Porsgrunn Pistolklubb

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /customers/a/5/a/ppk.no/httpd.www/templates/siteground-j16-10/html/com_content/article/default.php on line 15

Resultater Feltstevne 9. sept. 2018.

Finner du feil sender du epost til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.


Endelig resultat

 

Klasse FA - Feltpistol      
1 Ingunn Marie Edvardsen Greipstad Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/3 9/0 9/1 11/4 12/5 12/0 105/15
2 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/4 12/4 9/0 9/1 11/3 11/2 12/0 104/14
3 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/6 12/4 9/0 9/2 11/4 12/4 10/0 103/20
4 Mona Gjelstad Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 10/5 12/3 9/0 8/2 11/4 12/5 12/0 103/19
5 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/3 12/3 9/0 9/2 11/4 12/3 12/0 103/15
6 Johnny Knem Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 11/2 12/3 9/0 8/0 11/6 12/4 10/0 102/15
7 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 9/1 12/4 9/0 8/0 11/6 12/3 12/0 102/14
8 Geir Yngve Kristiansen Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 11/1 12/2 9/0 6/0 11/5 12/5 12/0 102/13
9 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 11/0 11/3 12/2 9/0 9/1 10/5 12/1 10/0 102/12
10 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 6/2 12/2 9/0 8/0 9/1 12/2 12/0 97/7
11 Frank Kristensen Nome Pk 9/0 9/0 11/0 9/1 12/1 9/0 9/1 10/1 10/1 6/0 94/5
12 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 8/0 11/0 7/3 12/4 9/0 7/2 10/1 8/2 10/0 91/12
13 Tore Vinkenes Farris Sportskyttere 9/0 9/0 9/0 9/3 8/1 9/0 9/1 9/4 12/1 8/0 91/10
14 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 8/0 11/0 9/5 12/0 9/0 9/0 6/1 10/0 6/0 89/6
           
Klasse FB - Feltpistol      
1 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/6 12/1 9/0 8/1 11/4 10/3 12/0 102/15
2 Pål Espen Bondestad Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 11/5 10/3 9/0 9/0 10/3 12/1 12/0 102/12
3 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/6 10/3 9/0 8/0 11/5 12/5 10/0 100/19
4 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere 9/0 8/0 11/0 11/3 10/0 9/0 9/2 9/5 12/3 12/0 100/13
5 Per Tofsland Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 9/3 10/2 9/0 8/1 11/4 12/3 12/0 100/13
6 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 11/4 8/2 9/0 9/1 11/3 12/2 10/0 99/12
7 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 11/0 9/1 12/4 9/0 7/1 9/2 12/3 12/0 99/11
8 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/0 10/3 9/0 7/0 11/1 12/5 12/0 99/9
9 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 9/0 9/0 11/0 9/3 12/3 9/0 9/2 8/3 10/3 12/0 98/14
10 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 9/4 8/3 7/0 8/1 11/1 12/4 10/0 94/13
11 Eirik Todal Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 9/1 10/3 9/0 7/0 10/2 10/2 8/0 92/8
12 Tom Sveinson Rauland Pk 9/0 9/0 11/0 5/0 10/3 9/0 8/2 6/2 12/4 12/0 91/11
13 Stian Johansen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 6/0 10/0 8/0 9/0 11/1 12/3 6/0 91/4
14 Sjur Stokke Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 7/2 10/1 9/0 5/0 11/2 10/2 8/0 89/7
           
Klasse FC - Feltpistol      
1 Zoran Vojnovic Arendal Pk 9/0 9/0 10/0 11/0 8/3 9/0 8/2 10/2 12/1 12/0 98/8
2 Mathias Falkevik Porsgrunn Pk 8/0 9/0 8/0 8/3 12/3 9/0 9/1 11/2 12/2 10/0 96/11
3 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 9/0 7/0 11/0 9/3 8/1 9/0 9/0 7/1 12/3 10/0 91/8
           
