Her kommer resultater fra stevne 6/9-20

Oppdatert 87/9 kl 1200

Vi takker alle frammøtte for en hyggelig dag på feltbanene.

En stor takk til alle banemannskaper som gjorde det mulig å gjennomføre stevnet.

trykk på les mer

Foreløpig resultat til kontroll

Finner du feil sender du melding om dette til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Rettelser som har kommet inn blir oppdatert og ny liste kommer snart.

 

Fin A        
1 Geir Yngve Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 9/0 9/3 9/0 11/3 10/2 12/4 12/3 102/15
2 Tom Lund Svelvik Sportsskyttere 9/0 10/0 11/0 8/0 11/2 9/0 9/3 10/5 12/4 12/4 101/18
3 Chris-Robin Bjørnå Kristiansand Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 8/0 9/0 11/6 10/4 12/1 10/3 100/14
4 Torstein Langmo Sarpsborg Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 11/1 9/0 11/3 9/2 8/3 12/4 100/13
5 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 10/0 11/3 9/0 10/3 8/4 10/0 12/0 100/10
6 Mona Gjelstad Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 7/0 11/3 9/0 11/4 9/4 10/2 11/5 98/18
7 Rune Hammer Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 7/0 11/4 9/0 11/5 10/4 8/1 12/3 98/17
8 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 11/4 9/0 11/2 10/4 10/2 8/1 98/13
9 Heikki Andre Toivonen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 8/0 11/2 9/0 11/1 9/2 12/3 8/0 98/8
10 Tom Halvar Homme Flosta Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 11/3 9/0 10/0 10/5 8/3 10/1 97/12
11 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 9/1 9/0 11/2 10/4 10/2 6/0 95/9
12 Kato Tuveng Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 10/0 10/0 9/5 9/0 11/5 6/4 6/1 10/2 90/17
13 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9/0 10/0 11/0 9/0 9/3 9/0 11/4 10/4 6/1 6/0 90/12
14 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 10/0 11/0 7/0 6/1 9/0 8/0 6/3 4/1 10/5 80/10
Fin B        
1 Rune Hjelle Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 8/0 11/2 9/0 11/3 10/4 12/1 12/4 103/14
2 Ingunn Green Farris Sportskyttere 9/0 10/0 10/0 4/0 9/2 9/0 11/3 10/4 11/2 12/5 95/16
3 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   9/0 10/0 10/0 9/0 9/4 8/0 8/1 10/3 10/1 12/5 95/14
4 Kåre Bø Simonsen Grenland Pistolkl. 9/0 10/0 11/0 10/0 11/4 9/0 8/2 8/1 8/2 10/5 94/14
5 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 9/3 9/0 7/1 7/1 10/0 12/1 94/6
6 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 6/2 5/0 11/2 8/2 12/1 8/1 90/8
7 Vidar Høyer Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 9/0 6/1 9/0 9/2 8/3 8/3 8/1 87/10
8 Anette Langmo Sarpsborg Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 10/2 9/0 6/0 9/4 10/2 3/0 87/8
9 Gjermund Jansen Sarpsborg Pk 9/0 9/0 11/0 3/0 9/4 9/0 8/0 10/2 8/1 5/0 81/7
10 Bjørn Holsen Grenland Pistolkl. 9/0 7/0 9/0 9/0 2/0 5/0 2/0 4/0 4/0 8/0 59/0
Fin C        
1 Aleksander Kjær Grenland Pistolkl. 9/0 10/0 11/0 10/0 11/2 9/0 11/3 10/4 6/1 7/2 94/12
2 Kristian Langeland Porsgrunn Pk 9/0 10/0 10/0 6/0 10/2 9/0 10/1 6/1 6/2 12/1 88/7
3 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 3/0 10/0 7/0 10/0 11/1 9/0 9/1 10/3 8/1 10/3 87/9
4 Terje Pedersen Skien Pk 9/0 10/0 9/0 9/0 6/2 9/0 8/3 8/2 8/0 8/2 84/9
5 Henning Hasdal Grimstad Sportskyttere 9/0 10/0 10/0 4/0 11/2 6/0 8/1 6/1 12/2 8/1 84/7
6 Christopher James Thomas Sandefjord Pk 9/0 9/0 10/0 7/0 6/1 6/0 11/1 5/1 8/2 6/0 77/5
7 Astrid Landsverk Porsgrunn Pk 9/0 10/0 6/0 2/0 11/1 2/0 7/1 8/1 12/0 10/1 77/4
8 Niklas Adler Opsund Porsgrunn Pk 9/0 10/0 9/0 9/0 4/0 9/0 7/1 9/4 2/1 7/0 75/6
9 Fredrikke Langeland Porsgrunn Pk 9/0 10/0 4/0 0/0 6/0 7/0 9/1 8/3 12/3 7/2 72/9
10 Ole Næss Farris Sportskyttere 7/0 0/0 7/0 9/0 8/2 6/0 8/2 5/0 10/3 8/1 68/8
11 Susanne Eriksen Sandefjord Pk 9/0 8/0 7/0 7/0 7/0 6/0 4/0 6/1 5/0 6/0 65/1
12 Jan Georg Lauvåsen Porsgrunn Pk 8/0 9/0 9/0 3/0 4/1 5/0 7/3 6/0 6/3 2/0 59/7
Fin D        
1 Bjørn Svendby Fredrikstad Pk 9/0 10/0 11/0 4/0 10/1 9/0 11/3 8/3 9/2 8/1 89/10
2 Finn Nitschke Porsgrunn Pk 9/0 8/0 9/0 9/0 8/1 9/0 4/0 9/1 6/0 6/3 77/5
3 Bjørn Markseth Porsgrunn Pk 9/0 10/0 11/0 8/0 0/0 9/0 9/1 9/2 4/1 6/1 75/5
4 Sveinung Råmunddal Porsgrunn Pk 9/0 10/0 10/0 6/0 7/3 6/0 5/1 8/2 8/2 4/2 73/10
5 Gøran Larsen Skien Pk 9/0 9/0 6/0 6/0 7/1 9/0 7/1 8/3 6/0 4/1 71/6
6 Ole Henrik Lia Porsgrunn Pk 2/0 5/0 2/0 4/0 2/0 4/0 5/0 5/1 4/0 9/2 42/3
7 Sveinung Råmunddal Porsgrunn Pk 6/0 4/0 0/0 2/0 0/0 2/0 0/0 2/0 0/0 0/0 16/0
Grov A      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 9/0 11/5 9/0 11/5 10/3 12/3 12/4 104/20
2 Tom Halvar Homme Flosta Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 10/3 9/0 11/4 8/1 10/2 12/2 100/12
3 Rune Hammer Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 9/0 9/4 9/0 11/5 10/5 8/2 12/4 98/20
4 Heikki Andre Toivonen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 10/0 7/0 7/3 9/0 9/4 8/3 10/5 12/5 91/20
Grov B      
1 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 9/4 9/0 8/2 9/3 12/3 8/0 94/12
2 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 4/0 9/1 9/0 11/4 8/2 10/0 6/0 87/7
3 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 10/0 10/0 8/0 8/1 9/0 11/2 4/1 6/0 8/1 83/5
4 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 9/0 9/0 11/0 5/0 9/4 9/0 11/2 8/2 4/0 6/3 81/11
Grov C      
1 Chris-Robin Bjørnå Kristiansand Pk 9/0 10/0 11/0 8/0 11/2 9/0 9/0 6/0 10/1 12/5 95/8
2 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 6/0 9/0 6/1 9/0 9/1 9/3 8/0 8/1 83/6
3 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 10/0 11/0 8/0 8/1 9/0 8/1 9/2 8/1 0/0 80/5
4 Christopher James Thomas Sandefjord Pk 8/0 10/0 6/0 2/0 8/1 6/0 2/0 2/0 4/0 6/1 54/2
Grov D      
1 Henning Hasdal Grimstad Sportskyttere 7/0 8/0 6/0 2/0 5/0 6/0 10/2 4/0 4/0 4/1 56/3
         
Militær A      
1 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 10/0 11/3 9/0 10/4 10/5 12/5 12/5 104/22
2 Lars Petter Wilson Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 10/0 11/4 9/0 8/0 10/2 8/2 10/5 96/13
3 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9/0 10/0 10/0 7/0 11/4 9/0 11/4 10/5 10/2 8/2 95/17
4 Tom Lund Svelvik Sportsskyttere 9/0 10/0 11/0 7/0 8/2 9/0 11/4 7/2 10/4 12/3 94/15
Militær B      
1 Per Arve Iversen Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 7/0 11/4 9/0 11/5 10/3 12/2 12/4 102/18
2 Asmund Broks Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 7/0 10/3 9/0 10/3 10/4 8/2 12/4 96/16
3 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 9/0 10/0 11/0 8/0 10/3 9/0 11/1 8/2 6/0 12/2 94/8
4 Stian Lie-Eriksen Asker Skyteklubb 9/0 10/0 11/0 4/0 10/3 9/0 11/4 10/3 6/2 12/5 92/17
5 Torstein Langmo Sarpsborg Pk 9/0 10/0 11/0 7/0 11/3 9/0 6/3 8/3 8/2 12/5 91/16
6 Bjørn Ivar Pettersen Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 10/0 9/2 8/0 11/2 6/3 8/2 6/1 88/10
7 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 5/0 10/0 9/0 10/1 10/4 6/0 8/2 88/7
8 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 5/0 11/5 7/0 11/2 6/1 6/1 10/4 86/13
9 Kaj Jacobsen Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 9/0 11/2 8/3 4/0 4/1 86/8
10 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 10/0 7/0 5/0 10/3 9/0 9/4 6/1 2/1 10/2 77/11
Militær C      
1 Per Christian Lie Bærum Pk 9/0 10/0 11/0 5/0 11/5 9/0 11/5 9/4 12/4 6/2 93/20
2 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 8/0 10/0 10/0 8/0 10/1 9/0 8/2 8/0 10/0 8/3 89/6
3 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 10/0 10/0 6/0 11/3 9/0 9/3 8/1 10/2 6/2 88/11
4 Frode Island Berga Lardal Revolver Og Pistolklub 9/0 10/0 11/0 4/0 6/2 9/0 8/3 9/1 10/3 10/2 86/11
5 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   9/0 10/0 8/0 4/0 10/2 9/0 11/3 10/3 6/1 8/2 85/11
6 Jan Henry Henriksen Sandefjord Pk 9/0 10/0 9/0 8/0 10/1 9/0 7/1 9/1 7/1 7/2 85/6
7 Bjørn Fredriksen Skien Pk 9/0 10/0 9/0 6/0 11/4 9/0 9/2 8/2 2/0 10/4 83/12
8 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 5/0 8/2 9/0 8/2 8/2 4/0 10/3 82/9
9 Anette Langmo Sarpsborg Pk 8/0 10/0 11/0 6/0 11/2 6/0 10/4 7/0 4/0 9/2 82/8
10 Kåre Bø Simonsen Grenland Pistolkl. 9/0 10/0 11/0 4/0 9/3 9/0 10/1 7/4 4/0 8/0 81/8
11 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 9/0 10/0 9/0 5/0 11/2 9/0 11/2 5/1 2/0 10/2 81/7
12 Kato Tuveng Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 10/0 8/0 8/2 9/0 6/0 10/3 2/1 8/2 80/8
13 Gjermund Jansen Sarpsborg Pk 9/0 10/0 11/0 6/0 7/1 8/0 7/1 7/2 6/3 8/1 79/8
14 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 9/0 10/0 9/0 4/0 8/2 8/0 8/2 8/1 4/0 8/3 76/8
15 Willam Jenssen Porsgrunn Pk 9/0 10/0 11/0 0/0 10/1 8/0 11/4 6/1 6/1 4/1 75/8
16 Glenn Kenneth Sandodden Skien Pk 9/0 10/0 8/0 4/0 11/2 7/0 8/1 6/0 2/0 10/0 75/3
17 Henning Hasdal Grimstad Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 0/0 8/0 7/0 8/3 8/4 4/0 9/0 74/7
18 Ole Ragnar Einer Paulsen Bærum Pk 9/0 10/0 11/0 4/0 6/2 9/0 9/1 6/2 0/0 10/1 74/6
19 Kristian Langeland Porsgrunn Pk 9/0 10/0 10/0 2/0 5/1 9/0 9/3 6/1 6/2 6/2 72/9
20 Heikki Andre Toivonen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 8/0 4/0 7/1 8/0 6/1 7/1 5/1 6/1 70/5
21 Niklas Adler Opsund Porsgrunn Pk 7/0 8/0 7/0 9/0 8/0 8/0 8/1 6/2 2/0 4/0 67/3
22 Thorstein Bjerksund Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 2/0 8/2 8/0 4/0 2/1 2/0 4/0 60/3
23 Susanne Eriksen Sandefjord Pk 7/0 8/0 4/0 2/0 4/2 9/0 4/0 8/2 6/1 6/1 58/6
24 Bjørn Holsen Grenland Pistolkl. 8/0 9/0 7/0 2/0 4/0 9/0 6/1 7/2 4/1 2/1 58/5
25 John Erik Mobæk Skien Pk 7/0 8/0 9/0 6/0 5/2 6/0 7/0 2/0 2/0 4/0 56/2
26 Chris-Robin Bjørnå Kristiansand Pk 9/0 9/0 9/0 0/0 8/1 6/0 2/0 4/0 4/1 4/2 55/4
27 Fredrikke Langeland Porsgrunn Pk 8/0 5/0 6/0 5/0 0/0 7/0 3/0 2/0 4/0 6/0 46/0
Militær D      
1 Ingunn Green Farris Sportskyttere 8/0 10/0 11/0 4/0 8/0 7/0 4/1 6/0 2/0 8/1 68/2
2 Bjørn Markseth Porsgrunn Pk 5/0 2/0 8/0 5/0 8/2 6/0 8/0 8/1 7/1 6/0 63/4
3 Ole Henrik Lia Porsgrunn Pk 7/0 5/0 2/0 2/0 6/1 3/0 3/0 4/0 4/0 4/0 40/1
Revolver A      
1 Lars Petter Wilson Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 11/4 9/0 11/5 10/4 10/3 12/2 102/18
2 Tom Halvar Homme Flosta Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 11/3 9/0 11/6 10/2 10/1 12/5 102/17
3 Asmund Broks Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 9/0 11/2 9/0 11/5 10/4 8/1 12/4 100/16
4 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 10/0 11/3 9/0 10/2 8/3 12/1 10/3 100/12
5 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 10/0 11/6 7/0 11/3 10/5 7/1 12/3 98/18
6 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 10/0 11/3 9/0 11/5 7/2 9/1 8/2 95/13
7 Daniel Hjelle Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 5/0 11/2 7/0 8/3 10/5 12/3 10/3 93/16
8 Stian Lie-Eriksen Asker Skyteklubb 9/0 10/0 11/0 10/0 10/2 7/0 11/3 6/3 8/2 10/4 92/14
Revolver B      
1 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 8/0 11/5 9/0 11/5 10/4 10/4 12/4 101/22
2 Mona Gjelstad Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 7/0 11/5 9/0 11/3 10/2 10/2 12/2 100/14
3 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 11/5 9/0 11/3 10/1 8/1 12/3 100/13
4 Rune Hammer Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 8/0 11/3 8/0 11/2 10/4 8/2 12/5 98/16
5 Rune Hjelle Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 9/0 11/0 9/0 11/3 10/3 8/1 10/4 98/11
6 Heikki Andre Toivonen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 3/0 10/3 9/0 11/3 10/2 10/3 10/1 93/12
7 Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 5/0 11/1 9/0 11/5 6/0 7/1 12/3 90/10
8 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 10/0 11/0 6/0 11/4 7/0 10/4 10/1 6/0 10/0 90/9
9 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 9/0 10/0 11/0 6/0 11/2 8/0 11/3 10/3 4/0 10/1 90/9
10 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 9/0 10/0 11/0 6/0 9/2 9/0 11/3 6/2 6/0 12/4 89/11
11 Bjørn Ivar Pettersen Farris Sportskyttere 9/0 10/0 10/0 7/0 6/1 9/0 10/2 10/5 7/1 10/2 88/11
Revolver C      
1 Torstein Langmo Sarpsborg Pk 9/0 10/0 11/0 9/0 9/2 9/0 11/2 9/4 10/4 12/1 99/13
2 Per Christian Lie Bærum Pk 9/0 10/0 11/0 6/0 11/4 9/0 11/3 10/4 8/3 12/3 97/17
3 Ingunn Green Farris Sportskyttere 9/0 10/0 11/0 4/0 11/2 9/0 11/2 10/4 8/2 12/4 95/14
4 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 9/0 10/0 11/0 4/0 11/4 9/0 11/4 10/2 6/2 12/4 93/16
5 Ole Martin Løvaas Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 11/0 5/0 11/3 9/0 11/2 7/2 9/1 10/4 92/12
6 Kjetil Hagen Lardal Revolver Og Pistolklub 9/0 10/0 11/0 7/0 11/5 9/0 9/3 10/4 5/1 10/3 91/16
7 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 8/0 10/0 10/0 8/0 11/1 9/0 11/2 10/5 8/2 6/1 91/11
8 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 10/0 11/0 6/0 8/4 9/0 9/3 10/2 6/1 8/0 86/10
9 Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 10/0 11/0 6/0 11/5 8/0 11/3 6/3 6/1 6/1 84/13
10 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 10/0 11/0 4/0 11/0 7/0 9/3 8/4 6/0 8/1 83/8
11 Ole Ragnar Einer Paulsen Bærum Pk 9/0 10/0 11/0 5/0 11/2 7/0 11/2 5/0 4/0 10/1 83/5
12 Kaj Jacobsen Oslo Komm.Tj.M. Skl 9/0 9/0 11/0 7/0 8/3 9/0 9/0 8/2 0/0 12/2 82/7
13 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 7/0 7/0 10/6 7/0 10/2 6/3 7/1 8/1 81/13
14 Vidar Høyer Farris Sportskyttere 8/0 10/0 10/0 7/0 4/0 9/0 11/0 8/1 4/0 8/2 79/3
15 Willam Jenssen Porsgrunn Pk 8/0 10/0 11/0 2/0 11/5 5/0 11/3 8/2 6/1 6/2 78/13
16 Christian Bjåland Porsgrunn Pk 8/0 10/0 11/0 4/0 10/2 5/0 11/3 10/2 2/0 6/1 77/8
17 Glenn Kenneth Sandodden Skien Pk 9/0 8/0 11/0 5/0 9/1 9/0 9/2 0/0 6/1 8/1 74/5
18 Thorstein Bjerksund Tønsberg og Omegn Pk 9/0 10/0 8/0 0/0 8/3 5/0 8/0 9/1 2/1 10/1 69/6
19 Jon Erik Mobæk Skien Pk 9/0 9/0 8/0 3/0 6/1 7/0 9/1 8/2 2/0 2/1 63/5
20 Niklas Adler Opsund Porsgrunn Pk 7/0 9/0 8/0 2/0 6/0 6/0 8/1 5/1 2/0 4/1 57/3
21 Liv Heidi Henriksen Sandefjord Pk 9/0 9/0 6/0 0/0 5/2 5/0 5/0 7/1 3/0 2/0 51/3
Revolver D      
1 Ole Henrik Lia Porsgrunn Pk 6/0 3/0 5/0 2/0 2/0 5/0 6/1 2/1 2/1 0/0 33/3
Spesialpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 9/0 10/3 8/0 10/5 9/1 8/1 10/5 91/15
2 Geir Yngve Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 8/0 10/5 8/0 10/4 7/1 8/1 10/2 88/13
3 Heikki Andre Toivonen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 6/0 10/3 8/0 10/3 7/2 10/0 10/4 88/12
4 Kato Tuveng Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 7/0 10/4 8/0 8/3 9/2 8/2 10/3 87/14
5 Frode Island Berga Lardal Revolver Og Pistolklub 8/0 9/0 10/0 9/0 8/2 8/0 8/0 9/4 8/2 10/3 87/11
6 Tom Lund Svelvik Sportsskyttere 8/0 9/0 10/0 9/0 10/4 8/0 10/5 7/3 4/1 10/1 85/14
7 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 9/0 10/0 5/0 8/1 8/0 10/4 9/2 8/1 8/3 83/11
8 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 8/0 9/0 10/0 2/0 10/4 8/0 10/3 7/1 6/1 10/3 80/12
9 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 7/0 9/0 10/0 3/0 10/3 8/0 8/2 7/2 6/1 8/3 76/11
10 Gjermund Jansen Sarpsborg Pk 8/0 9/0 10/0 2/0 10/2 8/0 10/4 7/2 4/0 8/2 76/10
11 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   2/0 9/0 10/0 4/0 10/3 8/0 6/1 9/3 10/2 4/0 72/9
12 Henning Hasdal Grimstad Sportskyttere 7/0 7/0 10/0 4/0 8/0 6/0 6/1 7/1 4/1 10/2 69/5
13 Glenn Kenneth Sandodden Skien Pk 8/0 9/0 8/0 2/0 10/1 8/0 8/2 5/2 2/0 2/1 62/6
14 Ole Martin Christiansen Tønsberg og Omegn Pk 8/0 9/0 6/0 4/0 8/1 8/0 6/1 5/0 6/0 2/1 62/3
15 Gøran Larsen Skien Pk 8/0 9/0 8/0 4/0 4/0 5/0 7/1 3/0 4/1 0/0 52/2
16 Niklas Adler Opsund Porsgrunn Pk 8/0 9/0 4/0 2/0 6/3 6/0 8/1 4/0 2/1 2/0 51/5
17 Ole Næss Farris Sportskyttere 0/0 7/0 2/0 0/0 5/0 5/0 0/0 3/0 4/0 2/0 28/0
Spesialrevolver      
1 Daniel Hjelle Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 7/0 10/3 8/0 10/4 9/3 10/1 10/4 91/15
2 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 10/0 11/0 9/0 8/2 9/0 11/5 6/2 6/3 12/2 91/14
3 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 6/0 10/4 7/0 10/3 9/2 10/3 10/4 89/16
4 Tom Lund Svelvik Sportsskyttere 8/0 9/0 10/0 9/0 10/5 8/0 8/3 7/3 8/1 10/1 87/13
5 Lars Petter Wilson Tønsberg og Omegn Pk 8/0 9/0 10/0 7/0 10/3 8/0 8/3 9/2 8/1 10/1 87/10
6 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 8/0 9/0 10/0 8/0 10/3 8/0 10/2 8/0 6/0 10/3 87/8
7 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 9/0 10/0 8/0 10/1 8/0 10/2 9/2 6/1 8/2 86/8
8 Terje Pedersen Skien Pk 8/0 9/0 10/0 9/0 10/2 8/0 10/0 9/2 2/0 10/1 85/5
9 Per Arve Iversen Farris Sportskyttere 8/0 9/0 10/0 6/0 10/4 8/0 10/4 9/4 4/2 10/1 84/15
10 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 8/0 9/0 10/0 4/0 10/3 8/0 10/3 7/3 10/0 8/1 84/10
11 Kaj Jacobsen Oslo Komm.Tj.M. Skl 8/0 9/0 10/0 6/0 6/1 8/0 10/4 5/1 8/2 9/2 79/10
12 Kjetil Hagen Lardal Revolver Og Pistolklub 8/0 9/0 10/0 6/0 6/1 8/0 10/5 9/0 4/0 8/2 78/8
13 Stian Lie-Eriksen Asker Skyteklubb 7/0 9/0 8/0 9/0 6/2 8/0 6/0 8/1 5/2 10/1 76/6
14 Jon Erik Mobæk Skien Pk 7/0 9/0 8/0 4/0 10/1 6/0 8/0 5/1 0/0 6/0 63/2
         
Magnum 1      
1 Per Arve Iversen Farris Sportskyttere 8/0 9/0 10/0 9/0 10/5 10/0 10/3 9/3 10/4 10/5 95/20
2 Lars Petter Wilson Tønsberg og Omegn Pk 8/0 9/0 10/0 9/0 10/3 10/0 10/2 9/2 8/2 10/4 93/13
3 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 9/0 10/0 6/0 8/3 10/0 10/4 9/3 10/2 10/3 90/15
4 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 9/0 10/2 10/0 10/4 9/2 10/2 6/1 90/11
5 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 8/0 9/0 10/0 6/0 10/2 10/0 10/3 5/2 10/1 10/4 88/12
6 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 8/0 9/0 10/0 2/0 10/3 10/0 10/2 9/1 10/0 10/3 88/9
7 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 7/0 10/3 10/0 10/4 7/2 8/2 8/3 87/14
8 Daniel Hjelle Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 7/0 8/2 10/0 10/5 3/1 10/2 10/4 85/14
9 Kato Tuveng Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 8/0 2/0 10/3 10/0 8/0 8/2 10/4 10/2 83/11
10 Øyvind Sundet Tønsberg og Omegn Pk 8/0 10/0 10/0 7/0 10/2 10/0 10/2 3/2 4/1 10/1 82/8
11 Rune Hjelle Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 6/0 8/1 8/0 6/1 9/3 8/0 10/2 82/7
12 Jan Henry Henriksen Sandefjord Pk 8/0 9/0 10/0 5/0 6/1 8/0 10/0 5/1 10/3 10/2 81/7
13 Jørgen Semsøy Asker Skyteklubb 8/0 9/0 10/0 0/0 10/4 10/0 10/1 9/2 4/1 8/1 78/9
14 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 8/0 9/0 10/0 2/0 4/0 10/0 8/3 6/1 8/1 8/1 73/6
15 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   8/0 9/0 10/0 4/0 4/0 10/0 8/1 4/1 6/0 8/4 71/6
16 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 8/0 4/0 6/2 10/0 8/1 5/0 6/2 7/0 70/5
17 Christian Bjåland Porsgrunn Pk 8/0 9/0 8/0 4/0 6/2 8/0 4/0 9/2 6/1 4/0 66/5
18 Niklas Adler Opsund Porsgrunn Pk 8/0 7/0 6/0 5/0 6/1 10/0 10/3 3/0 4/0 4/1 63/5
19 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 8/0 9/0 6/0 2/0 6/1 8/0 8/2 5/0 6/2 2/1 60/6
20 Chris-Robin Bjørnå Kristiansand Pk 8/0 7/0 2/0 4/0 5/1 8/0 8/0 5/2 4/0 2/1 53/4
21 Glenn Austeen Porsgrunn Pk 6/0 9/0 6/0 0/0 4/2 4/0 4/0 7/0 0/0 4/0 44/2
Magnum 2      
1 Per Arve Iversen Farris Sportskyttere 8/0 9/0 10/0 7/0 10/1 10/0 10/5 7/2 10/2 8/3 89/13
2 Peter Hirth Nedre Eiker Pk 8/0 9/0 10/0 9/0 6/2 10/0 10/4 8/1 10/1 8/2 88/10
3 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 10/0 8/0 8/2 10/0 8/1 7/2 6/0 10/1 84/6
4 Stian Lie-Eriksen Asker Skyteklubb 8/0 9/0 10/0 4/0 6/3 10/0 10/3 10/4 6/1 10/3 83/14
5 Jan Henry Henriksen Sandefjord Pk 8/0 9/0 10/0 7/0 6/1 10/0 10/2 5/0 8/1 9/3 82/7
6 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 8/0 9/0 10/0 7/0 6/2 10/0 8/2 7/2 6/1 10/2 81/9
7 Geir Kåre Flo Ringerike Pk 8/0 9/0 8/0 6/0 10/1 10/0 8/1 5/0 2/0 4/0 70/2
8 Anette Langmo Sarpsborg Pk 8/0 9/0 6/0 6/0 4/1 8/0 2/0 7/2 4/0 10/1 64/4
9 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 6/0 4/0 6/0 6/0 4/1 0/0 2/0 4/1 6/1 6/0 44/3