Her kommer resultater fra stevne 31/3-19

Oppdatert 2/4 kl 1400

Vi takker alle frammøtte for en hyggelig dag på feltbanene.

En stor takk til alle banemannskaper som gjorde det mulig å gjennomføre stevnet.

trykk på les mer

Foreløpig resultat til kontroll

Finner du feil sender du melding om dette til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Rettelser som har kommet inn blir oppdatert og ny liste kommer snart.

Klasse FA - Feltpistol

1

Vegard Forsberg

Hokksund Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/4 9/0 11/4 9/2 12/1 12/3

101/14

0*

2

Lars Petter Mostad

Oslo Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 10/4 9/0 11/2 9/0 12/0 12/2

101/8

0*

3

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 9/0 11/3 9/0 9/1 9/1 12/4 12/5

100/14

0*

4

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 9/0 11/2 9/2 10/0 12/3

100/9

0*

5

Frank Lien

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/5 9/0 11/6 9/3 12/5 12/5

98/24

0*

6

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 11/5 9/0 11/4 7/1 10/1 12/6

98/17

0*

7

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/4 7/0 9/0 9/3 12/3 12/5

98/15

0*

8

Rune Hammer

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 5/0 11/2 9/0 11/2 9/1 12/3 12/6

98/14

0*

9

Steffen Bjartnes

Ringerike Pk

9/0 10/0 8/0 6/0 11/5 9/0 11/2 9/0 12/3 12/3

97/13

0*

10

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 8/1 9/0 11/4 8/1 12/3 12/4

97/13

0*

11

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 10/1 9/0 11/4 9/2 8/2 12/4

96/13

0*

12

Ingunn Edvardsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 11/4 9/0 11/2 8/0 10/1 12/5

96/12

0*

13

Atle Severinsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 9/2 7/0 11/2 9/2 10/4 12/2

96/12

0*

14

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 7/0 10/0 9/0 11/4 8/1 12/2 10/3

96/10

0*

15

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 6/0 11/3 9/0 11/1 8/1 10/4 10/3

94/12

0*

16

Pål Espen Bondestad

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 0/0 11/0 9/0 11/2 9/2 12/5 12/5

93/14

0*

17

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 10/4 9/0 11/4 8/1 8/1 12/3

93/13

0*

18

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 5/0 8/2 9/0 11/1 9/1 10/3 12/2

93/9

0*

19

Kim Andre Larsen

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 7/1 9/0 11/2 9/2 10/1 10/3

91/9

0*

20

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 9/4 9/0 9/3 9/2 12/1 4/0

89/10

0*

21

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 8/0 9/1 9/0 6/1 8/0 6/1 12/1

87/4

0*

22

Kjell Ove Torsvik

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 9/0 6/0 7/3 9/0 9/4 9/1 8/1 10/3

85/12

0*

23

Frank Kallesten

Bø Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 4/1 9/0 10/4 8/0 4/2 12/3

84/10

0*

24

Øivind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 8/0 9/3 9/0 9/2 6/2 2/0 10/2

78/9

0*

25

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 10/2 0/0 11/4 7/0 4/0 8/2

75/8

0*

Klasse FB - Feltpistol

1

Hans Jørgen Aslaksen

Andebu Pistollag

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 9/0 11/3 9/1 10/2 12/4

100/12

0*

2

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

9/0 10/0 9/0 8/0 11/2 9/0 11/3 9/1 12/4 12/2

100/12

0*

3

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 8/0 10/3 9/0 10/3 9/0 10/1 12/4

97/11

0*

4

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 7/0 11/2 9/0 11/4 8/0 10/2 12/3

97/11

0*

5

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 9/1 9/0 11/2 8/1 10/2 12/4

97/10

0*

6

Jørgen Jepsen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 7/0 9/3 8/0 11/3 9/2 10/4 12/5

95/17

0*

7

Frode Island Berga

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 8/0 11/2 9/0 11/3 9/2 10/2 8/2

95/11

0*

8

Heikki Andre Toironen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 5/0 9/0 11/5 9/3 10/1 12/3

94/12

0*

9

Bjørn Egil Helgerud

Hokksund Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 8/1 9/0 11/3 9/1 8/2 10/3

93/10

0*

10

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 8/0 10/0 9/0 11/2 8/2 6/0 12/3

93/7

0*

11

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 8/0 10/4 9/0 9/3 9/1 6/0 12/1

92/9

0*

12

Krzyztof A. Piatek

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 10/0 9/0 9/2 7/0 11/4 8/1 6/3 12/2

91/12

0*

13

Magnus Ruud Jonasen

Modum Pk

9/0 9/0 10/0 5/0 10/1 8/0 11/4 8/0 8/2 10/2

88/9

0*

14

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 0/0 9/2 9/0 11/4 9/1 12/4 8/1

87/12

0*

15

Steinar Frydenlund

Modum Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 7/2 9/0 10/2 8/1 8/1 8/2

87/8

0*

16

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 9/0 10/0 4/0 9/1 9/0 11/3 8/1 8/3 10/0

87/8

0*

17

Tor Andre Bang jr

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 7/0 9/2 7/0 8/1 7/1 10/0 10/3

87/7

0*

18

Unn Heidi Ramsvik Halvorsen

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 10/0 9/0 9/2 6/0 6/1 9/1 10/2 10/1

87/7

0*

19

Ole Martin Løvaas

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 3/0 11/2 7/0 11/0 6/0 10/1 8/2

85/5

0*

20

Linn Therese Hanssen

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 2/1 9/0 10/2 9/1 6/1 10/1

80/6

0*

21

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 7/0 10/0 8/0 9/2 7/0 11/3 6/0 4/0 8/0

79/5

0*

22

Knut Mosand

Rauland Pk

9/0 4/0 10/0 6/0 6/1 9/0 10/2 8/0 12/2 4/2

78/7

0*

23

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 7/2 9/0 9/3 8/1 10/3 0/0

77/9

0*

24

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 8/0 6/0 9/0 11/0 3/0 6/1 4/2

76/3

0*

25

Johnny Amir Ahmad

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 9/0 10/0 2/0 9/0 9/0 4/0 7/1 6/1 8/1

73/3

0*

26

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 9/0 7/0 6/0 7/0 9/0 10/1 8/0 4/0 4/1

73/2

0*

27

Linn Merethe Aas

Hokksund Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 4/0 8/0 0/0 2/1 4/0 4/0

57/1

0*

28

Ernst Tommy Ellefsen

Porsgrunn Pk

9/0 5/0 3/0 0/0 4/0 4/0 6/1 3/0 3/0 4/0

41/1

0*

Klasse FC - Feltpistol

1

Andreas Aaserud

Numedal SSK -

9/0 10/0 10/0 8/0 11/5 8/0 9/3 9/1 12/2 12/4

98/15

0*

2

Torstein Langmo

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 9/2 9/0 11/4 7/1 10/2 12/4

95/13

0*

3

Ragnar Seljåsen

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/3 7/0 10/3 8/0 10/1 12/5

92/12

0*

4

Tony Areto Thoresen Roberto

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 7/0 11/2 9/0 11/3 7/0 6/2 12/4

