Her kommer resultater fra stevne 8/9-19

Oppdatert 10/9 kl 0730

Vi takker alle frammøtte for en hyggelig dag på feltbanene.

En stor takk til alle banemannskaper som gjorde det mulig å gjennomføre stevnet.

 

trykk på les mer

Foreløpig resultat til kontroll

Finner du feil sender du melding om dette til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Rettelser som har kommet inn blir oppdatert og ny liste kommer snart.

 

Klasse FA - Feltpistol

1

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/5 9/3 12/3 12/6

106/22

2

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/6 9/5 12/3 12/4

106/22

3

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/6 9/3 12/2 12/4

106/19

4

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/4 9/5 12/1 12/3

106/17

5

Arne Fossland

Nome Pistolklubb

9/0 10/0 10/0 11/0 12/3 9/0 12/3 9/2 12/1 12/4

106/13

6

Espen Sivertsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 12/4 9/0 12/5 9/4 12/3 12/5

104/21

7

Daniel Hjelle

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/3 9/4 10/3 12/6

104/21

8

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 12/5 9/0 12/5 9/3 12/2 12/5

104/20

9

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/3 9/0 12/3 7/3 12/2 12/3

104/14

10

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 10/2 9/0 12/6 7/1 10/3 12/3

100/15

11

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 10/4 6/1 10/2 12/2

99/14

Klasse FB - Feltpistol

1

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/3 8/5 12/2 12/4

105/18

2

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 9/0 12/6 9/4 10/5 12/5

104/26

3

Heikki Toivonen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 9/0 11/0 12/6 9/0 12/6 6/1 12/1 12/4

102/18

4

Frode Island Berga

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/6 9/2 8/1 12/4

102/18

5

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/1 9/0 12/5 9/3 10/2 10/4

102/15

6

Øystein Nirissen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 8/0 9/0 12/4 9/3 12/1 12/4

102/12

7

Tommy Arild Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 6/0 12/2 9/0 12/5 9/1 12/5 12/5

100/18

8

Johnny Amir Ahmad

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 10/2 9/0 12/5 7/1 12/2 12/4

100/14

9

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 10/2 9/0 8/2 9/2 8/2 12/3

96/11

10

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 6/1 9/0 12/2 9/4 6/1 10/3

92/11

11

Ole G. Eikenæs

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 8/0 10/2 9/0 8/1 8/1 8/1 8/4

88/9

12

Rune Hjelle

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 10/0 10/1 5/0 6/1 9/1 6/2 10/3

85/8

Klasse FC - Feltpistol

1

Robert Ilievski

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/5 9/4 12/3 12/5

106/21

2

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

9/0 10/0 9/0 11/0 12/4 9/0 12/5 9/2 10/4 12/5

103/20

3

Jørund Lien

Hylestad Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 10/4 9/0 10/4 9/2 12/2 12/5

102/17

4

Kato Tuveng

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 9/0 11/0 10/2 9/0 12/4 7/2 12/3 12/6

101/17

5

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 10/3 9/0 12/5 7/4 8/1 12/4

98/17

6

Hans Nordgaard Tveit

Åmli Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 12/1 9/0 12/3 6/0 12/0 12/3

98/7

7

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 10/0 7/0 12/4 9/0 12/4 9/2 10/2 10/3

97/15

8

Darrel Collum

Kristiansand Pk

9/0 9/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/3 9/4 6/0 10/2

97/14

9

Thomas Norstad

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/3 8/0 8/3 5/1 8/1 10/4

91/12

10

Kristian Langeland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 8/1 9/0 10/3 4/0 6/0 10/2

84/6

11

Tor Arne Nilsen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 10/0 11/0 10/2 9/0 10/3 8/1 4/0 4/0

83/6

12

Kim Martin Haugen

Porsgrunn Pk

7/0 10/0 6/0 8/0 8/3 7/0 5/0 7/2 7/1 12/4

77/10

13

Bjørg Turid Stormo Ramse

Åmli Pk

8/0 10/0 8/0 3/0 6/1 7/0 6/3 6/0 4/0 7/4

65/8

14

Bengt Ernst Reuterdahl

Porsgrunn Pk

5/0 9/0 7/0 6/0 4/0 4/0 6/1 5/0 4/1 6/0

56/2

15

Odd-Andre Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 3/0 4/0 5/0 2/0 7/0 3/0 3/0 6/1 8/1