Klasse FD - Feltpistol      
1 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 11/4 12/2 9/0 9/0 10/3 12/4 12/0 104/13
2 Frode Island Bergan Lardal Revolver Og Pistolklub 9/0 9/0 11/0 11/2 12/2 7/0 9/1 11/3 12/3 12/0 103/11
3 Tor Arne Nilsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 10/0 10/1 8/0 6/0 11/3 12/4 10/0 96/8
4 David Ralle Skien Pk 8/0 9/0 11/0 7/0 10/1 9/0 8/1 10/0 12/3 12/0 96/5
5 Kim Bjerke Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 5/1 12/3 9/0 8/0 9/4 12/4 10/0 94/12
6 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 9/0 8/0 11/0 10/2 8/1 6/0 8/1 9/2 8/3 10/0 87/9
7 Jan Georg Lauvåsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 8/0 5/0 12/1 9/0 4/0 11/2 10/1 10/0 87/4
8 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 9/0 9/1 8/0 7/0 6/0 11/2 10/4 8/0 86/7
9 Nicolay Åsolfsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 10/0 9/2 2/1 8/0 8/0 11/3 10/2 7/0 83/8
10 Ragnar Seljåsen Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 2/0 6/1 9/0 7/1 9/0 12/1 8/0 82/3
11 Linn Svanvik Skien Pk 9/0 9/0 9/0 2/0 10/3 7/0 7/1 10/1 10/1 8/0 81/6
12 Svein O Næss Farris Sportskyttere 9/0 7/0 8/0 7/2 12/1 7/0 5/0 5/2 8/1 6/0 74/6
13 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 2/0 6/1 9/0 4/1 9/2 8/0 4/0 71/4
14 Christian Bjåland Porsgrunn Pk 7/0 9/0 11/0 7/1 8/0 5/0 4/0 8/3 4/1 6/0 69/5
15 Magnus Hop Nordtømme Porsgrunn Pk 8/0 9/0 11/0 0/0 6/2 5/0 5/0 11/2 8/0 6/0 69/4
16 Ingunn Green Farris Sportskyttere 8/0 6/0 7/0 4/0 10/1 6/0 4/0 6/1 10/0 4/0 65/2
17 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 9/0 7/0 9/0 2/0 5/0 9/0 4/0 4/0 2/0 8/0 59/0
18 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 9/0 8/0 9/0 4/0 6/0 7/0 2/0 6/1 4/0 2/0 57/1
19 Jon Erik Mobæk Skien Pk 9/0 7/0 6/0 4/1 4/0 9/0 0/0 7/1 6/1 2/0 54/3
20 Tim Halvorsen Rauland Pk 6/0 0/0 2/0 6/1 9/0 8/0 4/0 6/1 8/1 4/0 53/3
21 Per Arnt Auen Porsgrunn Pk 6/0 4/0 0/0 2/0 6/2 4/0 2/0 3/1 2/0 2/0 31/3
22 Glenn D Nordby Nome Pk 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 2/0 0/0 0/0 0/0 2/0
           
Klasse FU - Feltpistol      
1 Selma Seljåsen Arendal Pk 0/0 7/0 9/0 6/0 6/1 6/0 4/1 5/0 8/0 5/0 56/2
2 Kasper Anthonsen Aakesen Porsgrunn Pk 2/0 8/0 2/0 0/0 0/0 2/0 3/0 2/0 0/0 7/0 26/0
           
Klasse GA - Feltpistol      
1 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/6 12/3 9/0 9/2 11/5 12/5 12/0 105/21
2 Ingunn Marie Edvardsen Greipstad Pk 9/0 9/0 11/0 10/2 12/4 9/0 8/1 11/5 12/5 12/0 103/17
3 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 11/0 11/3 10/2 9/0 9/3 11/4 12/2 12/0 103/14
4 Knut Erik Bratli Horten og Omegn Pk   9/0 9/0 11/0 2/1 12/4 9/0 8/1 11/4 12/4 6/0 89/14
5 Thomas Haugland Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 11/4 10/4 9/6 4/0 10/4 12/4 2/0 87/22
           