92/11

0*

5

Hans Nordgaard-Tveit

Åmli Pk

9/0 10/0 8/0 8/0 9/3 7/0 9/0 9/2 10/3 10/2

89/10

0*

6

Kåre Bø Simonsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 5/0 6/1 9/0 10/1 7/0 12/4 10/2

88/8

0*

7

Morten Johansen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 5/0 9/2 9/0 8/1 8/1 8/0 12/3

87/7

0*

8

Svein Ole Næss

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 7/0 9/0 8/0 8/0 9/3 9/0 8/0 8/2

84/5

0*

9

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 10/0 4/0 10/0 9/0 9/2 8/1 6/1 10/1

84/5

0*

10

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 8/0 3/0 11/1 4/0 9/1 8/1 8/3 10/2

80/8

0*

11

Tor-Ivar Kristensen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 9/0 8/0 7/2 7/0 9/3 6/1 8/0 8/1

80/7

0*

12

Leif Johansen

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 7/2 9/0 9/1 8/1 6/1 4/0

80/5

0*

13

Anette Langmo

Sarpsborg Pk

9/0 10/0 8/0 4/0 6/0 7/0 10/3 9/0 6/2 10/4

79/9

0*

14

Kim Bjerke

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 9/0 4/0 6/1 8/0 10/1 7/0 4/0 12/4

79/6

0*

15

Tim Halvorsen

Rauland Pk

9/0 10/0 7/0 8/0 8/2 7/0 7/0 8/0 7/1 7/0

78/3

0*

16

Wojciech Pawel Lesniak

Modum Pk

9/0 10/0 9/0 4/0 6/0 8/0 10/2 6/0 0/0 12/4

74/6

0*

17

Gjermund Jansen

Sarpsborg Pk

9/0 0/0 10/0 7/0 4/0 9/0 7/2 9/0 7/3 9/2

71/7

0*

18

Selma Seljåsen

Arendal Pk

9/0 9/0 5/0 5/0 6/0 8/0 10/2 3/0 4/1 12/2

71/5

0*

19

Ragnhild Åsen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 7/0 0/0 7/0 7/0 8/0 7/1 8/0 8/3

70/4

0*

20

Bjørn Kjetil Edvardsen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 10/0 3/0 4/1 8/0 11/2 6/0 4/0 6/1

70/4

0*

21

Ole Gunnar Eikenes

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 10/0 2/0 6/1 8/0 6/0 8/2 4/0 6/2

67/5

0*

22

Olav Ludvigsen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 9/0 5/0 6/2 6/0 6/1 4/0 6/0 8/1

67/4

0*

23

Mona Åsen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 10/0 2/0 4/1 2/0 5/0 9/1 7/0 6/0

63/2

0*

24

Astrid Ernstensen

Farris Sportskyttere

9/0 5/0 6/0 6/0 8/1 8/0 4/1 6/0 6/2 0/0

58/4

0*

25

Glenn Austeen

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 6/0 5/0 5/0 5/0 3/1 8/0 4/0 6/1

58/2

0*

26

Ragna Kyrkjebø

Oslo Pk

6/0 10/0 2/0 5/0 2/0 5/0 9/2 8/1 2/0 7/2

56/5

0*

27

Vetle Hetty

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 2/0 6/1 3/0 0/0 9/0 6/0 4/1

56/2

0*

28

Alastair A Collins

Arendal Pk

9/0 8/0 0/0 3/0 2/0 7/0 11/2 3/0 0/0 12/3

55/5

0*

29

Odd Magne Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 8/0 9/0 2/0 2/0 7/0 6/0 6/2 2/0 4/0

55/2

0*

30

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

8/0 10/0 10/0 3/0 6/1 6/0 2/0 4/1 2/0 2/0

53/2

0*

31

Odd Andre Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 8/0 5/0 5/0 4/0 6/0 4/0 4/0 3/1 4/1

51/2

0*

32

Kim-Martin Haugen

Porsgrunn Pk

7/0 4/0 4/0 3/0 5/0 7/0 8/0 4/0 2/0 7/0

51/0

0*

33

Eirik Solheim

Arendal Pk

8/0 0/0 6/0 7/0 2/0 8/0 5/1 3/1 0/0 4/1

43/3

0*

34

Bengt Reuterdahl

Porsgrunn Pk

2/0 4/0 5/0 7/0 4/1 0/0 6/1 0/0 4/0 4/1

36/3

0*

35

Malene Dahlin Nygård

Arendal Pk

6/0 8/0 2/0 4/0 0/0 3/0 3/0 2/0 0/0 2/0

30/0

0*

Klasse FD - Feltpistol

1

Stian Kallesten

Bø Pk

9/0 10/0 10/0 4/0 8/1 7/0 11/3 9/1 10/3 10/2

88/10

0*

2

Anders Arnesen

Grenland Pistolkl.

8/0 9/0 10/0 0/0 9/1 9/0 11/1 9/2 12/2 8/0

85/6

0*

3

Jonas Lilleland

Horten og Omegn Pk 

9/0 8/0 9/0 8/0 7/2 9/0 6/1 9/1 8/2 8/1

81/7

0*

4

Asbjørn Ormborstad

Horten og Omegn Pk 

9/0 8/0 9/0 7/0 6/2 9/0 6/1 8/0 8/1 10/4

80/8

0*

5

Lasse Foss

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 8/0 10/0 8/0 8/1 7/0 9/1 6/0 8/1 6/1

78/4

0*

6

Bjørn Holuen

Grenland Pistolkl.

9/0 8/0 8/0 2/0 8/0 8/0 8/0 7/0 10/2 8/2

76/4

0*

7

Raymond Aanrud

Modum Pk

9/0 9/0 10/0 6/0 6/1 2/0 11/3 6/0 6/1 8/1

73/6

0*

8

Andre Bergskås Haug

Bø Pk

7/0 9/0 9/0 0/0 7/2 7/0 2/1 6/0 10/2 8/2

65/7

0*

9

Linda Iren Sørvig

Hokksund Pk

9/0 4/0 8/0 7/0 8/0 5/0 6/1 0/0 8/1 8/1

63/3

0*

10

Emil André Kazinci

Nome Pk

9/0 0/0 9/0 0/0 6/1 8/0 6/1 9/0 6/0 8/1

61/3

0*

11

Bjørg Turid Ramse

Åmli Pk

8/0 10/0 9/0 0/0 4/1 4/0 9/2 4/0 6/0 6/3

60/6

0*

12

Nataniel Martinsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 0/0 4/0 5/0 4/0 7/0 6/1 4/2

57/3

0*

13

Nina Pernille Veberg

Horten og Omegn Pk 

2/0 8/0 6/0 4/0 6/0 5/0 4/0 4/0 0/0 6/1

45/1

0*

14

Bjørn Morten Holte

Bø Pk

0/0 5/0 7/0 2/0 5/0 3/0 4/1 5/0 5/1 6/0

42/2

0*

15

Tommy Antonisen

Porsgrunn Pk

7/0 4/0 2/0 0/0 7/0 4/0 6/0 3/1 4/1 4/0

41/2

0*

Klasse FU - Feltpistol

1

Kasper Aakesen Antonsen

Porsgrunn Pk

0/0 0/0 2/0 0/0 0/0 4/0 6/0 3/0 2/0 6/1

23/1

0*

Klasse GA - Feltpistol

1

Frank Lien

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/5 9/0 11/5 9/3 12/5 12/5

100/23

0*

2

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 8/0 10/2 9/0 10/2 9/1 12/4 12/1

99/10

0*

3

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 9/0 10/1 9/1 10/1 12/5

99/10

0*

4

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/3 9/0 11/4 7/0 10/0 12/4

98/11

0*

5

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/3 9/0 11/4 8/0 12/5 10/3

97/15

0*

6

Rune Hammer

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 11/1 9/0 11/3 8/2 8/0 12/6

97/12

0*

7

Endre Mogen

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 10/2 9/0 11/3 9/2 11/1 12/5

96/13

0*

8

Ingunn Edvardsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/4 9/0 11/3 8/2 8/2 12/5

95/16

0*

9

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/2 8/0 11/3 9/1 10/1 8/1

94/8

0*

10

Steinar Frydenlund

Modum Pk

9/0 10/0 9/0 5/0 8/2 7/0 7/1 8/1 6/2 9/3

78/9

0*

Klasse GB - Feltpistol

1

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/1 9/0 11/0 9/3 10/4 8/3

96/11

0*

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 8/0 5/0 9/0 10/3 9/2 10/3 12/4

92/12

0*

3

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 7/0 11/4 8/0 9/1 8/1 10/2 10/3

92/11

0*

4

Kjell Ove Torsvik

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 0/0 11/5 9/0 9/0 9/2 12/1 10/2

89/10

0*

5

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/3 9/0 10/2 8/0 8/1 8/1

88/7

0*

6

Steffen Bjartnes

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 4/0 4/0 9/0 11/6 8/1 10/4 10/2

85/13

0*

7

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 3/0 7/0 4/0 9/0 11/0 5/0 10/2 10/2

78/4

0*

8

Tommy Arild Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 5/0 9/0 5/0 9/0 10/1 7/1 4/0 10/1

78/3

0*

9

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 8/0 10/0 5/0 6/2 2/0 11/2 7/0 8/0 8/1

74/5

0*

10

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

2/0 2/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0

4/0

0*

Klasse GC - Feltpistol

1

Hans Nordgaard-Tveit

Åmli Pk

9/0 10/0 9/0 6/0 9/2 9/0 10/0 8/1 6/0 10/2

86/5

0*

2

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 9/0 10/0 4/0 7/1 9/0 9/3 5/0 10/2 8/2

80/8

0*

3

Andreas Aaserud

Numedal SSK -

8/0 10/0 5/0 7/0 11/1 8/0 9/3 7/0 4/1 6/3

75/8

0*

4

Wojciech Pawel Lesniak

Modum Pk

9/0 10/0 5/0 0/0 8/3 7/0 10/2 7/1 5/2 8/1

69/9

0*

5

Ragna Kyrkjebø

Oslo Pk

9/0 10/0 6/0 5/0 4/1 7/0 5/0 9/1 0/0 3/0

58/2

0*

6

Leif Johansen

Nome Pk

7/0 9/0 2/0 2/0 4/0 4/0 10/2 5/0 4/0 6/1

53/3

0*

7

Petter Skaanevik

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 6/0 4/0 7/3 4/0 5/2 5/0 3/2 2/0

52/7

0*

8

Kim-Martin Haugen

Porsgrunn Pk

6/0 4/0 4/0 4/0 7/0 8/0 4/0 3/0 4/1 6/0

50/1

0*

9

Glenn Austeen

Porsgrunn Pk

9/0 8/0 4/0 4/0 2/0 5/0 4/0 4/0 2/1 6/0

48/1

0*

10

Tommy Antonisen

Porsgrunn Pk

5/0 4/0 7/0 2/0 5/3 0/0 6/1 8/0 6/1 0/0

43/5

0*

Klasse GD - Feltpistol

1

Stian Lie-Eriksen

Asker Skyteklubb

9/0 10/0 10/0 5/0 10/2 9/0 11/4 7/0 8/1 8/2

87/9

0*

2

Jan Kasenvirge Kolderup

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 8/0 6/0 9/0 3/0 6/3 6/0 2/1 6/2

63/6

0*

3

Emil André Kazinci

Nome Pk

5/0 5/0 9/0 0/0 2/1 6/0 3/0 3/0 2/1 2/0

37/2

0*

Klasse MA - Feltpistol

1

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 9/0 9/4 9/0 11/4 9/3 12/2 12/3

100/16

0*

2

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/1 9/0 11/5 9/2 12/3 10/4

98/15

0*

3

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 8/0 11/2 9/0 11/5 9/4 8/1 12/5

97/17

0*

4

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 9/0 10/4 9/0 11/4 9/1 8/2 12/5

97/16

0*

5

Lars Petter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/3 9/0 11/4 9/1 8/4 12/3

97/15

0*

6

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 10/2 8/0 11/3 7/0 8/0 12/3

92/8

0*

7

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 5/0 9/1 7/0 11/3 8/0 10/0 10/1

89/5

0*

8

Øivind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 5/0 11/4 6/0 11/1 9/2 8/1 9/3

88/11

0*

9

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 10/3 9/0 11/2 4/0 4/0 12/4

87/9

0*

10

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 3/0 11/6 8/0 11/5 9/2 6/2 8/3

85/18

0*

Klasse MB - Feltpistol

1

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

12/0 10/0 10/0 8/0 11/2 8/0 11/4 9/1 10/3 12/4

101/14

0*

2

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/3 9/0 11/3 9/3 10/3 10/3

97/15

0*

3

Tom Sveinsson

Rauland Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 7/0 10/1 8/0 12/1 10/0

96/4

0*

4

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 7/0 11/3 9/0 11/3 9/1 12/3 10/1

95/11

0*

5

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 10/2 9/0 11/5 9/3 6/1 10/2

93/13

0*

6

Endre Mogen

Arendal Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 10/3 8/0 11/4 8/0 6/1 12/5

92/13

0*

7

Jørgen Ringstad

Nore Og Uvdal Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 11/4 9/0 10/3 8/1 6/1 12/4

91/13

0*

8

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 9/1 9/0 11/2 8/0 8/2 8/3

90/8

0*

9

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 9/3 9/0 10/4 8/2 6/0 12/3

89/12

0*

10

Jørgen Jepsen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 6/0 11/4 9/0 8/2 9/0 6/0 10/4

88/10

0*

11

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 9/5 7/0 11/4 9/3 9/3 6/1

87/16

0*

12

Thomas Hetty

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 2/0 10/0 9/0 11/3 8/0 6/1 12/3

87/7

0*

13

Lars Petter Mostad

Oslo Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/0 9/0 9/3 9/0 6/2 6/1

87/6

0*

14

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/3 9/0 10/3 7/1 2/0 11/2

86/9

0*

15

Thor Johnny Finsrud

Grenland Pistolkl.

8/0 10/0 10/0 7/0 11/5 9/0 11/1 7/2 6/2 6/1

85/11

0*

16

Knut Mosand

Rauland Pk

9/0 10/0 10/0 4/0 10/4 7/0 11/2 4/0 8/1 12/4

85/11

0*

17

Espen Schulstock

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 11/3 9/0 11/1 7/1 2/0 10/4

85/9

0*

18

Krzyztof A. Piatek

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 10/0 7/0 10/2 7/0 11/3 5/0 2/1 10/4

81/10

0*

19

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 4/0 5/1 9/0 10/3 5/0 7/2 8/3

77/9

0*

20

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 4/0 4/0 10/2 8/0 6/3 10/1

77/6

0*

21

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 2/0 9/1 9/0 6/2 8/1 4/0 8/2

74/6

0*

22

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

9/0 9/0 10/0 6/0 5/3 6/0 10/2 4/0 7/2 5/1

71/8

0*

23

Per Tofsland

Grenland Pistolkl.

8/0 10/0 5/0 2/0 7/1 5/0 7/2 6/0 2/0 8/1

60/4

0*

24

Hans Jørgen Aslaksen

Andebu Pistollag

0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0

0/0

0*

Klasse MC - Feltpistol

1

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 9/3 7/0 9/5 7/1 10/2 12/2

91/13

0*

2

Terje Pedersen

Skien Pk

9/0 9/0 10/0 9/0 11/3 9/0 9/3 9/1 8/2 6/1

89/10

0*

3

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 6/0 7/1 9/0 11/3 8/0 6/0 12/5

88/9

0*

4

Kim Bjerke

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 2/0 11/4 8/0 9/1 5/1 11/0 12/5

87/11

0*

5

Kim Andre Larsen

Arendal Pk

8/0 10/0 10/0 6/0 9/1 9/0 11/2 8/1 8/2 8/1

87/7

0*

6

Tony Areto Thoresen Roberto

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 9/0 7/0 11/2 8/0 9/2 6/0 8/1 4/0

81/5

0*

7

Jan Henry Henriksen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/2 7/0 11/1 6/0 4/0 8/1

81/4

0*

8

Svein Helge Hansen

Fannefjord Pk

8/0 9/0 10/0 4/0 8/3 8/0 8/2 7/1 6/0 12/5

80/11

0*

9

Yngve Storbu

Arendal Pk

9/0 10/0 9/0 6/0 11/3 6/0 8/2 5/0 8/3 8/1

80/9

0*

10

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 10/0 6/0 11/1 7/0 9/3 7/0 2/0 9/2

80/6

0*

11

Pål Espen Bondestad

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 0/0 11/3 6/0 5/2 9/1 10/2 12/3

79/11

0*

12

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 6/0 9/0 11/3 3/0 8/1 8/0

79/4

0*

13

Glenn Kenneth Sandodden

Skien Pk

9/0 9/0 10/0 5/0 9/3 9/0 8/2 6/0 6/0 7/1

78/6

0*

14

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

9/0 10/0 8/0 5/0 6/1 6/0 8/2 8/1 5/0 10/4

75/8

0*

15

Arne Gunnar Revfem

Sandefjord Pk

8/0 10/0 10/0 5/0 5/1 8/0 10/2 9/0 6/2 4/1

75/6

0*

16

Runar Holm

Skien Pk

9/0 10/0 10/0 6/1 6/1 5/0 9/2 4/0 7/0 9/1

75/5

0*

17

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 9/0 6/0 9/0 6/0 9/1 6/0 4/0 8/1

75/2

0*

18

Frode Island Berga

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 3/0 7/2 9/0 4/1 8/0 4/0 10/3

74/6

0*

19

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 6/0 3/1 9/0 8/4 7/0 7/2 4/1

73/8

0*

20

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

9/0 7/0 7/0 3/0 9/2 9/0 9/2 8/0 2/0 10/1

73/5

0*

21

Atle Severinsen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 9/0 4/0 6/1 7/0 11/1 7/2 6/1 4/2

72/7

0*

22

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 9/0 7/0 8/0 7/1 5/0 6/1 7/0 6/2 8/2

72/6

0*

23

Steinar Frydenlund

Modum Pk

9/0 10/0 9/0 4/0 10/0 9/0 8/2 5/1 0/0 8/3

72/6

0*

24

Kåre Bø Simonsen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 4/0 9/2 4/0 6/0 8/0 2/0 10/1

72/3

0*

25

Kim Taraldlien

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 4/0 2/1 8/0 8/2 8/0 10/3 4/0

71/6

0*

26

Fredrik Aarvik

Porsgrunn Pk

5/0 10/0 9/0 8/0 8/0 7/0 8/1 3/1 5/0 8/1

71/3

0*

27

Rolf Ivar Setalid

Rauland Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 4/0 7/0 8/2 5/1 4/1 8/0

70/4

0*

28

Wojciech Pawel Lesniak

Modum Pk

9/0 10/0 6/0 2/0 5/2 8/0 9/1 4/0 4/1 12/2

69/6

0*

29

Reidar Moen

Skien Pk

7/0 10/0 10/0 5/0 9/3 6/0 4/1 5/0 5/0 8/1

69/5

0*

30

Magnus Ruud Jonasen

Modum Pk

9/0 0/0 10/0 3/0 9/0 6/0 8/2 7/0 8/1 8/2

68/5

0*

31

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 6/2 5/0 7/1 8/0 2/1 4/0

67/4

0*

32

Linn Merethe Aas

Hokksund Pk

8/0 8/0 8/0 4/0 6/0 4/0 7/2 8/0 2/1 10/2

65/5

0*

33

Alastair A Collins

Arendal Pk

9/0 10/0 9/0 7/0 7/2 7/0 7/2 5/0 2/0 2/0

65/4

0*

34

Linn Therese Hanssen

Arendal Pk

8/0 10/0 10/0 6/0 6/1 4/0 8/0 7/0 2/0 4/1

65/2

0*

35

Tore Langva

Porsgrunn Pk

2/0 9/0 10/0 2/0 3/1 7/0 10/3 4/0 10/1 6/1

63/6

0*

36

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

9/0 0/0 10/0 2/0 10/2 7/0 5/2 5/1 6/1 8/3

62/9

0*

37

Ole Gunnar Eikenes

Lardal Revolver Og Pistolklub

0/0 10/0 8/0 4/0 7/1 8/0 8/0 6/0 2/0 8/1

61/2

0*

38

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 6/0 0/0 7/2 7/0 6/1 7/1 2/0 8/0

60/4

0*

39

Tor Andre Bang jr

Horten og Omegn Pk 

9/0 9/0 6/0 4/0 4/0 7/0 4/0 5/0 6/0 4/0

58/0

0*

40

Ragnar Seljåsen

Arendal Pk

8/0 6/0 7/0 5/0 8/0 6/0 7/0 2/0 0/0 8/2

57/2

0*

41

John Erik Mobæk

Skien Pk

6/0 9/0 6/0 6/0 2/1 5/0 6/0 4/0 2/0 6/0

52/1

0*

42

Roar Hendrik Lunde

Porsgrunn Pk

4/0 9/0 5/0 2/0 6/0 5/0 4/0 4/1 0/0 4/0

43/1

0*

43

Kim-Martin Haugen

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 5/0 4/0 4/2 4/0 2/0 2/0 2/1 4/0

42/3

0*

44

Malene Dahlin Nygård

Arendal Pk

9/0 10/0 7/0 0/0 0/0 2/0 7/0 2/0 2/0 2/0

41/0

0*

45

Tor-Ivar Kristensen

Porsgrunn Pk

7/0 8/0 4/0 0/0 4/0 5/0 4/0 3/0 0/0 4/1

39/1

0*

46

Roar Gundersen

Horten og Omegn Pk 

5/0 4/0 6/0 4/0 2/1 2/0 0/0 0/0 0/0 2/1

25/2

0*

Klasse MD - Feltpistol

1

Asbjørn Ormborstad

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 4/0 11/2 9/0 9/3 8/1 10/1 12/4

92/11

0*

2

Ole Martin Kristoffersen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 10/0 5/0 6/1 7/0 10/3 9/0 7/1 10/4

82/9

0*

3

Jonas Lilleland

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 8/0 7/0 7/1 6/0 9/1 6/0 4/0 12/1

76/3

0*

4

Anders Arnesen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 9/0 8/0 7/3 7/0 7/1 5/0 2/0 7/0

71/4

0*

5

Lasse Foss

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 4/0 4/0 11/3 3/0 8/0 6/0 4/1 6/2

65/6

0*

6

Tommy Antonisen

Porsgrunn Pk

6/0 8/0 10/0 5/0 4/1 4/0 5/0 8/0 4/0 6/3

60/4

0*

7

Raymond Aanrud

Modum Pk

9/0 10/0 9/0 2/0 4/2 9/0 7/1 5/0 2/0 0/0

57/3

0*

8

David Larsen

Skien Pk

9/0 9/0 7/0 0/0 3/0 6/0 10/2 3/0 2/0 2/0

51/2

0*

9

Hassan Shirazi

Skien Pk

7/0 5/0 2/0 3/0 2/1 2/0 9/1 0/0 0/0 2/0

32/2

0*

Klasse RA - Feltpistol

1

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/3 9/0 11/4 9/1 12/3 12/4

102/15

0*

2

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 11/5 9/0 11/1 9/2 12/1 12/4

102/13

0*

3

Ingunn Edvardsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 9/0 11/3 9/1 10/3 12/4

100/13

0*

4

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 10/0 8/0 11/4 9/0 11/6 9/1 10/4 12/5

99/20

0*

5

Bjørn Egil Helgerud

Hokksund Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/4 9/0 11/4 9/1 10/2 12/5

99/16

0*

6

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 9/0 11/3 9/0 11/2 7/0 10/1 12/4

98/10

0*

7

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 10/0 8/0 11/4 9/0 11/5 8/1 10/3 12/2

97/15

0*

8

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 9/0 11/0 6/1 12/3 10/3

97/9

0*

9

Frank Lien

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 11/5 9/0 11/6 9/3 8/2 12/5

96/21

0*

10

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 11/3 9/0 11/4 7/1 8/1 12/4

95/13

0*

11

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 8/0 11/2 9/0 11/4 9/2 4/2 12/4

93/14

0*

12

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/4 9/0 11/5 9/3 4/1 12/3

90/16

0*

13

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/1 8/0 11/4 5/0 6/1 11/3

90/9

0*

14

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 8/0 8/1 7/0 11/5 8/0 6/1 12/4

89/11

0*

15

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 9/2 8/0 11/5 8/2 6/1 8/2

88/12

0*

16

Rune Hammer

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 6/0 9/4 8/0 10/2 9/1 6/1 10/4

87/12

0*

17

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 7/0 8/1 8/0 11/3 9/1 4/0 10/4

86/9

0*

18

Terje Pedersen

Skien Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 7/2 7/0 11/3 6/0 6/2 8/2

82/9

0*

Klasse RB - Feltpistol

1

Steffen Bjartnes

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 4/0 11/5 9/0 11/4 9/2 12/4 12/5

97/20

0*

2

Tom Sveinsson

Rauland Pk

9/0 10/0 10/0 9/0 11/2 7/0 11/4 9/0 10/3 10/4

96/13

0*

3

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 8/0 10/2 9/0 11/5 9/0 8/1 10/2

94/10

0*

4

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 5/0 11/3 8/0 11/4 9/2 10/2 10/3

93/14

0*

5

Knut Mosand

Rauland Pk

9/0 10/0 9/0 5/0 9/4 9/0 11/3 8/0 10/3 12/2

92/12

0*

6

Espen Schancke

Sandefjord Pk

9/0 9/0 10/0 9/0 11/5 9/0 11/2 8/1 4/1 12/2

92/11

0*

7

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 9/0 8/0 7/0 8/2 9/0 11/2 9/1 10/1 12/4

92/10

0*

8

Svein Emil Andreassen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 8/0 10/3 9/0 9/1 9/1 6/0 12/3

92/8

0*

9

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/5 8/0 9/4 9/0 8/3 12/5

91/17

0*

10

Jørgen Ringstad

Nore Og Uvdal Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 11/4 9/0 9/4 8/2 8/2 12/4

91/16

0*

11

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 10/0 2/0 11/2 9/0 9/1 7/1 10/2 12/4

89/10

0*

12

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 7/0 12/3 9/0 8/3 8/0 4/0 12/2

89/8

0*

13

Øivind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 7/0 11/0 7/0 11/2 8/0 4/1 12/3

89/6

0*

14

Tor Erling Sundseth

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 7/1 8/0 11/5 9/3 10/1 8/2

87/12

0*

15

Jan Alex Øhre

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 10/0 4/0 10/1 9/0 10/3 8/0 6/2 10/0

86/6

0*

16

Magnus Ruud Jonasen

Modum Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 6/1 9/0 8/1 8/0 8/0 12/4

85/6

0*

17

Svein Nesje

Oslo Pk

6/0 10/0 10/0 5/0 10/1 7/0 11/1 7/1 5/0 10/2

81/5

0*

18

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

8/0 10/0 10/0 9/0 6/2 5/0 9/1 6/0 8/1 8/0

79/4

0*

19

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 10/0 4/0 10/3 8/0 10/1 8/1 6/0 4/1

78/6

0*

20

Tom Lund

Svelvik Sportsskyttere

9/0 9/0 10/0 5/0 11/3 0/0 9/2 8/0 4/0 10/2

75/7

0*

Klasse RC - Feltpistol

1

Jørgen Jepsen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 8/0 11/3 8/0 11/4 8/1 6/0 12/3

93/11

0*

2

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 10/0 6/0 11/4 9/0 11/2 9/0 9/2 10/1

93/9

0*

3

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

9/0 10/0 10/0 3/0 11/4 9/0 11/3 9/1 8/2 12/2

92/12

0*

4

Heikki Andre Toironen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 10/0 5/0 11/2 4/0 11/3 9/2 10/1 11/3

90/11

0*

5

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

9/0 10/0 10/0 2/0 11/2 9/0 10/4 5/1 10/3 10/4

86/14

0*

6

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 9/0 6/0 11/0 9/0 11/4 8/1 8/1 6/0

86/6

0*

7

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 10/0 5/0 10/3 8/0 11/3 8/1 6/0 8/3

84/10

0*

8

Arne Gunnar Revfem

Sandefjord Pk

9/0 10/0 8/0 2/0 7/1 8/0 11/0 7/0 12/0 10/1

84/2

0*

9

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

9/0 10/0 9/0 4/0 9/3 8/0 11/2 6/1 5/2 12/3

83/11

0*

10

Tor Johnny Finsrud

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 8/0 3/0 9/4 9/0 9/3 2/0 12/2 10/1

81/10

0*

11

Kjetil Engedahl

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 10/0 6/0 11/2 7/0 7/2 9/1 2/0 10/2

81/7

0*

12

Kim Andre Larsen

Arendal Pk

6/0 10/0 9/0 7/0 7/3 9/0 11/3 8/0 3/0 10/1

80/7

0*

13

Johnny Amir Ahmad

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 10/0 10/0 4/0 9/3 9/0 11/2 8/0 0/0 10/4

79/9

0*

14

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 10/0 3/0 9/2 7/0 11/3 7/0 4/0 8/2

78/7

0*

15

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 7/0 7/2 8/0 8/0 7/0 6/0 6/1

77/3

0*

16

Alastair A Collins

Arendal Pk

8/0 10/0 8/0 7/0 10/0 8/0 6/0 7/0 2/0 10/3

76/3

0*

17

Tony Areto Thoresen Roberto

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 9/0 3/0 11/3 7/0 9/1 8/0 0/0 10/3

75/7

0*

18

Tor Henning Dåpan

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 6/0 9/2 0/0 8/2 9/0 6/0 7/1

74/5

0*

19

Rolf Ivar Setalid

Rauland Pk

9/0 6/0 10/0 7/0 3/1 7/0 11/3 5/0 2/0 12/4

72/8

0*

20

Per Tofsland

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 10/0 3/0 6/1 7/0 9/0 5/0 0/0 12/3

71/4

0*

21

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 7/0 5/0 7/0 9/3 5/0 2/0 8/1

69/4

0*

22

Tommy Arild Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 2/0 4/0 9/0 5/0 7/0 8/0 6/0

69/0

0*

23

Yngve Storbu

Arendal Pk

7/0 10/0 9/0 2/0 7/2 8/0 8/1 4/1 7/0 6/1

68/5

0*

24

Hans Nordgaard-Tveit

Åmli Pk

9/0 10/0 10/0 5/0 6/1 6/0 6/0 4/0 4/0 7/1

67/2

0*

25

Vidar Høyen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 10/0 3/0 9/2 7/0 11/1 5/0 2/1 0/0

66/4

0*

26

Olav Ludvigsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 3/0 9/2 5/0 7/0 3/0 4/0 8/1

65/3

0*

27

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 9/0 6/0 3/0 7/2 6/0 10/2 6/0 2/0 6/1

62/5

0*

28

Linn Therese Hanssen

Arendal Pk

8/0 8/0 9/0 2/0 6/1 8/0 7/0 8/0 2/0 4/0

62/1

0*

29

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 9/0 10/0 0/0 6/1 6/0 8/1 5/0 2/0 6/1

61/3

0*

30

Jan Wolfgang Krüger

Farris Sportskyttere

8/0 7/0 9/0 4/0 6/1 4/0 8/1 7/0 2/0 5/1

60/3

0*

31

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

0/0 9/0 6/0 6/0 6/1 7/0 10/2 8/0 3/0 4/0

59/3

0*

32

Janne Karlsen Rignell

Nedre Eiker Pk

8/0 8/0 7/0 0/0 4/0 6/0 8/2 4/0 5/1 8/1

58/4

0*

33

Odd Andre Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 8/0 8/0 0/0 5/1 7/0 6/0 7/1 5/1 2/1

56/4

0*

34

Selma Seljåsen

Arendal Pk

9/0 9/0 6/0 2/0 5/1 3/0 8/0 6/1 4/0 2/1

54/3

0*

35

Leif Kristiansen

Porsgrunn Pk

0/0 8/0 9/0 0/0 6/0 5/0 5/1 6/0 4/1 9/2

52/4

0*

36

Odd Magne Karlsen

Aron Skytterklubb Drammen

4/0 8/0 4/0 5/0 6/0 5/0 4/1 2/0 4/1 4/0

46/2

0*

Klasse RD - Feltpistol

1

Lasse Foss

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 10/0 6/0 9/2 5/0 6/2 6/1 8/1 10/3

79/9

0*

2

Jonas Lilleland

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 10/0 4/0 8/0 8/0 10/2 6/0 4/0 4/0

73/2

0*

3

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

9/0 8/0 7/0 2/0 4/3 5/0 8/1 3/0 3/0 5/0

54/4

0*

4

Raymond Aanrud

Modum Pk

4/0 9/0 4/0 3/0 8/3 3/0 2/0 0/0 6/1 6/2

45/6

0*

Klasse SP - Feltpistol

1

Even Kristiansen

Modum Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 10/3 6/0 10/4 8/0 10/2 10/5

88/14

0*

2

Frank Lien

Ringerike Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 8/1 8/0 10/4 8/0 10/1 10/5

88/11

0*

3

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 6/0 10/4 8/0 10/1 8/1 8/0 10/1

86/7

0*

4

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 10/1 8/0 10/5 8/2 6/0 10/3

84/11

0*

5

Lars Petter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 10/3 8/0 8/2 8/1 6/2 10/3

84/11

0*

6

Frode Island Bergan

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 9/0 8/0 8/1 6/0 10/0 8/1 8/0 10/1

84/3

0*

7

Stian Lie-Eriksen

Asker Skyteklubb

7/0 9/0 9/0 6/0 10/2 8/0 10/3 8/1 6/1 10/1

83/8

0*

8

Johnny Amir Ahmad

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 10/0 9/0 7/0 8/0 8/0 10/2 8/1 8/0 8/0

83/3

0*

9

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 5/0 8/0 10/1 8/0 10/2 5/1 6/1 10/2

79/7

0*

10

Ole Gunnar Eikenes

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 9/0 9/0 6/0 10/1 8/0 10/2 8/2 3/0 8/2

79/7

0*

11

Steffen Bjartnes

Ringerike Pk

5/0 8/0 9/0 8/0 8/2 5/0 10/1 6/0 8/2 10/2

77/7

0*

12

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 8/0 5/0 10/2 8/0 10/2 7/0 2/0 10/2

77/6

0*

13

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 4/1 8/0 10/0 6/0 6/1 10/3

76/5

0*

14

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

7/0 9/0 9/0 7/0 8/2 8/0 8/1 4/0 6/0 10/0

76/3

0*

15

Alastair A Collins

Arendal Pk

8/0 9/0 9/0 0/0 10/3 9/0 10/4 5/1 7/0 8/1

75/9

0*

16

Jørgen Ringstad

Nore Og Uvdal Pk

8/0 9/0 9/0 5/0 8/3 6/0 8/2 7/0 7/0 8/1

75/6

0*

17

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 9/0 3/0 6/0 6/0 10/1 8/2 4/0 10/5

73/8

0*

18

Henning Hasdal

Grimstad Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 7/0 8/2 5/0 8/3 6/1 4/0 8/1

72/7

0*

19

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

8/0 7/0 9/0 7/0 8/1 4/0 10/2 7/0 2/0 10/3

72/6

0*

20

Endre Mogen

Arendal Pk

8/0 9/0 7/0 0/0 8/2 7/0 10/3 8/0 4/2 9/4

70/11

0*

21

Kim Bjerke

Horten og Omegn Pk 

6/0 9/0 9/0 7/0 5/0 8/0 10/1 8/0 2/0 6/1

70/2

0*

22

Anders Høgseth

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 9/0 5/0 7/1 6/0 10/1 5/0 5/1 6/0

69/3

0*

23

Morten Johansen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 7/0 8/1 6/0 4/1 5/0 4/0 8/2

68/4

0*

24

Tor Arne Fossland

Nome Pk

8/0 9/0 6/0 2/0 8/2 8/0 8/0 7/1 2/1 8/0

66/4

0*

25

Tor Andre Bang jr

Horten og Omegn Pk 

8/0 8/0 6/0 3/0 8/1 5/0 6/0 3/0 8/2 10/1

65/4

0*

26

Ragnar Seljåsen

Arendal Pk

8/0 3/0 9/0 5/0 2/1 7/0 10/2 7/1 6/0 7/0

64/4

0*

27

Jan Alex Øhre

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 6/0 9/0 2/0 4/1 6/0 10/3 2/0 6/1 8/1

61/6

0*

28

Niklas Opsund

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 9/0 6/0 8/1 4/0 8/0 4/0 2/0 2/0

59/1

0*

29

Nina Pernille Veberg

Horten og Omegn Pk 

8/0 7/0 9/0 5/0 4/0 2/0 6/1 5/0 10/1 2/0

58/2

0*

30

Eirik Solheim

Arendal Pk

8/0 5/0 9/0 4/0 4/0 5/0 4/0 6/0 7/1 2/0

54/1

0*

31

Linda Iren Sørvig

Hokksund Pk

8/0 4/0 9/0 4/0 6/0 0/0 10/3 6/0 0/0 6/2

53/5

0*

32

Heikki Andre Toironen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 0/0 9/0 0/0 2/1 4/0 10/3 8/1 4/0 8/0

53/5

0*

33

Espen Schancke

Sandefjord Pk

6/0 9/0 4/0 5/0 0/0 3/0 2/0 4/0 0/0 6/2

39/2

0*

34

Bjørn Thomas Olsen

Grimstad Sportskyttere

3/0 4/0 2/0 0/0 0/0 2/0 3/0 0/0 2/0 3/0

19/0

0*

Klasse SR - Feltpistol

1

Frank Lien

Ringerike Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 10/3 8/0 10/5 7/1 8/0 10/3

85/12

0*

2

Kjetil Engedahl

Nedre Eiker Pk

7/0 9/0 9/0 8/0 10/2 7/0 10/2 8/1 6/1 10/2

84/8

0*

3

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 5/0 10/3 8/0 10/2 8/0 6/1 10/2

83/8

0*

4

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 7/0 10/3 8/0 10/0 6/0 6/3 10/2

83/8

0*

5

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 9/0 5/0 8/1 8/0 10/4 8/2 6/2 10/3

81/12

0*

6

Even Kristiansen

Modum Pk

8/0 8/0 9/0 8/0 8/2 8/0 8/2 6/0 8/0 10/4

81/8

0*

7

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 9/0 7/0 6/0 8/2 8/0 10/2 8/3 6/1 10/5

80/13

0*

8

Jan Hagane

Flosta Pk

8/0 9/0 8/0 4/0 10/2 8/0 10/4 8/1 5/1 10/2

80/10

0*

9

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike Pk

7/0 9/0 9/0 6/0 10/2 8/0 10/4 5/0 6/2 8/2

78/10

0*

10

Linn Merethe Aas

Hokksund Pk

8/0 9/0 9/0 2/0 10/3 8/0 10/2 8/0 6/0 8/1

78/6

0*

11

Kjetil Hagen

Lardal Revolver Og Pistolklub

8/0 7/0 8/0 3/0 10/2 8/0 8/1 6/0 10/0 10/3

78/6

0*

12

Bjørn Egil Helgerud

Hokksund Pk

8/0 9/0 9/0 0/0 8/1 8/0 10/2 8/0 8/0 9/4

77/7

0*

13

Vegard Forsberg

Hokksund Pk

8/0 9/0 9/0 3/0 8/2 8/0 10/1 8/0 6/1 6/0

75/4

0*

14

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

0/0 9/0 9/0 2/0 10/4 8/0 10/2 7/0 9/3 10/3

74/12

0*

15

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 5/0 6/2 8/0 8/2 5/0 6/3 10/3

74/10

0*

16

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 9/0 9/0 5/0 6/2 7/0 8/2 8/0 4/0 8/3

72/7

0*

17

Rolf Ivar Setalid

Rauland Pk

8/0 9/0 9/0 4/0 4/0 6/0 10/1 5/0 4/0 8/0

67/1

0*

18

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 8/0 0/0 0/0 7/0 10/1 8/0 7/2 8/3

65/6

0*

19

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 9/0 9/0 4/0 2/0 8/0 6/0 7/0 4/2 9/3

65/5

0*

20

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 7/0 9/2 4/0 0/0 5/0 6/0 8/1

65/3

0*

21

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 9/0 3/0 8/1 6/0 10/3 3/0 0/0 8/1

64/5

0*

22

Janne Karlsen Rignell

Nedre Eiker Pk

8/0 8/0 6/0 5/0 8/2 6/0 8/0 3/0 4/0 8/3

64/5

0*

23

Heidi Myrvold Hval

Hokksund Pk

7/0 8/0 7/0 4/0 4/0 5/0 10/1 8/0 2/0 4/1

59/2

0*

24

John Erik Mobæk

Skien Pk

8/0 9/0 9/0 2/0 6/0 4/0 8/0 4/1 0/0 7/2

57/3

0*

Klasse M1 - Feltpistol

1

Stian Lie-Eriksen

Asker Skyteklubb

8/0 9/0 9/0 7/0 10/2 10/0 10/2 8/0 10/2 10/3

91/9

0*

2

Lars Petter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 8/0 10/4 10/0 10/2 6/0 10/2 10/2

90/10

0*

3

Even Kristiansen

Modum Pk

8/0 9/0 9/0 7/0 10/4 10/0 10/5 8/0 6/1 10/3

87/13

0*

4

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 7/0 10/1 10/0 10/3 6/0 8/3 10/3

87/10

0*

5

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 9/0 7/0 6/0 8/2 10/0 10/2 8/1 10/3 10/1

86/9

0*

6

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 3/0 10/1 10/0 10/3 7/1 10/3 10/0

86/8

0*

7

Ole Martin Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 8/0 10/0 8/2 5/0 10/3 10/2

83/7

0*

8

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 8/0 9/0 7/0 8/2 6/0 10/3 8/0 10/1 8/3

82/9

0*

9

Jan Alex Øhre

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 3/0 8/1 10/0 10/4 8/2 6/2 10/3

81/12

0*

10

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 9/0 6/0 8/3 8/0 10/1 8/1 6/1 8/3

80/9

0*

11

Steffen Bjartnes

Ringerike Pk

8/0 4/0 9/0 3/0 8/3 10/0 10/4 8/1 10/1 8/1

78/10

0*

12

Jan Henry Henriksen

Sandefjord Pk

8/0 10/0 9/0 2/0 8/2 8/0 6/1 7/0 8/1 10/3

76/7

0*

13

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 9/0 9/0 2/0 6/1 10/0 8/1 6/0 10/3 8/1

76/6

0*

14

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 8/0 3/0 8/1 10/0 10/1 4/0 6/1 10/2

76/5

0*

15

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 8/0 9/0 2/0 8/1 9/0 8/1 6/0 8/1 8/1

73/4

0*

16

Kjetil Engedahl

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 2/0 10/0 8/0 7/0 6/1 8/1

73/2

0*

17

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 8/0 3/0 9/2 6/0 8/1 6/0 6/1 8/2

71/6

0*

18

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 5/0 5/1 8/0 10/3 2/0 6/2 8/2

70/8

0*

19

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

6/0 9/0 9/0 4/0 6/2 10/0 8/0 2/0 7/1 6/1

67/4

0*

20

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

7/0 7/0 9/0 2/0 6/1 2/0 8/2 8/1 4/0 10/4

63/8

0*

21

Morten Johansen

Farris Sportskyttere

6/0 9/0 8/0 3/0 10/3 4/0 8/2 3/0 6/0 6/2

63/7

0*

22

Runar Holm

Skien Pk

8/0 5/0 4/0 6/0 4/0 8/0 8/1 6/0 8/0 2/0

59/1

0*

23

Lars Åke Conny Rignell

Nedre Eiker Pk

5/0 8/0 9/0 0/0 8/2 6/0 6/0 2/0 4/0 6/1

54/3

0*

24

Glenn Austeen

Porsgrunn Pk

6/0 7/0 8/0 0/0 7/0 6/0 4/1 4/1 0/0 6/0

48/2

0*

Klasse M2 - Feltpistol

1

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 9/0 8/0 8/2 10/0 10/3 8/0 10/5 10/4

90/14

0*

2

Lars Petter Wilson

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 7/0 10/2 10/0 10/4 8/2 8/1 10/3

89/12

0*

3

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 8/0 8/0 5/0 9/3 10/0 8/1 7/1 10/3 8/2

81/10

0*

4

Tom Sveinsson

Rauland Pk

7/0 9/0 7/0 5/0 8/3 6/0 10/1 8/1 10/2 10/3

80/10

0*

5

Lars Åke Conny Rignell

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 7/0 3/0 10/1 8/0 10/2 7/0 8/1 10/2

80/6

0*

6

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 9/0 9/0 4/0 7/1 10/0 8/1 5/0 10/2 10/5

79/9

0*

7

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 8/0 7/0 8/0 10/0 6/1 4/0 10/2 8/2

78/5

0*

8

Stian Lie-Eriksen

Asker Skyteklubb

8/0 5/0 7/0 3/0 10/3 10/0 8/1 8/1 10/2 8/4

77/11

0*

9

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 9/0 4/0 8/3 10/0 8/3 7/0 8/0 6/1

77/7

0*

10

Vegard Forsberg

Hokksund Pk

8/0 9/0 8/0 8/0 6/0 8/0 8/2 6/1 6/1 8/2

75/6

0*

11

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 9/0 9/0 4/0 8/1 8/0 8/2 5/0 4/2 10/2

72/7

0*

12

Ole Martin Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 9/0 6/0 10/1 6/0 10/1 3/0 4/0 6/2

71/4

0*

13

Christian Bjåland

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 9/0 5/0 4/1 7/0 10/0 6/0 5/3 2/1

64/5

0*

14

Torstein Langmo

Sarpsborg Pk

8/0 9/0 9/0 2/0 2/0 8/0 7/1 5/0 4/0 6/1

60/2

0*

15

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

0/0 5/0 9/0 0/0 7/1 10/0 8/1 7/0 4/0 6/1

56/3

0*

16

Frank Lien

Ringerike Pk

4/0 6/0 4/0 8/0 8/1 8/0 2/0 4/0 0/0 2/0

46/1

0*

17

Yngve Storbu

Arendal Pk

8/0 5/0 4/0 4/0 4/1 8/0 6/0 2/0 2/1 0/0

43/2

0*