49/2

16

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

8/0 10/0 2/0 2/0 7/0 7/0 4/0 0/0 2/0 6/0

48/0

17

Per Arnt Auen

Porsgrunn Pk

5/0 4/0 4/0 7/0 4/1 4/0 2/1 5/1 5/0 6/2

46/5

Klasse FD - Feltpistol

1

Bjørn Holsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 11/0 12/0 8/0 10/4 9/3 10/1 7/2

92/10

2

Niklas Adler Opsund

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 9/0 11/0 8/2 9/0 8/0 9/1 8/1 8/1

88/5

3

Ole J Bang

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 6/0 4/0 8/2 8/0 12/2 5/1 8/0 12/5

82/10

4

Nikolai Busk

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 11/0 10/0 8/0 8/0 6/2 2/0 8/2

80/4

5

Nataniel Myrland Marthinsen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 4/2 9/0 2/0 9/5 6/0 3/2

65/9

Klasse FU14 - Feltpistol

1

Elise Marie Bang

Porsgrunn Pk

7/0 3/0 8/0 5/0 5/0 6/0 2/0 2/0 0/0 4/0

42/0

Klasse GA - Feltpistol

1

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 9/0 12/3 9/2 12/3 12/4

106/18

2

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/3 9/0 10/4 9/5 12/1 12/1

104/14

3

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 10/0 12/4 9/0 10/5 9/5 12/2 12/5

103/21

4

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/6 9/3 10/3 10/4

102/20

5

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 9/0 12/3 7/0 12/4 9/2 12/2 12/4

102/15

6

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 10/0 12/4 9/0 10/3 9/3 12/4 10/3

101/17

7

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 9/0 5/0 8/1 9/0 10/4 9/1 12/2 10/2

91/10

Klasse GB - Feltpistol

1

Øystein Nirissen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 11/0 10/1 9/0 12/2 7/3 12/3 12/4

101/13

2

Kåre Bø Simonsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 9/0 12/1 9/0 10/2 8/0 10/2 10/2

97/7

3

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 4/0 10/5 9/0 10/4 9/1 12/4 12/6

95/20

4

Aleksander Andersen

 

9/0 10/0 10/0 9/0 10/2 7/0 10/4 2/1 12/1 10/4

89/12

5

Tommy Arild Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 12/3 9/0 12/3 7/2 2/0 6/1

85/9

6

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

5/0 10/0 10/0 9/0 10/3 9/0 12/4 5/1 2/1 10/4

82/13

Klasse GC - Feltpistol

1

Heikki Toivonen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 10/2 9/0 12/5 9/0 12/2 10/1

102/10

2

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 10/2 9/0 10/5 8/3 12/3 12/3

101/16

3

Kato Tuveng

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 12/4 9/0 10/1 9/5 10/4 12/0

100/14

4

Darrel Collum

Kristiansand Pk

9/0 10/0 9/0 11/0 10/3 9/0 10/3 7/3 12/4 8/2

95/15

5

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 10/0 6/1 9/0 10/3 9/2 8/1 8/2

89/9

6

Øyvind Johansen

Grenland Pistolkl.

8/0 10/0 7/0 9/0 6/0 3/0 9/2 6/2 9/2 8/3

75/9

7

Bjørg Turid Stormo Ramse

Åmli Pk

8/0 10/0 5/0 2/0 10/1 7/0 8/1 6/0 2/0 6/3

64/5

8

Kim Martin Haugen

Porsgrunn Pk

6/0 8/0 6/0 5/0 2/0 5/0 8/1 2/0 9/1 2/0

53/2

9

Per Arnt Auen

Porsgrunn Pk

5/0 2/0 0/0 0/0 4/1 7/0 8/0 0/0 2/0 4/0

32/1

Klasse GD - Feltpistol

1

Ole J Bang

Porsgrunn Pk

4/0 4/0 0/0 2/0 0/0 6/0 4/0 2/0 4/0 0/0

26/0

Klasse MA - Feltpistol

1

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 9/0 12/4 9/3 12/4 12/5

106/22

2

Hans Knigge

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 10/3 9/0 12/5 9/5 12/2 12/4

104/19

3

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 7/0 12/6 9/3 10/2 12/6

102/23

4

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 10/0 10/0 12/4 9/0 12/6 9/5 8/3 12/6

101/24

5

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 10/0 12/4 9/0 12/5 9/1 6/2 12/5

99/17

6

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 7/0 10/4 9/0 12/3 5/2 10/1 10/2

92/12

7

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 6/0 9/0 2/0 12/2 4/0 2/1 7/0 8/1 10/3

69/7

Klasse MB - Feltpistol

1

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/5 9/3 12/4 12/4

106/21

2

Asmund Brooks

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 10/2 9/0 12/5 9/1 12/1 12/2

104/11

3

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/3 6/0 12/0 12/4

103/11

4

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/1 9/0 12/6 6/0 10/3 12/4

101/14

5

Trond Pedersen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 12/3 9/0 12/6 9/3 8/1 12/6

100/19

6

Ståle Hansen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 10/0 12/1 9/0 10/5 9/1 8/0 12/4

99/11

7

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 8/0 12/5 8/3 8/2 10/3

98/19

8

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/6 7/2 6/1 12/3

98/16

9

Svein Emil Andreassen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 11/0 10/4 9/0 12/5 8/2 9/2 8/2

96/15

10

Espen Sivertsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 12/4 9/0 10/5 9/2 8/1 9/1

93/13

11

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 8/0 10/2 9/0 10/1 8/0 10/0 8/3

92/6

12

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 10/0 5/0 12/4 9/0 12/4 9/2 4/1 12/2

91/13

13

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 10/2 9/0 8/2 6/1 5/1 12/2

90/8

14

Espen Schanche

Sandefjord Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 12/5 8/0 10/4 9/1 2/0 12/5

88/15

15

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 9/0 4/0 10/2 3/0 12/3 6/1 8/0 12/3

83/9

16

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 6/0 0/0 9/0 10/4 4/1 10/1 12/4

80/10

Klasse MC - Feltpistol

1

Hans Nordgaard Tveit

Åmli Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 12/4 9/0 10/5 9/2 10/0 10/1

97/12

2

Jørund Lien

Hylestad Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 12/2 8/0 10/4 7/3 10/2 10/1

95/12

3

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 10/0 10/0 4/0 10/1 9/0 10/3 9/2 8/1 12/1

91/8

4

Darrel Collum

Kristiansand Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 6/2 9/0 12/1 6/2 12/1 8/0

90/6

5

Kim Martin Haugen

Porsgrunn Pk

9/0 8/0 9/0 9/0 10/1 9/0 10/4 7/0 6/1 12/2

89/8

6

Jan H. Henriksen

Sandefjord Pk

8/0 10/0 8/0 5/0 12/1 8/0 12/4 9/1 4/0 8/3

84/9

7

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 12/0 4/0 10/2 4/0 8/0 8/3

83/5

8

Robert Ilievski

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 9/1 9/0 12/4 6/1 2/0 10/4

82/10

9

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

9/0 10/0 9/0 8/0 8/1 9/0 6/1 8/1 6/0 8/2

81/5

10

Kristian Langeland

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 9/0 7/0 6/1 7/0 12/5 8/2 4/0 7/1

78/9

11

Øyvind Johansen

Grenland Pistolkl.

9/0 8/0 9/0 6/0 10/2 5/0 10/2 5/0 6/1 8/1

76/6

12

Victoria Sivertsen

Greipstad Pk

8/0 8/0 9/0 6/0 6/1 6/0 12/2 6/2 4/0 8/3

73/8

13

Rune Hjelle

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 3/0 6/0 0/0 10/1 6/0 8/1 7/0 2/0 10/0

60/2

14

Kim Martin Haugen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 5/0 4/0 2/0 6/0 2/0 4/1 6/2 4/1

51/4

15

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

9/0 7/0 5/0 7/0 6/0 6/0 5/1 4/1 0/0 2/0

51/2

16

Per Arnt Auen

Porsgrunn Pk

5/0 6/0 0/0 8/0 6/1 5/0 2/0 2/0 0/0 2/1

36/2

Klasse MD - Feltpistol

1

Benjamin Hillem

Asker Skyteklubb

8/0 10/0 9/0 10/0 10/4 8/0 10/4 8/1 8/0 9/4

90/13

2

Kåre Bø Simonsen

Grenland Pistolkl.

9/0 9/0 9/0 2/0 12/2 8/0 8/1 5/0 2/0 10/0

74/3

3

Baard Åsolfsen

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 9/0 5/0 8/0 5/0 8/1 7/0 2/0 9/2

69/3

4

Niklas Adler Opsund

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 3/0 2/0 8/1 8/0 6/2 2/0 4/1 8/0

59/4

5

Bjørn Holsen

Grenland Pistolkl.

9/0 7/0 10/0 6/0 6/0 6/0 2/0 2/0 5/0 5/1

58/1

6

Anne Lene Ilievski

Greipstad Pk

8/0 9/0 4/0 7/0 6/1 5/0 2/0 5/0 4/0 3/0

53/1

7

Ole J Bang

Porsgrunn Pk

0/0 7/0 7/0 0/0 2/0 5/0 2/1 0/0 2/0 0/0

25/1

Klasse RA - Feltpistol

1

Espen Sivertsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/5 9/1 12/4 12/6

106/21

2

Hans Knigge

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/5 9/1 12/3 12/6

106/19

3

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/6 9/6 10/3 12/5

104/25

4

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 9/0 12/5 9/0 12/6 9/4 12/2 12/5

104/22

5

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 9/0 12/5 7/1 12/3 12/6

104/21

6

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 12/3 8/0 12/5 9/3 10/2 12/6

103/19

7

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 10/0 12/4 9/0 12/6 9/3 12/2 10/4

103/19

8

Asmund Brooks

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 9/0 12/6 7/2 10/4 12/5

102/22

9

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 9/0 12/5 9/0 12/3 9/1 10/2 12/6

102/17

10

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 10/0 8/0 12/5 9/0 12/6 9/4 10/3 12/6

101/24

11

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 10/0 12/5 9/0 12/6 7/2 12/2 10/2

101/17

12

Ståle Hansen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/6 9/0 12/5 9/4 6/2 12/4

100/21

13

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 9/0 10/0 7/0 12/2 9/0 10/4 9/2 10/2 12/5

97/15

14

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 7/0 10/4 9/0 12/5 9/4 10/0 10/5

96/18

15

Espen Schanche

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 12/5 8/0 12/4 9/2 8/1 12/5

96/17

16

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 10/1 8/0 12/4 7/0 6/1 10/2

93/8

Klasse RB - Feltpistol

1

Daniel Hjelle

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 12/4 9/0 12/3 9/3 12/1 12/4

104/15

2

Darrel Collum

Kristiansand Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 12/5 9/0 12/5 8/3 10/2 12/3

101/18

3

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/4 9/1 8/0 10/2

100/11

4

Terje Andreassen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/5 8/0 12/4 8/1 6/1 10/4

96/15

5

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 12/1 9/0 8/1 9/1 8/2 12/1

95/6

6

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 8/0 8/3 9/0 10/2 8/1 12/1 10/3

94/10

7

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 0/0 10/0 9/0 0/0 9/0 12/3 9/4 12/3 12/4

82/14

Klasse RC - Feltpistol

1

Stian Eriksen

Asker Skyteklubb

9/0 10/0 10/0 9/0 12/5 9/0 12/6 9/1 9/2 12/6

101/20

2

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 10/0 12/4 9/0 12/5 9/4 10/0 10/4

101/17

3

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 11/0 12/3 8/0 12/3 9/0 8/1 12/4

101/11

4

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk

8/0 10/0 10/0 11/0 12/3 9/0 12/5 7/4 10/1 10/1

99/14

5

Victoria Sivertsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 12/3 9/0 12/6 6/1 6/1 12/4

94/15

6

Rune Hjelle

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 12/2 9/0 10/3 7/3 8/1 10/3

94/12

7

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 7/0 12/4 8/0 12/5 9/3 4/1 12/3

93/16

8

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 10/0 9/0 4/0 10/1 9/0 10/3 4/1 8/0 10/3

83/8

9

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

9/0 8/0 9/0 7/0 12/1 9/0 12/5 5/0 6/1 4/1

81/8

10

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

8/0 10/0 8/0 10/0 8/0 5/0 12/5 4/1 4/0 8/0

77/6

11

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

9/0 10/0 9/0 2/0 12/2 8/0 8/0 7/1 6/0 6/1

77/4

12

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 7/0 4/0 8/1 7/0 8/0 7/0 6/0 6/0

71/1

13

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 6/0 10/0 2/0 6/1 7/0 11/2 6/0 0/0 9/1

65/4

14

Johnny Amir Ahmad

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 7/0 7/0 8/0 4/0 8/0 10/3 3/0 0/0 6/1

62/4

15

Odd-Magne Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 7/0 7/0 2/1 0/0 10/0 0/0 2/1 8/1

55/3

Klasse RD - Feltpistol

1

Anne Lene Ilievski

Greipstad Pk

9/0 8/0 9/0 8/0 12/2 6/0 8/3 5/0 5/0 7/1

77/6

2

Glenn Kenneth Sandodden

Skien Pk

9/0 9/0 10/0 5/0 8/1 6/0 10/2 5/0 6/0 8/1

76/4

3

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 9/0 12/4 4/0 10/1 2/1 4/0 4/2

73/8

4

Stian Øyre Caspersen

Norske Officerers Pk

5/0 9/0 3/0 8/0 6/2 5/0 10/3 4/0 6/0 2/1

58/6

Klasse RU16 - Feltpistol

1

Sander Toivonen

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 10/0 9/0 11/0 8/0 6/0 10/1 8/1 6/1 5/0

80/3

Klasse SP - Feltpistol

1

Espen Sivertsen

Greipstad Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/3 8/0 10/5 8/3 10/3 10/4

92/18

2

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/4 8/0 10/3 8/1 10/1 10/4

92/13

3

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 8/0 10/4 8/0 10/5 8/2 10/1 10/4

90/16

4

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/5 8/0 10/5 5/0 10/2 10/5

89/17

5

Kato Tuveng

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 6/0 10/2 8/0 10/2 8/2 8/2 9/2

85/10

6

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

8/0 9/0 9/0 4/0 10/4 8/0 10/4 8/3 8/3 10/5

84/19

7

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/0 6/0 10/3 6/2 6/1 10/3

84/9

8

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

8/0 9/0 8/0 8/0 10/3 8/0 10/5 8/3 6/1 8/4

83/16

9

Heikki Toivonen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 6/0 10/5 8/0 10/4 6/2 8/2 10/4

82/17

10

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/2 8/0 10/3 8/2 2/0 8/1

82/8

11

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

0/0 9/0 9/0 10/0 10/1 8/0 10/2 7/1 8/1 10/4

81/9

12

Robert Ilievski

Greipstad Pk

8/0 9/0 9/0 2/0 10/4 8/0 10/4 7/1 6/0 10/4

79/13

13

Frode Island Berga

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 8/0 8/0 8/1 8/0 8/4 7/1 4/1 10/4

78/11

14

Ole G. Eikenæs

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 9/0 0/0 10/4 8/0 10/2 7/1 6/2 10/2

77/11

15

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk

8/0 8/0 9/0 6/0 8/2 8/0 10/2 8/1 4/0 8/1

77/6

16

Victoria Sivertsen

Greipstad Pk

8/0 8/0 9/0 5/0 10/2 6/0 10/5 6/4 4/1 10/4

76/16

17

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

8/0 8/0 8/0 2/0 10/2 8/0 10/2 6/3 8/0 8/1

76/8

18

Johnny Amir Ahmad

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 4/0 10/2 7/0 8/1 4/1 8/0 8/3

75/7

19

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 10/1 4/0 6/2 4/3 8/1 4/1

70/8

20

Anne Lene Ilievski

Greipstad Pk

8/0 9/0 7/0 4/0 10/2 4/0 6/1 7/2 4/0 8/3

67/8

21

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

8/0 8/0 9/0 4/0 8/0 8/0 6/1 2/0 4/0 7/1

64/2

22

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 2/0 8/1 8/0 4/0 3/0 2/0 8/3

61/4

23

Niklas Adler Opsund

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 4/0 2/0 4/1 4/2 6/0 8/1

60/4

Klasse SP16 - Feltpistol

1

Sander Toivonen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 6/0 10/3 8/0 10/3 5/0 2/0 10/3

77/9

Klasse SR - Feltpistol

1

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 10/0 10/3 8/0 10/4 8/3 6/0 10/1

88/11

2

Ståle Hansen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 10/4 8/0 10/4 8/3 8/2 10/4

86/17

3

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 10/0 10/3 8/0 10/3 8/2 4/0 10/4

86/12

4

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 8/2 8/0 10/2 5/1 10/3 10/5

85/13

5

Daniel Hjelle

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 6/0 8/3 8/0 10/4 8/3 8/0 10/5

84/15

6

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 10/1 8/0 10/4 6/2 6/2 10/2

84/11

7

Darrel Collum

Kristiansand Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 8/2 8/0 8/1 7/1 6/1 10/1

83/6

8

Trond Pettersen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/5 8/0 8/3 3/0 6/0 10/4

81/12

9

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

6/0 9/0 9/0 6/0 10/3 8/0 8/1 6/0 6/1 10/4

78/9

10

Robert Ilievski

Greipstad Pk

8/0 9/0 9/0 5/0 10/4 8/0 10/4 6/0 2/0 8/1

75/9

11

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 6/0 6/1 7/0 6/1 6/0 6/0 8/3

71/5

12

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

7/0 7/0 7/0 4/0 2/0 4/0 8/3 6/0 4/0 10/3

59/6

13

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 8/0 7/0 0/0 2/0 7/0 2/0 4/0 2/0 6/0

46/0

14

Nataniel Myrland Marthinsen

Porsgrunn Pk

5/0 8/0 0/0 4/0 8/1 4/0 2/0 2/0 4/0 4/1

41/2

15

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

4/0 9/0 7/0 2/0 4/0 5/0 4/0 0/0 2/1 4/0

41/1

Klasse SR16 - Feltpistol

1

Sander Toivonen

Aron Skytterklubb Drammen

0/0 9/0 5/0 10/0 10/3 8/0 8/4 0/0 10/1 2/1

62/9

Klasse M1 - Feltpistol

1

Trond Pedersen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/4 10/0 10/4 8/1 10/1 10/5

94/15

2

Hans Knigge

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 10/0 8/4 10/0 10/5 8/3 10/5 10/4

92/21

3

Stian Eriksen

Asker Skyteklubb

8/0 9/0 9/0 10/0 10/2 8/0 8/2 8/2 10/4 10/4

90/14

4

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 9/0 9/0 10/0 10/4 10/0 10/3 6/1 10/1 8/3

89/12

5

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

8/0 9/0 9/0 4/0 10/3 10/0 10/4 8/2 10/4 10/5

88/18

6

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 9/0 6/0 10/2 10/0 10/4 8/3 10/4 8/3

88/16

7

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 9/0 7/0 10/4 10/0 8/2 8/1 10/2 8/2

87/11

8

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 10/3 10/0 8/2 6/1 8/3 10/2

86/11

9

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 8/4 10/0 10/4 5/1 6/2 10/3

83/14

10

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 4/0 10/4 10/0 10/4 7/1 8/3 6/2

81/14

11

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 2/0 9/0 10/0 8/4 10/0 10/5 4/1 8/1 10/4

79/15

12

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 8/0 6/0 6/0 8/0 10/0 6/0 5/2 6/2 10/2

73/6

13

Niklas Adler Opsund

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 6/0 4/0 6/0 10/0 6/1 6/1 8/0 8/2

70/4

14

Odd-Magne Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 8/0 6/0 8/0 6/1 5/0 6/0 4/0

66/1

15

Egil Roland

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 6/0 4/0 8/3 6/0 8/1 4/0 4/1 6/0

63/5

16

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

8/0 6/0 9/0 4/0 6/2 8/0 4/1 6/2 2/0 6/2

59/7

17

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

7/0 9/0 6/0 4/0 2/0 6/0 4/1 4/1 9/0 8/3

59/5

Klasse M2 - Feltpistol

1

Hans Knigge

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 8/0 10/3 10/0 10/4 8/3 10/4 10/4

92/18

2

Jan Henry Henriksen

Sandefjord Pk

8/0 9/0 9/0 10/0 10/3 10/0 10/2 6/0 8/2 10/2

90/9

3

Stian Eriksen

Asker Skyteklubb

8/0 9/0 9/0 7/0 10/3 10/0 8/3 8/1 8/1 10/5

87/13

4

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 6/0 8/4 8/0 10/5 8/2 10/2 10/2

86/15

5

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 5/0 8/3 10/0 10/2 8/1 8/2 10/3

85/11

6

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 4/0 8/0 10/0 10/1 5/0 10/2 8/1

78/4

7

Odd-Magne Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 6/0 9/0 4/0 6/0 6/0 8/1 5/3 2/1 10/0

64/5

8

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 8/0 5/0 7/0 6/1 8/0 4/1 4/1 2/0 7/3

58/6

9

Kristian Bjåland

Porsgrunn Pk

2/0 6/0 7/0 6/0 2/0 4/0 4/0 2/0 2/1 6/0

41/1