Klasse GB - Feltpistol      
1 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 9/0 11/0 11/3 12/3 9/0 8/0 11/4 12/6 10/0 101/16
2 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 7/2 12/5 9/0 7/2 11/3 12/4 12/0 99/16
3 Johnny Knem Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 9/4 10/3 9/0 9/0 11/5 10/3 8/0 95/15
4 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 3/1 12/2 9/0 9/0 11/4 12/1 10/0 95/8
           
Klasse GC - Feltpistol      
1 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 9/0 11/0 6/1 10/4 9/0 9/2 11/3 8/0 12/0 94/10
2 Alexander Bull Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 7/0 9/1 10/2 9/0 9/1 11/2 10/1 8/0 91/7
3 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 11/0 6/1 12/0 9/0 8/0 9/1 10/3 2/0 85/5
           
Klasse GD - Feltpistol      
1 Zoran Vojnovic Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 9/2 10/2 7/0 8/3 10/2 10/0 10/0 93/9
2 Ove Chr Jakobsen Svelvik Sportsskyttere 9/0 9/0 10/0 4/0 10/3 9/0 9/0 11/2 12/2 8/0 91/7
3 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 8/0 9/0 4/0 8/1 9/0 9/1 6/0 8/2 2/0 72/4
4 Kenneth Sandodden Skien Pk 5/0 4/0 6/0 2/1 6/1 7/0 4/0 2/0 4/1 6/0 46/3
5 Magnus Hop Nordtømme Porsgrunn Pk 8/0 7/0 8/0 0/0 4/0 3/0 0/0 8/1 4/0 4/0 46/1
6 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 7/0 7/0 4/0 5/0 4/1 4/0 0/0 6/1 4/0 0/0 41/2
7 Per Arnt Auen Porsgrunn Pk 8/0 5/0 2/0 6/1 2/0 7/0 4/0 2/0 2/0 2/0 40/1
           
Klasse MA - Feltpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/3 12/2 9/0 8/1 9/3 12/1 12/0 102/10
2 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 11/0 7/3 12/4 9/0 9/4 11/6 12/5 12/0 101/22
3 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 9/3 12/4 9/0 9/3 11/4 12/5 10/0 101/19
4 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/1 10/2 9/0 8/1 9/2 12/4 8/0 96/10
5 Arild Waage Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 4/2 12/5 9/0 9/1 11/5 12/2 6/0 92/15
7 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 10/0 8/2 6/0 7/0 4/0 6/1 10/3 6/0 75/6
           
Klasse MB - Feltpistol      
1 Espen Schancke Sandefjord Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 11/3 7/0 8/1 9/3 12/2 8/0 95/11
2 Tom Sveinson Rauland Pk 9/0 9/0 11/0 7/0 12/1 9/0 7/1 11/2 10/3 6/0 91/7
3 Per Johannessen Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 10/2 8/0 7/1 11/5 6/0 4/0 86/10
4 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  9/0 8/0 11/0 5/2 12/2 9/0 6/0 11/4 8/1 7/0 86/9
5 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 11/0 4/1 8/1 9/0 0/0 8/0 10/0 8/0 76/2
6 Bjørn Egil Helgerud Hokksund Pk 4/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 4/0
           
Klasse MC - Feltpistol      
1 Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 10/3 12/4 9/0 8/0 11/6 12/5 8/0 99/18
2 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 12/0 11/0 7/2 10/3 6/0 6/0 11/4 12/2 12/0 96/11
3 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 9/0 9/0 11/0 8/2 12/4 7/0 9/1 11/3 12/4 6/0 94/14
4 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 8/0 11/0 9/3 12/3 9/0 5/1 6/2 12/4 10/0 91/13
5 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 8/2 8/2 9/0 7/2 10/3 12/5 6/0 89/14
6 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 10/0 6/2 11/2 9/0 5/1 7/1 10/0 8/0 84/6
7 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 3/0 4/0 11/3 12/5 9/0 8/1 11/5 10/4 6/0 83/18
8 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere 8/0 8/0 11/0 4/0 10/0 7/0 8/1 9/3 12/0 6/0 83/4
9 Zoran Vojnovic Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 7/2 8/2 7/0 8/1 11/3 6/2 4/0 80/10
10 Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 8/3 12/4 8/0 0/0 9/2 8/1 6/0 80/10
11 Alexander Bull Oslo Sportsskyttere 9/0 9/0 11/0 4/0 10/3 9/0 4/0 8/2 8/1 5/0 77/6
12 Kristian Langeland Porsgrunn Pk 9/0 8/0 10/0 6/0 6/1 9/0 5/1 6/1 8/1 6/0 73/4
13 Frank Kristensen Nome Pk 9/0 7/0 9/0 6/1 10/1 7/0 4/0 9/0 10/1 2/0 73/3
14 Sjur Stokke Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 8/0 0/0 8/1 9/0 8/0 6/1 2/0 8/0 67/2
15 Tore Skau Oslo Sportsskyttere 9/0 7/0 10/0 2/1 6/0 7/0 3/0 7/3 10/3 4/0 65/7
16 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 9/0 6/0 9/0 9/1 5/0 6/0 4/0 5/0 2/0 7/0 62/1
           
Klasse MD - Feltpistol      
1 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/3 10/3 9/0 8/0 11/4 10/3 4/0 92/13
2 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 8/0 11/0 10/1 10/1 4/0 8/0 9/2 8/1 10/0 87/5
3 Reidar Moen Skien Pk 6/0 8/0 11/0 9/2 9/2 6/0 8/0 7/2 12/3 9/0 85/9
4 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 6/0 10/1 7/0 8/2 11/5 8/1 4/0 83/9
5 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 5/1 8/1 6/0 6/1 11/4 8/2 10/0 83/9
6 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 6/1 8/2 9/0 8/1 7/3 7/2 8/0 82/9
7 Magnus Hop Nordtømme Porsgrunn Pk 9/0 9/0 9/0 6/1 12/1 5/0 7/0 10/1 10/1 2/0 79/4
8 Espen Halvorsen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 4/0 7/0 12/3 9/0 8/0 8/1 4/0 9/0 79/4
9 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 11/0 5/2 8/1 9/0 6/1 8/1 9/1 2/0 74/6
10 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 8/0 8/0 7/0 7/1 6/2 5/0 9/1 8/3 8/0 2/0 68/7
11 Ragnar Seljåsen Arendal Pk 8/0 9/0 9/0 0/0 8/2 7/0 2/0 8/1 6/2 5/0 62/5
12 John Erik Mobæk Skien Pk 9/0 6/0 6/0 7/2 6/0 5/1 1/0 6/1 6/0 3/0 55/4
13 Øystein Oxum Porsgrunn Pk 6/0 4/0 2/0 0/0 8/0 3/0 2/0 3/1 4/1 2/0 34/2
14 Kenneth Sandodden Skien Pk 4/0 3/0 4/0 0/0 4/1 2/0 5/0 4/0 0/0 4/0 43130
           
