 8/0 6/0 2/1 8/0 9/0 6/1 7/1 6/3 10/0

71/6

 

13

Svein Ole Næss

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 0/0 9/2 4/0 8/0 8/1 9/1 7/0 6/0

69/4

 

14

Kevin Hovstø

Porsgrunn Pk

4/0 10/0 6/0 10/2 2/0 6/0 7/1 6/0 8/0 6/0

65/3

 

15

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 10/0 4/0 8/0 3/1 8/0 8/2 7/0 6/2 2/0

64/5

 

16

Ole Martin Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

2/0 4/0 4/0 7/1 6/1 9/0 7/2 11/1 6/0 6/0

62/5

 

17

Tommy Gilhus

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 2/0 6/1 7/0 7/1 10/0 2/0 2/0

61/2

 

18

Kim Martin Haugen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 2/0 4/1 2/0 6/0 4/1 7/0 7/0 6/0

56/2

 

19

Bjørn Kåre Kaldestad

Birkenes Og Lillesand Ssl.

7/0 0/0 7/0 8/1 2/0 6/0 5/1 8/0 4/0 8/0

55/2

 

20

Glenn Austen

Porsgrunn Pk

5/0 5/0 5/0 2/0 4/0 7/0 7/0 6/0 8/1 5/0

54/1

 

21

Glenn D Nordby

Nome Pk

2/0 2/0 0/0 4/1 8/1 3/0 3/1 2/0 0/0 0/0

24/3

 

Klasse FU - Feltpistol

1

Tommy Schüller

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 11/1 10/2 8/0 7/3 10/0 10/2 12/0

91/8

 

Klasse FY - Feltpistol

1

Tiril Fredrikke Schüller

Porsgrunn Pk

6/0 10/0 4/0 9/3 9/0 7/0 8/2 7/0 12/3 12/0

84/8

 

2

Martin Emil Danielsen Andersen

Horten og Omegn Pk 

9/0 4/0 4/0 6/1 4/1 8/0 2/0 7/0 8/3 10/0

62/5

 

Klasse GA - Feltpistol

1

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 10/3 9/0 9/4 11/5 12/3 12/0

101/20

 

2

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/6 10/3 9/0 9/2 11/3 12/5 12/0

101/19

 

3

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/5 10/6 9/0 9/3 11/3 10/4 12/0

99/21

 

4

Ole Georg Christensen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 2/0 11/4 8/0 9/0 9/2 10/3 10/5 12/0

90/14

 

5

Gunnar Sandbæk

Moss Pk

9/0 10/0 6/0 11/3 9/1 8/0 5/1 8/0 8/2 2/0

76/7

 

Klasse GB - Feltpistol

1

Morten Eriksen

Hokksund Pk

9/0 10/0 8/0 10/4 10/4 9/0 9/2 11/5 8/2 12/0

96/17

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 2/0 11/5 10/3 9/0 9/4 11/3 12/5 12/0

95/20

 

3

Kjetil Bøe

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 11/5 10/4 9/0 9/4 10/0 12/4 10/0

94/17

 

4

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 6/0 11/1 10/1 9/0 10/1 11/2 10/2 8/0

94/7

 

5

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 7/0 10/3 6/2 9/0 8/3 11/0 12/3 12/0

93/11

 

6

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 6/0 11/4 8/4 9/0 9/2 11/2 6/1 12/0

91/13

 

7

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 6/1 5/1 9/0 5/0 10/3 8/2 12/0

82/7

 

Klasse GC - Feltpistol

1

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

7/0 10/0 7/0 6/1 10/3 8/0 9/3 10/4 10/0 11/0

88/11

 

2

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 8/0 10/1 9/2 8/0 9/1 9/1 8/2 8/0

88/7

 

3

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 2/0 10/3 7/2 9/0 9/0 9/2 12/5 9/0

86/12

 

4

Roy Hjetland

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 4/0 11/2 8/0 9/0 8/2 11/2 4/0 10/0

84/6

 

Klasse GD - Feltpistol

1

Tommy Arild Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 11/2 10/2 8/0 8/0 11/2 4/1 8/0

86/7

 

2

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 5/0 5/2 7/1 9/0 8/2 9/0 4/0 6/0

71/5

 

3

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 10/0 3/0 9/2 5/0 9/0 3/0 7/1 7/1 9/0

69/4

 

4

Kristian Bjåland

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 8/0 8/2 4/1 6/0 6/0 6/1 2/0 5/0

63/4

 

5

Hasle Fredly

Røyken Skl Avd Nsf

6/0 10/0 2/0 11/4 6/1 9/0 0/0 9/0 4/0 4/0

61/5

 

6

Aleksander Steingrimsen

Ringerike Pk

7/0 8/0 2/0 8/1 6/0 7/0 0/0 4/0 6/2 2/0

50/3

 

7

Leif Arild Aakesen

Porsgrunn Pk

4/0 4/0 0/0 2/1 0/0 6/0 8/0 2/0 0/0 0/0

26/1

 

Klasse MA - Feltpistol

1

Bjørn Einar Noren

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/5 10/6 9/0 9/1 11/1 12/5 12/0

101/18

 

2

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 9/0 9/2 11/1 12/6 12/0

101/15

 

3

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/4 11/3 12/5 10/0

99/20

 

4

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/5 10/2 9/0 9/3 10/1 10/4 12/0

98/15

 

5

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 11/3 10/5 9/0 9/3 11/2 10/4 12/0

97/17

 

6

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 7/0 11/3 10/6 9/0 9/4 11/4 12/5 8/0

96/22

 

7

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 7/0 11/2 9/2 9/0 7/2 8/1 12/2 8/0

90/9

 

8

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk 

7/0 10/0 7/0 9/2 7/1 8/0 9/0 7/1 12/2 8/0

84/6

 

9

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

8/0 10/0 8/0 8/2 9/3 9/0 6/0 9/1 10/0 2/0

79/6

 

10

Alexander Roland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 9/4 8/3 9/0 8/0 6/0 8/1 5/0

74/8

 

11

Torger Larsen

Sandefjord Pk

0/0 5/0 6/0 11/3 7/1 9/0 8/2 9/0 9/2 6/0

70/8

 

Klasse MB - Feltpistol

1

Stian Kristoffersen

Modum Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 10/3 9/0 9/1 11/5 12/4 12/0

100/17

 

2

Eskild Skaar

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/5 10/4 9/0 9/2 11/2 12/3 8/0

97/16

 

3

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 9/0 8/0 11/5 10/1 9/0 9/0 8/1 12/5 10/0

93/12

 

4

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 4/0 11/3 10/2 9/0 7/1 11/2 10/4 10/0

91/12

 

5

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 5/0 11/5 8/2 9/0 6/2 9/2 12/3 9/0

88/14

 

6

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 6/0 11/5 10/3 9/0 8/1 8/1 10/2 6/0

87/12

 

7

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

7/0 10/0 5/0 11/3 10/3 9/0 8/2 11/1 8/1 8/0

87/10

 

8

Bjørn Magnus Belden

Modum Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 10/3 7/0 6/1 11/0 8/1 8/0

87/9

 

9

Bjarne Themsen

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 3/0 11/2 9/1 7/0 9/3 11/2 10/4 8/0

86/12

 

10

Atle Severinsen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 5/0 9/2 8/3 8/0 6/0 11/2 10/2 8/0

83/9

 

11

Atle Severinsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 10/3 4/2 9/0 7/1 8/1 12/1 6/0

79/8

 

12

Bjørn Christian Uden

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 7/1 5/0 9/0 4/0 7/1 12/2 8/0

78/4

 

13

Olav Handeland

Oslo Sportsskyttere

9/0 8/0 6/0 11/4 7/1 9/0 9/2 8/3 6/2 4/0

77/12

 

14

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 8/0 8/2 8/0 9/0 5/1 7/1 8/0 6/0

76/4

 

15

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 10/0 4/0 7/1 9/1 7/0 6/1 4/0 10/4 6/0

72/7

 

16

Venke Kragnes

Oslo Sportsskyttere

2/0 5/0 11/2 8/5 9/0 2/0 0/0 0/0 0/0 0/0

37/7

DNF

Klasse MC - Feltpistol

1

Øyvind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 11/5 9/2 9/0 9/1 11/2 12/5 12/0

98/15

 

2

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 8/3 9/0 9/2 11/2 12/4 6/0

93/16

 

3

Elise Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 3/0 11/4 9/3 9/0 7/2 10/1 12/4 12/0

92/14

 

4

Ivar Årnes

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 7/0 10/4 9/3 9/0 5/1 11/2 12/3 10/0

92/13

 

5

Tor Johnny Finsrud

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 11/4 9/0 7/0 7/3 11/4 12/3 8/0

90/14

 

6

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 8/0 11/1 6/0 8/0 6/1 10/0 10/1 10/0

87/3

 

7

Terje Pedersen

Skien Pk

9/0 10/0 6/0 9/3 6/3 9/0 7/4 10/2 12/5 7/0

85/17

 

8

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

9/0 8/0 6/0 9/5 9/3 5/0 8/1 10/4 10/3 8/0

82/16

 

9

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 4/0 8/3 9/3 9/0 8/0 11/4 8/2 4/0

80/12

 

10

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

7/0 8/0 4/0 11/3 10/3 9/0 6/3 5/2 10/3 9/0

79/14

 

11

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 7/0 11/4 5/0 8/0 7/3 7/2 12/2 4/0

79/11

 

12

Glenn Aage Brennelien

Zero Pk

7/0 10/0 7/0 11/2 7/0 8/0 7/2 6/2 8/1 6/0

77/7

 

13

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 9/0 6/0 8/2 10/4 9/0 5/1 9/2 6/1 4/0

75/10

 

14

Arne Gunnar Revfem

Sandefjord og Sandar Miniatyr

9/0 10/0 4/0 10/3 6/1 8/0 5/0 8/1 6/1 7/0

73/6

 

15

Stian Johansen

Skien Pk

7/0 10/0 4/0 9/2 6/1 8/0 8/0 9/1 6/2 4/0

71/6

 

16

Sjur Stokke

Porsgrunn Pk

7/0 8/0 3/0 10/3 10/3 8/0 6/2 3/0 12/2 2/0

69/10

 

17

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

6/0 8/0 6/0 8/2 5/3 8/0 6/0 6/0 8/1 5/0

66/6

 

18

Runar Holm

Skien Pk

5/0 10/0 7/0 11/4 6/0 9/0 2/0 4/0 10/4 0/0

64/8

 

19

Roy Kristian Nordli

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 10/0 0/0 8/1 2/1 7/0 3/1 9/1 4/1 6/0

57/5

 

Klasse MD - Feltpistol

1

Ole Martin Kristoffersen

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 7/0 11/3 10/3 8/0 9/2 9/0 10/1 10/0

92/9

 

2

Hasle Fredly

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 4/0 10/1 5/1 7/0 5/2 6/2 10/3 12/0

78/9

 

3

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 10/2 8/2 7/0 6/0 6/0 8/0 8/0

78/4

 

4

Finn Erik Kristensen

Nome Pk

8/0 10/0 6/0 11/3 6/2 9/0 7/1 8/2 4/0 6/0

75/8

 

5

Thomas Grosberghaugen

Horten og Omegn Pk 

9/0 9/0 4/0 10/1 5/1 6/0 8/1 8/0 9/1 7/0

75/4

 

6

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

8/0 9/0 5/0 8/0 8/2 7/0 4/0 10/2 6/2 8/0

73/6

 

7

Magnus Hop Nordtømme

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 2/0 4/1 6/0 7/0 5/1 10/2 10/1 10/0

70/5

 

8

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

9/0 6/0 7/0 8/1 7/1 8/0 4/0 6/0 4/0 9/0

68/2

 

9

Gunnar Bjånes

Ringerike Pk

6/0 10/0 3/0 7/0 9/1 9/0 2/1 8/0 8/0 6/0

68/2

 

10

Tore Langva

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 3/0 4/0 6/2 9/0 6/2 8/2 12/5 4/0

67/11

 

11

Tommy Gilhus

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 2/0 10/4 6/2 8/0 0/0 6/1 10/2 8/0

67/9

 

12

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 0/0 7/2 7/1 7/0 4/1 9/1 6/0 8/0

67/5

 

13

Knut Mosand

Rauland Pk

8/0 10/0 3/0 7/1 5/0 5/0 5/0 6/1 6/0 7/0

62/2

 

14

Anne-Jeanette Todal

Horten og Omegn Pk 

7/0 7/0 2/0 8/1 3/1 6/0 8/4 4/1 9/1 7/0

61/8

 

15

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

7/0 7/0 0/0 5/0 4/1 5/0 3/0 9/1 8/1 8/0

56/3

 

16

John Erik Mobæk

Skien Pk

6/0 7/0 6/0 4/1 2/1 5/0 8/1 6/1 6/1 4/0

54/5

 

17

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

9/0 6/0 0/0 11/2 2/0 9/0 4/0 8/1 4/1 0/0

53/4

 

18

Kenneth Steen Larsen

Skien Pk

5/0 7/0 4/0 9/3 3/0 5/0 2/1 8/0 6/0 2/0

51/4

 

19

Bjørn Kåre Kaldestad

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 6/0 2/0 2/0 8/1 7/0 4/0 4/0 4/1 4/0

49/2

 

20

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 6/0 0/0 8/1 2/1 7/0 4/1 2/0 6/1 5/0

48/4

 

21

Kevin Hovstø

Porsgrunn Pk

6/0 4/0 5/0 6/2 0/0 8/0 4/1 4/1 3/1 5/0

45/5

 

Klasse RA - Feltpistol

1

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/4 10/5 9/0 9/4 11/2 12/6 12/0

101/21

 

2

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 11/3 10/5 9/0 9/4 11/2 12/3 12/0

101/17

 

3

Bjørn Einar Noren

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 11/5 10/6 9/0 9/2 11/3 12/6 12/0

100/22

 

4

Bjørn Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 10/4 9/0 9/4 10/3 12/4 12/0

100/20

 

5

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/5 10/5 9/0 9/2 10/2 12/5 12/0

100/19

 

6

Tom Cato Karlsen

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 8/0 11/3 10/3 9/0 9/1 10/3 12/2 12/0

100/12

 

7

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/6 10/6 9/0 7/2 11/2 12/5 12/0

99/21

 

8

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 8/0 11/6 10/4 9/0 9/3 11/2 12/2 10/0

99/17

 

9

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 9/0 9/2 11/3 10/1 10/0

97/12

 

10

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 6/0 11/3 9/5 9/0 9/3 11/2 12/5 10/0

96/18

 

11

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 11/5 10/3 8/0 6/2 11/2 12/4 12/0

95/16

 

12

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 11/6 10/3 9/0 9/1 11/4 12/5 6/0

94/19

 

13

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 6/0 11/5 8/2 8/0 9/4 11/3 12/2 10/0

94/16

 

14

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 6/0 11/5 10/4 9/0 9/5 11/1 8/4 10/0

93/19

 

15

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 4/0 11/5 10/3 9/0 7/1 11/2 10/2 12/0

93/13

 

16

Eskild Skaar

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/2 9/4 9/0 9/3 8/1 8/1 10/0

91/11

 

17

Gunnar Bjånes

Ringerike Pk

8/0 9/0 3/0 9/3 8/4 7/0 7/1 10/5 10/4 8/0

79/17

 

18

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 7/0 8/0 11/3 7/1 9/0 6/1 6/1 8/4 8/0

78/10

 

Klasse RB - Feltpistol

1

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 8/0 11/6 8/5 9/0 9/3 11/5 12/5 12/6

99/30

 

2

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/3 9/0 9/2 10/4 12/3 10/0

98/16

 

3

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 10/0 8/0 11/5 10/2 9/0 7/1 11/4 12/3 10/0

96/15

 

4

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

9/0 10/0 6/0 10/2 10/1 9/0 9/2 11/4 10/3 12/0

96/12

 

5

Stian Kristoffersen

Modum Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 10/3 9/0 8/2 10/2 12/5 8/0

95/17

 

6

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 10/3 10/3 9/0 9/1 10/1 8/2 12/0

95/10

 

7

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 5/0 11/4 10/2 9/0 9/2 11/4 10/2 10/0

94/14

 

8

Elise Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 4/0 10/2 9/2 9/0 9/3 11/1 12/5 10/0

93/13

 

9

Bjørnar Noren

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 11/5 10/2 9/0 9/2 8/1 12/4 6/0

91/14

 

10

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 10/0 5/0 11/5 7/1 9/0 9/3 10/2 12/4 8/0

89/15

 

11

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

8/0 10/0 8/0 9/2 7/0 9/0 8/2 7/1 10/2 8/0

84/7

 

12

Olav Handeland

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 3/0 11/3 9/2 9/0 7/2 6/1 8/1 9/0

81/9

 

13

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 8/1 7/0 7/2 5/1 4/1 10/0

79/9

 

14

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 4/0 6/1 8/1 7/0 2/0 0/0 10/3 12/0

68/5

 

15

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 6/0 4/0 4/0 2/1 5/0 6/2 0/0 4/1 4/0

42/4

 

Klasse RC - Feltpistol

1

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/2 10/2 9/0 6/1 11/3 12/4 12/0

98/12

 

2

Knut Mosand

Rauland Pk

8/0 10/0 4/0 11/2 8/1 9/0 9/3 10/1 10/3 12/0

91/10

 

3

Øyvind Hantho

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 7/0 11/1 10/5 9/0 9/1 8/1 10/1 6/0

88/9

 

4

Gunnar Sandbæk

Moss Pk

9/0 10/0 0/0 11/6 10/3 8/0 8/3 11/4 10/2 10/0

87/18

 

5

Glenn Aage Brennelien

Zero Pk

9/0 10/0 3/0 10/1 8/0 7/0 5/0 10/1 10/2 11/0

83/4

 

6

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 8/0 5/0 11/2 7/3 9/0 5/1 8/3 10/3 10/0

82/12

 

7

Anders Gunbjørnsen

Ringerike Pk

9/0 10/0 4/0 11/1 10/2 9/0 6/1 9/1 7/2 6/0

81/7

 

8

Arne Gunnar Revfem

Sandefjord og Sandar Miniatyr

9/0 10/0 2/0 9/1 7/1 8/0 7/0 9/2 8/0 10/0

79/4

 

9

Roy Kristian Nordli

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 10/0 5/0 4/1 7/1 8/0 9/2 6/1 10/3 10/0

77/8

 

10

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 4/0 11/4 7/1 8/0 8/2 6/0 9/2 4/0

75/9

 

11

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

9/0 10/0 3/0 11/3 9/2 8/0 4/0 7/3 6/0 8/0

75/8

 

12

Roy Hjetland

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 2/0 10/3 10/3 0/0 7/0 8/0 6/1 6/0

68/7

 

Klasse RD - Feltpistol

1

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 7/0 11/3 10/4 9/0 8/2 11/2 12/3 10/0

97/14

 

2

Tor Johnny Finsrud

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 7/0 9/2 10/2 10/4 7/0

91/14

 

3

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 5/0 11/5 8/1 8/0 9/2 8/1 8/3 8/0

84/12

 

4

Per Tofsland

Grenland Pistolkl.

3/0 10/0 3/0 10/3 9/3 9/0 7/2 8/1 10/3 8/0

77/12

 

5

Bjørn Christian Uden

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/2 5/0 5/0 7/2 6/0 6/1 10/0

77/5

 

6

Leif Kristiansen

Porsgrunn Pk

7/0 8/0 4/0 9/1 8/1 8/0 7/1 9/1 8/3 6/0

74/7

 

7

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 10/3 9/0 8/4 9/2 0/0 0/0

73/13

 

8

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 10/0 3/0 9/3 7/1 8/0 4/0 5/1 8/3 6/0

67/8

 

9

Bjørn Kåre Kaldestad

Birkenes Og Lillesand Ssl.

4/0 9/0 5/0 9/0 6/2 5/0 9/0 6/2 6/1 6/0

65/5

 

10

Martin Emil Danielsen Andersen

Horten og Omegn Pk 

6/0 9/0 5/0 7/1 6/0 4/0 2/0 6/1 4/0 6/0

55/2

 

11

Tor-Andre Bang Jr

Horten og Omegn Pk 

6/0 7/0 5/0 2/0 5/1 4/0 4/0 4/0 4/0 4/0

45/1

 

12

Finn Erik Kristensen

Nome Pk

5/0 2/0 5/0 4/2 5/1 7/0 4/0 2/0 2/0 4/0

40/3

 

Klasse SP - Feltpistol

1

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 9/5 8/0 8/2 10/2 10/3 10/0

89/16

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/5 9/3 8/0 6/2 10/1 10/3 10/0

87/14

 

3

Arne Christensen'

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 4/0 10/3 9/2 8/0 8/3 10/3 10/3 10/0

86/14

 

4

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/3 9/3 8/0 8/3 10/2 10/3 6/0

85/14

 

5

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 6/0 10/4 9/2 8/0 8/3 10/4 8/2 8/0

84/15

 

6

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 6/0 10/4 7/1 7/0 7/2 10/0 10/2 10/0

84/9

 

7

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 10/4 9/2 8/0 8/4 10/3 8/3 8/0

83/16

 

8

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 6/0 10/4 9/5 8/0 6/0 10/1 10/2 6/0

82/12

 

9

Thomas Grosberghaugen

Horten og Omegn Pk 

5/0 9/0 6/0 10/3 7/1 7/0 8/3 10/2 8/3 10/0

80/12

 

10

Bjørn Magnus Belden

Modum Pk

8/0 9/0 5/0 8/3 9/2 8/0 6/3 10/3 8/1 8/0

79/12

 

11

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 7/0 8/3 9/3 8/0 6/1 6/2 10/3 9/0

79/12

 

12

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 4/0 10/1 8/0 7/0 8/2 10/4 8/3 7/0

79/10

 

13

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 7/0 10/3 9/1 8/0 6/0 8/1 10/4 4/0

79/9

 

14

Anders Gunbjørnsen

Ringerike Pk

8/0 9/0 7/0 10/4 9/3 8/0 7/2 4/1 10/3 6/0

78/13

 

15

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

6/0 9/0 7/0 10/3 9/3 7/0 8/3 8/1 10/1 4/0

78/11

 

16

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 4/0 10/2 7/2 8/0 6/2 6/0 10/2 8/0

77/8

 

17

Anette Noren

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 6/0 10/2 9/3 8/0 5/0 6/1 8/3 8/0

76/9

 

18

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

8/0 9/0 7/0 8/1 7/0 8/0 7/2 10/3 8/1 4/0

76/7

 

19

Morten Eriksen

Hokksund Pk

8/0 9/0 7/0 6/2 5/2 8/0 8/3 6/1 10/3 8/0

75/11

 

20

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 7/0 10/4 7/3 8/0 6/2 8/1 3/2 8/0

74/12

 

21

Anne-Jeanette Todal Galta

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 5/0 10/2 7/1 6/0 8/0 8/1 7/3 6/0

74/7

 

22

Tor-Andre Bang Jr

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 2/0 6/1 8/2 6/0 5/0 10/1 6/2 10/0

70/6

 

23

Ole Georg Christensen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 4/0 4/2 8/1 8/0 8/3 4/1 10/3 6/0

69/10

 

24

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

6/0 5/0 3/0 8/2 7/1 8/0 8/1 6/1 8/1 8/0

67/6

 

25

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

7/0 7/0 4/0 6/1 9/3 8/0 7/1 6/1 8/3 4/0

66/9

 

26

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 7/0 4/0 8/3 9/4 8/0 6/1 8/0 2/0 6/0

66/8

 

27

Jan Erik Andersen

Nedre Eiker Pk

8/0 7/0 6/0 4/0 9/1 8/0 5/1 10/1 2/0 0/0

59/3

 

28

John Halvor Vigestad

Oslo Sportsskyttere

4/0 6/0 2/0 2/0 5/1 4/0 6/0 6/0 3/0 6/0

44/1

 

29

Elisabeth Nordby

Nome Pk

7/0 6/0 0/0 8/0 0/0 5/0 4/0 4/2 4/1 4/0

42/3

 

Klasse SR - Feltpistol

1

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 10/4 9/3 8/0 8/3 8/0 10/4 10/0

86/14

 

2

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 9/3 8/0 6/0 10/1 10/5 8/0

85/13

 

3

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 6/0 8/2 9/4 8/0 8/0 8/1 10/4 10/0

84/11

 

4

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 9/0 3/0 10/3 9/2 8/0 8/0 10/1 10/4 9/0

84/10

 

5

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 10/5 9/2 8/0 8/4 8/0 10/3 8/0

83/14

 

6

Kjetil Bøe

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 5/0 10/3 9/4 8/0 8/2 6/2 8/1 10/0

81/12

 

7

Frank Kristensen

Nome Pk

8/0 9/0 4/0 10/3 8/2 6/0 6/2 10/5 10/0 8/0

79/12

 

8

Tom Cato Karlsen

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 9/0 5/0 10/4 7/1 8/0 6/2 8/1 10/3 8/0

79/11

 

9

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 10/2 8/1 8/0 8/1 8/2 6/1 9/0

79/7

 

10

Olav Handeland

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 4/0 9/1 9/3 8/0 7/0 10/2 8/3 6/0

78/9

 

11

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 9/0 4/0 8/2 9/4 8/0 8/1 10/1 8/1 6/0

78/9

 

12

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 0/0 8/3 9/2 8/0 8/4 8/2 10/3 8/0

76/14

 

13

Alexander Roland

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 4/0 8/3 7/3 7/0 7/0 10/1 8/1 9/0

75/8

 

14

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

7/0 9/0 0/0 6/1 7/2 6/0 6/1 10/0 6/1 10/0

67/5

 

15

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

8/0 10/0 0/0 6/1 9/2 8/0 4/2 10/2 6/1 4/0

65/8

 

16

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 5/0 5/0 2/0 8/2 8/0 2/0 10/1 8/2 8/0

64/5

 

17

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 9/0 7/0 4/1 9/5 7/0 5/0 6/1 6/2 2/0

63/9

 

18

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

6/0 9/0 2/0 8/1 6/0 8/0 2/0 6/0 6/1 4/0

57/2

 

19

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 6/0 4/0 4/0 6/0 5/0 4/0 2/1 0/0 2/0

40/1

 

Klasse SPU - Feltpistol

1

Martin Emil Danielsen Andersen

Horten og Omegn Pk 

7/0 6/0 5/0 8/3 7/2 7/0 6/1 6/1 6/1 8/0

66/8

 

2

Kasper Aakesen

Porsgrunn Pk

0/0 6/0 0/0 0/0 0/0 6/0 7/1 2/0 0/0 2/0

23/1

 

Klasse M1 - Feltpistol

1

Bjørnar Noren

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 7/0 10/5 9/3 8/0 8/0 10/2 10/3 10/0

89/13

 

1

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 9/4 8/0 8/1 10/2 10/2 10/0

89/13

 

3

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 8/2 8/0 8/2 10/2 10/3 10/0

88/13

 

4

Ivar Årnes

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 7/0 10/0 9/2 8/0 6/2 10/3 10/3 10/0

87/10

 

5

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 6/0 10/4 9/3 8/0 8/3 10/5 10/5 8/0

86/20

 

6

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 3/0 10/3 9/4 8/0 8/2 10/2 10/3 10/0

85/14

 

7

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 8/0 5/0 8/1 9/4 8/0 8/1 10/2 10/2 8/0

82/10

 

8

Ole Martin Kristoffersen

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 6/0 10/2 7/2 8/0 7/1 10/2 8/1 10/0

82/8

 

9

Runar Holm

Skien Pk

7/0 9/0 6/0 10/2 4/1 8/0 8/1 10/3 10/4 7/0

79/11

 

10

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

8/0 8/0 4/0 10/3 9/2 8/0 7/0 6/0 10/2 7/0

77/7

 

11

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 9/0 2/0 10/4 5/0 8/0 6/2 8/1 8/1 10/0

74/8

 

12

Gunnar Bjånes

Ringerike Pk

5/0 6/0 6/0 10/3 8/4 7/0 6/2 8/3 7/4 10/0

73/16

 

13

Stian Johansen

Skien Pk

7/0 8/0 0/0 10/5 6/2 8/0 8/1 8/3 8/1 10/0

73/12

 

14

John Halvor Vigrestad

Oslo Sportsskyttere

7/0 9/0 7/0 8/2 4/0 7/0 6/2 7/2 6/2 6/0

67/8

 

15

Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 7/0 2/0 6/1 6/2 6/0 4/0 2/0 6/1 9/0

56/4

 

16

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

6/0 9/0 0/0 4/0 4/0 5/0 5/2 10/1 6/1 3/0

52/4

 

Klasse M2 - Feltpistol

1

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 7/0 10/5 9/3 8/0 8/2 10/3 10/3 10/0

89/16

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 10/1 9/2 8/0 8/2 8/2 10/4 10/0

86/11

 

3

Bjørn Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 5/0 10/5 9/5 8/0 6/2 10/4 10/2 8/0

83/18

 

4

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 7/0 10/5 7/4 7/0 4/1 10/1 10/5 8/0

80/16

 

5

Bjarne Themsen

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 2/0 10/3 8/2 7/0 8/0 10/0 10/4 8/0

80/9

 

6

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 9/0 5/0 10/2 9/1 8/0 6/1 8/2 10/1 7/0

80/7

 

7

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 9/0 4/0 8/3 9/4 8/0 4/2 10/2 8/2 8/0

76/13

 

8

Tom Sveinson

Rauland Pk

8/0 9/0 7/0 8/3 8/1 8/0 6/2 7/2 8/2 6/0

75/10

 

9

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 4/0 6/1 6/0 8/0 4/0 10/2 8/2 4/0

67/5

 

10

Anders Høgseth

Porsgrunn Pk

4/0 6/0 3/0 4/1 4/1 4/0 5/0 6/1 2/0 2/0

40/3

 

11

Christian Bjåland

Porsgrunn Pk

5/0 7/0 0/0 4/0 6/1 5/0 0/0 2/0 2/0 2/0

33/1

 


 

Lørdag 10. mars var det flott vær - og vi hadde dugnad på Lillegårdseter for å gjøre klart til årets første feltstevne. Det var mange som møtte opp - og fulle av arbeidslyst. Brøyting og snekring av stativer gikk kjapt unna, ispedd litt prat og godt humør. Blir dette normen for klubbens dugnader kommer vi til å ha et anlegg i kjempeflott stand - og et supert klubbmiljø. 

Takk for innsaten. 

Hilsen Astrid

Feltstevne

Søndag 18.Mars 2018

Rettet Resutater Torsdag 22/3 kl 1945. Feil meldes post(@)ppk.no

Trykk på les mer 

Feltstevne

Søndag 27. August 2017

Resultatliste rådata 270817  trykk her

 

Ungdomsklasser finpistol er ikke rettet enda

Finner du feil, så send en epost til post(at)ppk.no.

Feltstevne

Søndag 18.Juni 2017

 

Resultatliste oppdatert 210617  trykk her

'

Vi trenger folk på standplass.

Hvis du kan på søndag, så send en epost til post(at)ppk.no.

 

Alle øvelser

KM Finfelt

Det blir som vanlig opprigging på lørdag 17.juni kl 10.00

Etter rigging blir det funksjonærskyting.

Sett av helgen og bli med.

Oppmøte på søndag senest kl 8.30

Gjør dere klar til neste feltstevne på lillegårdseter.

Det skytes alle øvelser.

Fin, Grov, Militær, Revolver, Magnum1, Magnum2,

Spesialrevolver, Spesial pistol.

Søndag trenger vi folk på standplass.

Hvis du kan bli med send en epost til post(at)ppk.no.

 

Feltstevne

Søndag 28.August 2016

 

Her er foreløpig resultatliste

for dagens stevne

Resultatliste for feltstevne Søndag 26.mars 2017

TRYKK HER

 

 

skriv inn 1709015 i arrangementsnavn, trykk søk

velg resultatliste til venstre på linjen som kommer opp

Feltstevne Søndag 5.juni 2016

 

Vi takker alle deltagere og funksjonærer for en fantastisk

dag på lillegårdseter.

Her kommer rettet resultatliste 7/6 kl 1600 fra søndagens stevne.Trykk her

 

Hvis dere finner feil så melder dere epost til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

 

Porsgrunn PK

 

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestad 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestad 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft