Her kommer resultater fra stevne 2/6-19

Oppdatert 2/6 kl 2150

Vi takker alle frammøtte for en hyggelig dag på feltbanene.

En stor takk til alle banemannskaper som gjorde det mulig å gjennomføre stevnet.

trykk på les mer

Foreløpig resultat til kontroll

Finner du feil sender du melding om dette til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Rettelser som har kommet inn blir oppdatert og ny liste kommer snart.

Klasse FA - Feltpistol

1

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/4 9/0 12/5 9/3 12/1 12/0

107/13

2

Rikard Hille

Greipstad Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/3 9/0 12/5 9/5 12/4 10/3

105/20

3

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 11/0 9/0 12/4 9/0 12/6 9/3 12/1 12/3

104/17

4

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/5 9/0 10/3 7/3 12/3 12/3

103/17

5

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/2 9/0 12/4 5/0 10/3 12/4

101/13

6

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 12/3 9/0 10/5 9/3 10/2 11/0

99/13

7

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 9/0 10/2 7/1 8/0 6/1

87/5

Klasse FB - Feltpistol

1

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/5 9/0 12/6 9/3 12/5 12/4

107/23

2

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/3 9/0 12/4 7/3 12/2 12/4

105/16

3

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 10/4 9/0 12/5 9/4 12/3 8/2

101/18

4

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/3 9/0 12/4 9/1 8/1 12/2

101/11

5

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/5 6/0 12/5 9/1 12/3 8/4

100/18

6

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 6/0 12/4 9/0 12/5 9/2 10/3 12/2

100/16

7

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/2 9/0 12/3 9/1 10/1 6/3

99/10

8

Kent Anders Vigdeil

Nome Pistolklubb

9/0 10/0 11/0 9/0 10/2 9/0 12/2 9/3 10/1 10/2

99/10

9

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/1 9/0 10/2 9/1 10/2 10/1

99/7

10

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/4 9/0 10/3 7/1 12/2 8/1

97/11

11

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/1 7/0 10/4 8/2 10/2 10/1

97/10

12

Espen Schanche

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/0 9/0 12/4 9/0 8/0 6/2

97/6

13

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 11/0 10/3 9/0 12/5 9/1 12/3 2/1

93/13

14

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 9/0 11/0 9/0 8/1 9/0 12/3 9/4 9/2 4/0

89/10

Klasse FC - Feltpistol

1

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 11/0 11/0 10/1 9/0 10/2 9/4 12/2 10/2

100/11

2

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 11/0 10/4 9/0 12/4 5/3 12/2 10/0

99/13

3

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 8/1 7/0 12/4 7/2 10/2 12/2

97/11

4

Tim Halvorsen

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 10/0 10/1 8/0 12/2 5/0 12/2 10/2

97/7

5

Anders Arnesen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 9/0 10/1 8/0 10/3 9/1 12/2 6/1

94/8

6

Jakob Wiersdalen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 9/0 11/0 8/1 9/0 12/5 7/0 12/4 6/1

93/11

7

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk

7/0 10/0 10/0 7/0 12/2 9/0 10/1 5/0 8/2 10/1

88/6

8

Hans Nordgaard Tveit

Åmli Pk

9/0 10/0 8/0 11/0 12/2 9/0 8/2 6/3 8/0 6/0

87/7

9

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 10/0 9/0 5/0 12/3 9/0 6/0 8/2 10/1 7/2

84/8

10

Tor Arne Nilsen

Porsgrunn Pk

2/0 9/0 9/0 11/0 10/1 6/0 8/3 8/1 10/2 10/4

83/11

11

Sjur Stokke

Skien Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 10/1 7/0 10/1 9/2 10/1 0/0

83/5

12

Bjørg Turid Stormo Ramse

Åmli Pk

8/0 10/0 7/0 8/0 11/2 6/0 10/0 3/1 8/0 7/2

78/5

13

Line Marie Stensrød

Nome Pk

8/0 10/0 11/0 5/0 12/1 3/0 8/2 3/1 6/0 10/4

76/8

14

Olav Ludvigsen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 8/0 6/0 6/1 7/0 10/4 6/0 4/0 8/1

73/6

15

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 6/0 6/2 9/0 8/1 4/1 8/1 4/1

71/6

16

Cato Edvardsen

Nome Pk

4/0 8/0 8/0 7/0 5/0 7/0 3/0 6/2 7/0 5/1

60/3

17

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

8/0 9/0 6/0 0/0 6/0 8/0 6/2 7/2 4/0 5/0

59/4

18

Arild Sande

Porsgrunn Pk

3/0 8/0 2/0 2/0 4/2 7/0 2/0 2/0 0/0 4/1

34/3

Klasse FD - Feltpistol

1

Jonas Lilleland

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 10/0 12/1 9/0 12/2 9/1 12/2 10/1

103/7

2

Asbjørn R.A. Ormbostad

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/2 9/0 12/2 7/0 8/1 10/1

99/6

3

Kristoffer Setalid

Rauland Pk

7/0 10/0 11/0 8/0 12/2 9/0 10/3 5/0 12/1 10/3

94/9

4

Bjørn Holsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 7/0 12/2 9/0 9/0 9/1 4/0 6/4

86/7

5

Nina P Veberg

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 6/0 10/3 8/0 4/0 5/2 8/1 10/3

78/9

6

Michal Adam Florczak

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 10/0 6/0 10/3 8/0 10/3 5/0 8/0 6/2

78/8

7

Nataniel Myrland Marthinsen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 8/0 4/0 4/0 7/0 6/1 3/0 8/2 9/4

67/7

8

Espen Jakobsen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 10/0 4/0 8/1 4/0 8/2 0/0 6/0 6/1

64/4

Klasse GA - Feltpistol

1

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/5 9/0 12/5 9/0 10/2 12/4

105/16

Klasse GB - Feltpistol

1

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 12/3 9/0 12/5 9/5 12/1 12/2

102/16

2

Knut Mosand

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/2 8/0 12/2 8/3 12/1 8/1

99/9

3

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 10/0 8/1 9/0 12/3 6/2 12/4 8/0

95/10

4

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

2/0 10/0 11/0 10/0 4/1 7/0 8/2 8/1 7/0 2/0

69/4

Klasse GC - Feltpistol

1

Sjur Stokke

Skien Pk

9/0 10/0 11/0 10/0 12/4 9/0 10/4 5/0 12/2 4/0

92/10

2

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 10/3 9/0 12/3 6/1 10/2 2/1

90/10

3

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 10/3 9/0 9/3 9/2 8/2 8/3

88/13

4

Anders Arnesen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 7/0 8/4 8/0 10/3 8/2 6/2 9/2

86/13

5

Bjørg Turid Stormo Ramse

Åmli Pk

7/0 9/0 9/0 6/0 9/0 6/0 4/0 7/0 2/0 8/1

67/1

6

Olav Ludvigsen

Porsgrunn Pk

5/0 9/0 5/0 6/0 5/0 5/0 10/1 4/0 4/0 2/0

55/1

Klasse GD - Feltpistol

1

Morten Bjerksund

Tønsberg og Omegn Pk

6/0 9/0 6/0 6/0 9/0 5/0 8/4 0/0 4/1 4/0

57/5

2

Cato Edvardsen

Nome Pk

4/0 6/0 5/0 4/0 5/1 6/0 0/0 5/0 2/0 0/0

37/1

Klasse MA - Feltpistol

1

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 11/0 11/0 12/4 9/0 12/6 9/3 12/4 10/3

105/20

2

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/4 9/0 12/4 9/3 6/1 8/1

95/13

3

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 10/0 9/0 10/1 9/2 4/0 0/0

81/3

Klasse MB - Feltpistol

1

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 6/0 12/4 9/0 12/5 7/3 12/2 12/3

100/17

2

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 9/0 11/0 11/0 12/3 9/0 12/5 9/4 7/2 10/3

99/17

3

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 5/0 10/3 9/0 12/3 9/1 12/2 8/4

95/13

4

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 10/3 9/0 12/3 8/0 10/1 6/3

94/10

5

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 6/0 12/6 9/0 12/1 6/1 8/0 9/2

92/10

6

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 6/0 12/4 9/0 10/2 7/1 8/1 10/2

92/10

7

Thomas Hetty

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 8/0 12/4 8/0 12/5 0/0 12/1 6/1

88/11

8

Knut Mosand

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 12/5 8/0 10/4 5/2 6/0 8/3

86/14

9

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 6/0 10/4 9/0 8/4 9/2 8/1 5/1

85/12

10

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 9/0 6/2 5/0 10/2 8/2

85/7

11

Espen Schanche

Sandefjord Pk

9/0 9/0 11/0 4/0 12/2 8/0 10/2 7/0 10/3 2/0

82/7

Klasse MC - Feltpistol

1

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/3 9/0 12/6 9/2 10/1 6/3

97/15

2

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/3 6/0 10/1 7/2 12/1 9/1

95/8

3

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 8/2 7/0 12/2 7/2 10/1 12/2

93/9

4

Torger Larsen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 10/0 12/2 5/0 10/4 9/3 8/2 4/0

88/11

5

Anders Arnesen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 9/0 10/2 9/0 10/3 4/1 6/1 9/3

86/10

6

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 10/2 9/0 8/0 5/0 6/0 7/1

83/3

7

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

8/0 10/0 9/0 4/0 12/2 7/0 10/3 6/2 6/3 8/2

80/12

8

Jan Henry Henriksen

Sandefjord Pk

9/0 9/0 10/0 8/0 6/1 6/0 8/2 6/0 8/3 9/0

79/6

9

Sjur Stokke

Skien Pk

9/0 8/0 11/0 0/0 12/2 9/0 6/3 8/2 6/0 7/1

76/8

10

Rolf Ivar Setalid

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 4/0 9/1 7/0 10/3 6/2 6/0 4/1

76/7

11

Glenn Kenneth Sandodden

Skien Pk

8/0 10/0 11/0 8/0 10/0 5/0 8/1 4/0 5/0 6/1

75/2

12

Runar Holm

Skien Pk

6/0 10/0 11/0 10/0 8/0 9/0 10/2 7/0 0/0 4/0

75/2

13

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 4/0 10/0 12/3 6/0 8/2 4/2 8/0 5/0

73/7

14

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

7/0 6/0 3/0 9/0 4/0 7/0 10/1 7/0 6/1 4/1

63/3

15

Leif Kristiansen

Porsgrunn Pk

4/0 8/0 9/0 0/0 10/0 8/0 9/2 3/0 4/0 3/2

58/4

16

John Erik Mobæk

Skien Pk

4/0 9/0 8/0 6/0 10/0 8/0 6/1 0/0 4/0 0/0

55/1

17

Bjørn Holsen

Grenland Pistolkl.

8/0 8/0 5/0 0/0 2/0 7/0 9/1 7/2 5/0 2/0

53/3

18

Bengt Ernst Reuterdahl

Porsgrunn Pk

3/0 4/0 2/0 2/0 8/0 2/0 6/2 0/0 4/1 2/0

33/3

Klasse MD - Feltpistol

1

Håvard Falek-Andersen

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 11/0 6/0 12/6 9/0 12/3 6/1 10/2 10/2

94/14

2

Lars Lie

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 11/0 11/0 10/3 9/0 8/4 8/0 6/1 5/2

87/10

3

Jonas Lilleland

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 8/4 8/0 10/5 5/1 8/1 4/0

80/11

4

Asbjørn R.A. Ormbostad

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 9/0 8/0 8/3 9/0 8/3 6/0 6/1 6/1

79/8

5

Nataniel Myrland Marthinsen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 8/0 5/0 6/0 8/0 12/1 5/1 5/0 8/1

75/3

6

Morten Bjerksund

Tønsberg og Omegn Pk

2/0 8/0 7/0 6/0 10/1 4/0 6/2 5/0 6/1 6/0

60/4

7

Hassan BShirtazi

Skien Pk

8/0 8/0 6/0 7/0 4/1 7/0 6/1 6/0 2/0 5/0

59/2

8

Niklas Opsund

Porsgrunn Pk

6/0 6/0 8/0 6/0 6/2 6/0 7/1 6/1 2/0 0/0

53/4

9

Line Marie Stensrød

Nome Pk

8/0 4/0 10/0 2/0 2/0 6/0 2/1 4/1 5/1 4/2

47/5

10

Fredrik Hovde

Porsgrunn Pk

4/0 10/0 8/0 2/0 4/0 5/0 4/0 0/0 4/1 0/0

41/1

11

Cato Edvardsen

Nome Pk

4/0 4/0 4/0 6/0 5/0 3/0 2/0 3/0 0/0 4/2

35/2

Klasse RA - Feltpistol

1

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/6 9/0 12/6 9/2 12/1 12/6

107/21

2

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 11/0 11/0 12/6 9/0 12/5 9/2 12/4 12/2

107/19

3

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 11/0 12/3 9/0 12/5 9/2 12/2 12/2

107/14

4

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 11/0 12/4 9/0 12/6 9/4 12/3 10/2

105/19

5

Rikard Hille

Greipstad Pk

9/0 10/0 11/0 10/0 12/4 9/0 12/6 9/2 10/2 10/4

102/18

6

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 11/0 12/3 8/0 12/5 9/2 8/2 10/3

100/15

7

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/6 9/0 12/6 7/4 10/2 10/4

99/22

8

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 9/0 12/4 9/0 12/4 7/2 6/0 8/1

93/11

9

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 8/0 12/2 8/0 12/3 9/3 4/1 6/0

89/9

10

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 4/0 9/0 10/2 0/0 2/0 2/0

64/2

Klasse RB - Feltpistol

1

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/5 9/0 12/5 7/2 10/0 10/4

101/16

2

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 11/0 12/4 9/0 12/4 9/3 10/1 8/2

101/14

3

Svein Emil Andreassen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 10/0 12/5 9/0 12/2 9/2 10/1 8/0

100/10

4

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 10/0 8/4 9/0 12/5 9/3 12/0 6/2

96/14

5

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/5 9/0 12/4 5/3 8/1 8/2

95/15

6

Knut Mosand

Rauland Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 12/4 8/0 10/5 7/3 12/1 4/1

94/14

7

Espen Schanche

Sandefjord Pk

9/0 10/0 11/0 8/0 12/5 9/0 12/4 9/0 6/1 8/2

94/12

8

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 7/0 12/4 9/0 12/4 6/0 6/0 12/2

94/10

9

Thomas Hetty

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 7/0 12/4 9/0 8/2 7/2 12/4 8/3

93/15

10

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 7/0 12/4 5/0 12/2 7/3 12/4 6/3

90/16

11

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 11/0 10/0 8/3 8/0 12/4 9/3 6/1 2/1

85/12

12

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 11/0 4/0 12/2 9/0 6/1 5/0 10/1 8/2

84/6

Klasse RC - Feltpistol

1

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

9/0 10/0 11/0 11/0 12/2 9/0 12/6 9/3 10/3 6/2

99/16

2

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 12/5 8/0 12/4 9/3 10/4 8/4

97/20

3

Lars Lie

Oslo Sportsskyttere

9/0 9/0 10/0 3/0 12/0 9/0 10/3 9/3 12/2 12/4

95/12

4

Rolf Ivar Setalid

Rauland Pk

7/0 10/0 10/0 9/0 12/5 9/0 10/2 5/1 10/2 9/1

91/11

5

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 8/0 10/1 6/0 10/4 6/1 8/1 10/1

88/8

6

Egil Roland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 11/0 8/2 9/0 12/1 3/0 10/2 4/1

87/6

7

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 11/0 9/0 8/1 9/0 12/3 7/1 4/0 8/0

87/5

8

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 9/0 10/0 9/0 10/1 8/0 10/2 4/0 6/1 11/2

86/6

9

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 6/0 8/2 9/0 12/3 5/3 8/0 4/1

82/9

10

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 11/0 5/0 12/2 8/0 8/2 8/1 4/2 6/1

81/8

11

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 10/0 8/0 6/0 12/2 5/0 10/3 7/0 4/0 7/1

78/6

12

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 9/0 4/0 10/2 7/0 10/4 7/0 4/0 6/2

75/8

13

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

8/0 7/0 4/0 7/0 4/0 9/0 10/3 4/0 2/0 6/1

61/4

14

John Erik Mobæk

Skien Pk

9/0 10/0 6/0 7/0 2/0 7/0 8/1 2/0 4/0 6/2

61/3

15

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 10/0 3/0 8/1 6/0 8/3 4/3 0/0 2/0

57/7

Klasse RD - Feltpistol

1

Jonas Lilleland

Horten og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 11/0 12/4 9/0 12/5 8/3 6/0 8/0

95/12

2

Thorstein Bjerksund

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 11/0 4/0 8/1 7/0 12/6 4/1 2/0 6/1

73/9

3

Nataniel Myrland Marthinsen

Porsgrunn Pk

5/0 10/0 6/0 8/0 8/1 4/0 8/2 3/1 6/0 5/0

63/4

4

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

4/0 8/0 10/0 6/0 10/1 5/0 6/1 3/0 4/1 2/0

58/3

5

Kristoffer Setalid

Rauland Pk

8/0 9/0 8/0 2/0 6/1 3/0 10/5 3/0 2/0 6/0

57/6

Klasse SP - Feltpistol

1

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 10/2 8/0 10/2 8/1 4/1 6/1

83/7

2

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 6/0 8/0 10/0 8/0 10/3 6/2 8/0 10/2

83/7

3

Kent Anders Vigdeil

Nome Pistolklubb

8/0 9/0 10/0 6/0 10/1 8/0 8/1 6/0 10/2 8/2

83/6

4

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

8/0 9/0 10/0 6/0 10/1 7/0 8/4 7/3 6/1 10/0

81/9

5

Andre Myhre

Sandefjord Pk

8/0 9/0 10/0 5/0 10/1 8/0 8/2 8/1 6/1 7/4

79/9

6

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 10/4 8/0 10/5 6/0 6/0 3/0

78/9

7

Tom Sveinson

Rauland Pk

7/0 8/0 10/0 8/0 10/2 8/0 10/3 6/1 8/0 2/1

77/7

8

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

5/0 7/0 8/0 8/0 10/3 6/0 10/5 8/1 4/1 8/2

74/12

9

Chris-Robin Bjørnå

Kristiansand Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/1 8/0 0/0 8/4 6/0 5/3

74/8

10

Nina P Veberg

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 4/0 10/1 5/0 10/2 3/0 4/1 10/1

73/5

11

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 10/0 4/0 8/3 8/0 6/1 6/0 6/0 7/3

71/7

12

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/0 8/0 6/3 6/2 2/0 4/1

71/6

13

Thomas Hetty

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 4/0 8/0 7/0 12/5 3/0 2/0 6/0

69/5

14

Asbjørn R.A. Ormbostad

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 8/0 8/0 6/1 4/0 2/0 2/1

67/2

15

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

7/0 9/0 8/0 2/0 10/3 8/0 6/1 6/1 3/0 6/2

65/7

16

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

6/0 7/0 8/0 4/0 10/2 8/0 10/2 0/0 6/1 2/0

61/5

17

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

7/0 9/0 10/0 10/0 8/1 6/0 2/1 2/1 2/0 4/1

60/4

18

Glenn Kenneth Sandodden

Skien Pk

4/0 4/0 8/0 9/0 8/0 8/0 6/0 6/1 0/0 4/0

57/1

19

Roy Langøen

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 8/0 4/0 10/5 4/0 4/0 2/0 4/0 4/0

56/5

20

Vidar Høyer

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 8/0 2/0 8/3 8/0 6/1 6/1 2/0 0/0

56/5

21

John Erik Mobæk

Skien Pk

3/0 0/0 4/0 4/0 8/1 0/0 0/0 4/0 4/0 5/1

32/2

Klasse SR - Feltpistol

1

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 10/2 8/0 10/4 8/1 8/2 10/0

91/9

2

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/3 8/0 10/3 6/2 8/1 6/2

83/11

3

Jan Hagane

Flosta Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/4 8/0 8/3 6/1 8/1 6/0

83/9

4

Arne Moris Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 4/0 10/2 8/0 10/3 7/0 6/0 6/1

78/6

5

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 10/2 7/0 8/3 7/2 6/0 2/0

77/7

6

Rolf Ivar Setalid

Rauland Pk

5/0 9/0 10/0 4/0 10/2 8/0 10/3 4/0 8/1 4/1

72/7

7

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 2/0 10/4 8/0 10/4 5/1 2/0 6/2

70/11

8

Glenn Kenneth Sandodden

Skien Pk

8/0 9/0 10/0 4/0 10/5 6/0 10/3 4/0 4/0 4/1

69/9

9

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 8/0 6/0 6/3 8/0 6/3 3/0 6/0 8/0

68/6

10

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 7/0 8/0 4/0 6/1 8/0 8/3 6/0 5/1 6/1

65/6

11

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

4/0 8/0 6/0 6/0 4/0 6/0 10/2 2/0 2/1 6/0

54/3

Klasse M1 - Feltpistol

1

Roger Feed

Horten og Omegn Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/4 10/0 10/5 8/3 10/3 10/4

95/19

2

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 10/0 10/4 10/0 10/3 8/3 10/3 10/3

95/16

3

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 10/0 10/0 10/4 10/0 10/4 3/1 10/5 8/2

88/16

4

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 10/0 10/0 7/0 10/3 8/0 10/4 5/1 10/1 10/3

88/12

5

Hans Nordgaard Tveit

Åmli Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/2 10/0 10/1 5/1 6/1 2/1

80/6

6

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 6/0 10/2 10/0 10/2 4/0 6/0 6/1

79/5

7

Jan Henry Henriksen

Sandefjord Pk

8/0 9/0 8/0 6/0 8/0 10/0 8/0 5/0 8/0 8/1

78/1

8

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 10/0 4/0 6/3 10/0 10/3 4/1 10/2 6/1

77/10

9

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk

2/0 9/0 10/0 4/0 8/1 10/0 8/3 7/0 10/3 8/3

76/10

10

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

8/0 9/0 8/0 7/0 6/0 10/0 8/2 2/0 4/1 8/0

70/3

11

Runar Holm

Skien Pk

8/0 5/0 10/0 8/0 10/1 10/0 7/0 0/0 8/0 4/1

70/2

12

Thorstein Bjerksund

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 7/0 6/0 0/0 10/1 4/0 8/2 3/1 8/2 5/2

58/8

Klasse M2 - Feltpistol

1

Rikard Hille

Greipstad Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/2 10/0 10/4 8/2 10/2 8/2

93/12

2

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 10/0 10/0 10/3 10/0 8/2 7/1 10/2 10/3

92/11

3

Jan Henry Henriksen

Sandefjord Pk

8/0 9/0 10/0 10/0 10/4 10/0 8/2 8/2 10/3 8/1

91/12

4

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 10/0 8/0 10/5 10/0 8/3 6/3 10/3 8/3

87/17

5

Hans Nordgaard Tveit

Åmli Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 10/1 10/0 10/2 7/1 6/1 7/3

85/8

6

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

8/0 9/0 10/0 8/0 8/2 6/0 8/4 8/1 8/1 10/5

83/13

7

Tom Sveinson

Rauland Pk

8/0 9/0 8/0 10/0 6/0 10/0 6/3 6/2 8/2 8/2

79/9

8

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

7/0 9/0 8/0 10/0 10/1 10/0 6/2 4/0 8/0 6/2

78/5

9

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

6/0 8/0 6/0 4/0 6/2 10/0 6/0 2/0 4/1 8/1

60/4

10

Christian Bjåland

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 8/0 4/0 7/1 2/0 4/0 2/1 4/0 5/2

52/4