Klasse RA - Feltpistol      
1 Bjørn Egil Helgerud Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 11/5 12/5 9/0 9/0 11/6 12/6 8/0 101/22
2 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/3 12/4 9/0 9/0 11/6 12/5 10/0 101/18
3 Roy Baumann Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 7/0 11/0 11/4 12/5 9/0 9/2 11/6 12/0 10/0 101/17
4 Tore Vinkenes Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 9/3 12/5 9/0 9/1 11/5 12/3 8/0 99/17
5 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 8/4 12/2 9/0 9/0 10/3 12/5 10/0 99/14
6 Frank Kristensen Nome Pk 9/0 9/0 11/0 9/1 12/3 9/0 7/0 9/3 10/2 12/0 97/9
7 Espen Schancke Sandefjord Pk 9/0 9/0 11/0 9/2 12/4 9/0 8/1 11/5 12/2 6/0 96/14
8 Tormod Strand Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 8/2 12/2 9/0 9/1 11/4 10/2 8/0 96/11
9 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 6/1 12/0 9/0 9/1 11/3 12/4 8/0 96/9
10 Jan Hagane Flosta Pk 9/0 9/0 11/0 7/3 12/2 9/0 9/0 11/6 12/1 6/0 95/12
11 Svein Emil Andreassen Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 9/0 11/0 12/4 7/0 7/1 11/3 10/2 4/0 89/10
           
Klasse RB - Feltpistol      
1 Per Johannessen Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 9/3 12/5 9/0 9/2 11/5 12/4 10/0 101/19
2 Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/3 12/4 9/0 6/3 11/3 10/3 12/0 100/16
3 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 11/2 12/2 9/0 8/0 11/6 12/4 8/0 100/14
4 Morten Krystad Arendal Pk 9/0 9/0 11/0 8/1 10/4 9/0 8/2 11/3 12/2 12/0 99/12
5 Kjetil Skogshagen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/2 12/5 9/0 8/2 11/5 12/3 6/0 98/17
6 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 10/1 10/2 9/0 6/0 11/4 12/2 10/0 97/9
7 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 9/0 11/0 9/1 10/1 7/0 8/1 11/3 12/4 8/0 94/10
8 Espen Halvorsen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 11/1 10/1 7/0 8/1 7/3 12/0 8/0 92/6
9 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 9/0 9/0 10/0 5/1 10/2 9/0 8/0 11/4 12/1 8/0 91/8
10 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  9/0 8/0 11/0 6/0 11/2 9/0 6/1 11/5 10/3 7/0 88/11
11 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 10/1 8/1 3/0 7/2 8/0 10/1 10/0 85/5
12 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 8/0 10/0 0/0 12/1 9/0 7/0 10/2 10/4 8/0 83/7
13 Tore Skau Oslo Sportsskyttere 9/0 8/0 6/0 5/1 8/1 6/0 8/0 8/3 8/1 2/0 68/6
           
Klasse RC - Feltpistol      
1 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/5 8/0 9/0 11/2 12/5 8/0 100/14
2 Knut Mosand Rauland Pk 9/0 9/0 10/0 8/0 12/3 9/0 9/1 11/5 12/1 8/0 97/10
3 Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 11/1 10/3 9/0 8/1 11/2 10/1 6/0 94/8
4 Eirik Todal Horten og Omegn Pk   9/0 7/0 11/0 11/1 9/3 9/0 8/0 11/6 10/3 4/0 89/13
5 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 8/0 11/0 2/0 10/0 6/0 5/0 11/5 12/1 8/0 82/6
6 Geir Yngve Kristiansen Nedre Eiker Pk 8/0 9/0 7/0 5/3 8/4 8/0 9/1 11/4 10/3 6/0 81/15
7 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 9/0 7/0 11/0 5/1 12/0 9/0 0/0 11/2 10/2 4/0 78/5
8 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 7/0 6/0 11/0 8/0 11/1 6/0 4/0 7/2 8/3 4/0 72/6
9 Olav Ludvigsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 10/0 0/0 10/1 6/0 2/1 11/2 4/0 4/0 65/4
           
Klasse RD - Feltpistol      
1 Tor-Ivar Kristensen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 9/0 11/1 12/2 9/0 6/0 11/2 10/0 8/0 94/5
2 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 9/0 9/0 11/0 6/0 10/3 7/0 9/1 11/4 8/1 6/0 86/9
3 Bjørn Ivar Pettersen Farris Sportskyttere 9/0 9/0 11/0 3/0 12/5 9/0 5/2 11/0 10/2 7/0 86/9
4 Bjørn Kåre Kaldestad Birkenes Og Lillesand Ssl. 9/0 9/0 9/0 10/5 10/2 5/0 2/0 9/1 12/5 6/0 81/13
5 Per Tofsland Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 0/0 8/0 6/0 7/0 9/1 8/0 11/0 78/1
6 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 9/0 9/0 11/0 7/0 10/3 7/0 6/0 10/3 8/2 0/0 77/8
7 John Erik Mobæk Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/1 2/0 3/0 8/1 6/0 6/0 77/4
8 Torben Finn Jørgensen Aron Skytterklubb Drammen 9/0 8/0 10/0 4/0 6/1 7/0 6/0 10/3 10/1 4/0 74/5
9 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 9/0 6/0 10/0 0/0 8/1 5/0 4/0 10/2 2/0 4/0 58/3
10 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 6/0 2/0 2/0 2/0 4/0 5/0 4/0 9/1 2/0 6/0 42/1
11 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 2/0 8/0 9/0 2/0 0/0 4/0 2/0 7/1 0/0 2/0 36/1
           
Klasse SP - Feltpistol      
1 Yngve Kristiansen Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 10/2 10/1 8/0 7/1 10/3 10/3 10/0 91/10
2 Arne Christensen Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 10/0 8/2 10/5 8/0 8/0 10/5 10/3 10/0 90/15
3 Tormod Strand Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 10/3 10/1 8/0 6/2 10/4 10/2 10/0 90/12
4 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 8/2 10/2 8/0 6/0 10/2 8/3 10/0 86/9
5 Alexander Bull Oslo Sportsskyttere 8/0 8/0 10/0 10/2 10/2 8/0 8/1 10/3 10/2 2/0 84/10
6 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 8/1 10/2 8/0 8/1 10/2 10/3 4/0 84/9
7 Kian Spongsveen Oslo Sportsskyttere 8/0 8/0 10/0 6/1 10/1 8/0 8/1 10/2 10/2 6/0 84/7
8 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 8/0 10/0 6/0 10/0 6/0 8/1 10/3 10/3 8/0 84/7
9 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/4 8/2 8/0 5/0 10/4 8/3 8/0 83/13
10 Frode Island Bergan Lardal Revolver Og Pistolklub 8/0 5/0 10/0 8/2 10/3 8/0 6/0 10/3 10/4 8/0 83/12
11 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 6/0 10/1 6/0 8/1 10/2 10/4 6/0 82/8
12 Espen Schancke Sandefjord Pk 7/0 8/0 10/0 10/2 10/2 8/0 5/0 6/2 10/1 8/0 82/7
13 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 8/0 8/0 10/0 4/0 10/2 8/0 4/1 10/3 8/1 10/0 80/7
14 Terje Pedersen Skien Pk 8/0 8/0 10/0 10/3 8/3 8/0 5/0 8/2 10/2 4/0 79/10
15 Bjørn Espen Schulstock Tønsberg og Omegn Pk 8/0 8/0 8/0 6/1 10/0 8/0 7/2 8/4 6/1 8/0 77/8
16 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 4/0 10/1 7/0 6/0 8/2 10/0 6/0 77/3
17 Reidar Moen Skien Pk 8/0 7/0 10/0 8/1 8/1 8/0 2/0 6/1 10/4 6/0 73/7
18 Kenneth Goa Asker Skyteklubb 8/0 8/0 10/0 8/0 10/2 4/0 2/1 8/1 10/2 4/0 72/6
19 Kjell Stian Løyte Nome Pk 8/0 8/0 10/0 2/0 10/3 6/0 6/0 2/1 10/1 6/0 68/5
20 Halvor Toreskaas Kristiansand Pk 6/0 8/0 10/0 4/1 8/3 8/0 5/1 10/5 6/1 2/0 67/11
21 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 8/0 6/0 9/0 2/1 10/0 5/0 6/0 8/1 0/0 2/0 56/2
22 Elisabeth Nordby Nome Pk 8/0 5/0 4/0 2/0 4/0 6/0 3/0 5/2 3/0 4/0 44/2
23 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 8/0 0/0 4/0 0/0 4/0 6/3 2/0 6/1 4/0 2/0 36/4
           
Klasse SR - Feltpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/3 10/4 8/0 8/1 10/3 10/5 10/0 92/16
2 Bjørn Egil Helgerud Hokksund Pk 8/0 8/0 10/0 10/3 10/3 8/0 8/1 10/5 10/0 10/0 92/12
3 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/1 10/3 8/0 8/0 10/3 10/3 8/0 90/10
3 Mikkel Bast Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/1 10/4 8/0 8/1 10/3 10/1 8/0 90/10
5 Knut Aamodt Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 8/0 10/2 8/0 8/0 10/3 10/2 10/0 90/7
6 Terje Pedersen Skien Pk 8/0 8/0 10/0 10/1 8/4 7/0 7/1 10/4 10/1 8/0 86/11
7 Jan Hagane Flosta Pk 8/0 8/0 10/0 6/2 8/1 8/0 8/0 10/5 8/3 10/0 84/11
8 Espen Halvorsen Farris Sportskyttere 8/0 8/0 10/0 8/2 10/3 6/0 8/1 10/3 10/1 6/0 84/10
9 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/2 8/2 8/0 7/0 8/3 10/5 6/0 83/12
10 Anita Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 10/2 10/2 8/0 7/0 10/3 6/0 6/0 83/7
11 Per Johannessen Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 6/0 10/0 8/0 7/1 10/3 8/2 8/0 83/6
12 Tore Vinkenes Farris Sportskyttere 8/0 7/0 10/0 4/2 10/1 8/0 8/2 10/2 8/3 6/0 79/10
13 Jan Harald Vegusdal Arendal Pk 8/0 8/0 10/0 5/1 10/3 6/0 5/0 10/4 10/1 6/0 78/9
14 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 8/0 4/0 10/3 8/0 2/0 10/3 10/2 8/0 76/8
15 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 8/0 8/0 10/0 0/0 10/3 8/0 5/0 10/1 8/1 8/0 75/5
16 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 8/0 8/0 10/0 4/1 8/2 8/0 8/2 10/3 6/0 4/0 74/8
17 Kjell Stian Løyte Nome Pk 6/0 7/0 10/0 6/0 8/0 8/0 4/0 9/4 6/1 4/0 68/5
18 Torben Finn Jørgensen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 8/0 4/1 6/0 5/0 4/0 6/1 8/0 4/0 61/2
19 Ingunn Green Farris Sportskyttere 6/0 8/0 2/0 5/3 10/2 4/0 7/1 6/1 4/0 6/0 58/7
20 John Erik Mobæk Skien Pk 5/0 8/0 8/0 8/2 4/1 4/0 4/1 6/1 4/0 2/0 53/5
21 Line Bjaaland Porsgrunn Pk 2/0 2/0 2/0 0/0 2/0 0/0 2/0 4/0 6/0 2/0 22/0
           
Klasse M1 - Feltpistol      
1 Petter Berg Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/4 10/2 8/0 8/1 10/4 10/4 10/0 92/15
2 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 8/0 7/0 10/0 6/0 10/1 8/0 8/0 10/4 10/1 10/0 87/6
3 Dag Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 10/2 10/3 8/0 6/0 8/2 10/3 10/0 88/10
4 Tor Kristiansen Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 8/3 10/2 8/0 8/1 10/3 8/3 8/0 86/12
5 Per Erik Bjurstrøm Nedre Eiker Pk 7/0 8/0 10/0 8/0 10/3 8/0 7/2 10/3 8/2 10/0 86/10
6 Heidi Myrvold Hval Hokksund Pk 8/0 6/0 10/0 6/2 10/1 7/0 6/0 10/2 10/2 10/0 83/7
7 Ove Chr Jakobsen Svelvik Sportsskyttere 8/0 7/0 10/0 8/1 10/3 3/0 8/0 8/2 10/1 8/0 80/7
8 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  8/0 8/0 10/0 10/1 6/1 8/0 7/0 8/2 4/1 6/0 75/5
9 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 8/0 8/0 10/0 2/0 8/1 6/0 6/1 6/1 10/3 8/0 72/6
10 Stian Johansen Skien Pk 6/0 7/0 10/0 6/1 10/1 6/0 4/1 6/2 8/3 7/0 70/8
11 Olaf Abell Tønsberg og Omegn Pk 7/0 5/0 9/0 4/1 6/1 8/0 5/0 8/3 4/1 8/0 64/6
           
Klasse M2 - Feltpistol      
1 Knut Stamland Porsgrunn Pk 8/0 8/0 10/0 8/3 10/3 6/0 8/2 8/4 10/3 10/0 86/15
2 Peter Hirth Aron Skytterklubb Drammen 8/0 8/0 10/0 6/1 10/3 8/0 8/0 10/3 10/2 10/0 88/9
3 Tom Sveinson Rauland Pk 8/0 7/0 8/0 9/3 8/4 6/0 8/0 10/2 10/4 6/0 80/13
4 Rune Berg Ålien Nesbyen Pk 8/0 8/0 10/0 8/0 10/3 8/0 2/0 8/3 10/1 8/0 80/7
5 Kjell Stian Løyte Nome Pk 8/0 8/0 10/0 4/0 10/0 8/0 6/0 8/2 8/0 10/0 80/2
6 Raymond Thorjussen Porsgrunn Pk 7/0 7/0 6/0 6/0 8/0 6/0 2/0 8/1 8/2 10/0 68/3
7 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 4/0 7/0 4/0 2/1 6/3 3/0 4/1 10/1 6/0 5/0 51/6
8 Olav Handeland Oslo Sportsskyttere  5/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 5/0
           
KRESTMESTERSKAP REVOLVERFELT    
G Terje Pedersen Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/3 12/4 9/0 6/3 11/3 10/3 12/0 100/16
S Knut Mosand Rauland Pk 9/0 9/0 10/0 8/0 12/3 9/0 9/1 11/5 12/1 8/0 97/10
B Tor Johnny Finsrud Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 11/1 10/3 9/0 8/1 11/2 10/1 6/0 94/8
4 Tor-Ivar Kristensen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 9/0 11/1 12/2 9/0 6/0 11/2 10/0 8/0 94/5
5 Svein Emil Andreassen Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 9/0 11/0 12/4 7/0 7/1 11/3 10/2 4/0 89/10
6 Ole Rindal Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 10/1 8/1 3/0 7/2 8/0 10/1 10/0 85/5
7 Øystein Nirisen Porsgrunn Pk 9/0 8/0 11/0 2/0 10/0 6/0 5/0 11/5 12/1 8/0 82/6
8 Per Tofsland Grenland Pistolkl. 9/0 9/0 11/0 0/0 8/0 6/0 7/0 9/1 8/0 11/0 78/1
9 John Erik Mobæk Skien Pk 9/0 9/0 11/0 11/2 12/1 2/0 3/0 8/1 6/0 6/0 77/4
10 Olav Ludvigsen Porsgrunn Pk 9/0 9/0 10/0 0/0 10/1 6/0 2/1 11/2 4/0 4/0 65/4
11 Fredrik Årvik Porsgrunn Pk 9/0 6/0 10/0 0/0 8/1 5/0 4/0 10/2 2/0 4/0 58/3
12 Kim-Martin Haugen Porsgrunn Pk 6/0 2/0 2/0 2/0 4/0 5/0 4/0 9/1 2/0 6/0 42/1
13 Kevin Haavet Porsgrunn Pk 2/0 8/0 9/0 2/0 0/0 4/0 2/0 7/1 0/0 2/0 36/1

 

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestad 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestad 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft