Porsgrunn Pistolklubb

Resultater Feltstevne 3. juni 2018.

Finner du feil sender du epost til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Oppdatert 050618 kl 1500

Klasse FA - Feltpistol

1

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/6 10/5 9/0 9/4 11/4 12/4 12/0

101/23

 

2

Bjørn Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/4 11/3 12/3 12/0

101/18

 

2

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/4 11/4 12/2 12/0

101/18

 

4

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 11/3 10/4 9/0 9/2 11/3 12/4 12/0

101/16

 

5

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 8/0 11/6 8/4 9/0 9/4 11/6 12/5 12/0

99/25

 

6

Pål Espen Bondestad

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/3 9/0 9/4 11/5 10/3 12/0

99/19

 

7

Alexander Roland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 10/5 9/4 9/0 9/4 11/1 12/4 10/0

97/18

 

8

Terje Andreassen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 10/3 10/1 9/0 8/3 11/6 12/5 10/0

97/18

 

9

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 7/0 9/3 10/3 9/0 9/3 10/2 12/2 12/0

97/13

 

10

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 5/0 11/4 8/4 9/0 9/4 11/3 12/5 12/0

96/20

 

11

Kjetil Bøe

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 8/3 8/4 9/0 9/3 11/2 12/4 12/0

96/16

 

12

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/2 6/1 9/0 8/1 11/2 12/3 12/0

96/9

 

13

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 8/0 11/1 8/2 7/0 9/4 11/5 10/3 12/0

95/15

 

14

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

0/0 10/0 8/0 11/6 10/4 9/0 9/5 11/3 12/2 12/0

92/20

 

15

Knut Mosand

Rauland Pk

8/0 10/0 6/0 9/1 7/2 9/0 9/0 11/3 12/4 10/0

91/10

 

16

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/3 9/2 2/0 10/0

87/13

 

17

Elise Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 6/0 11/4 8/0 2/0 5/1 11/3 9/2 10/0

81/10

 

18

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 5/0 11/2 2/0 9/0 9/3 9/0 4/0 10/0

78/5

 

19

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 3/0 10/2 9/2 7/0 5/2 8/2 10/1 8/0

77/9

 

Klasse FB - Feltpistol

1

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 9/1 9/0 9/2 11/5 12/4 12/0

100/16

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/5 9/5 9/0 7/2 11/1 12/4 12/0

98/17

 

3

Gunnar Sandbæk

Moss Pk

8/0 10/0 7/0 11/3 10/4 9/0 8/2 10/3 12/5 12/0

97/17

 

4

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 9/2 9/0 9/1 11/2 12/1 10/0

97/10

 

5

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 6/0 11/4 9/1 9/0 9/2 11/2 10/4 12/0

96/13

 

6

Ole Thomas Furuseth

Kristiansand Garnisons Pistol

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 9/0 8/2 10/2 10/2 10/0

95/12

 

7

Per Tofsland

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 5/0 11/6 9/4 9/0 7/3 11/4 12/1 10/0

93/18

 

8

Sjur Stokke

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 9/1 10/4 9/0 9/1 11/5 8/0 10/0

93/11

 

9

Tor-Andre Bang Jr

Horten og Omegn Pk 

9/0 9/0 7/0 10/2 8/3 8/0 7/2 11/0 12/3 12/0

93/10

 

10

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

7/0 10/0 8/0 9/1 10/4 9/0 7/3 10/3 12/3 10/0

92/14

 

11

Anders Gunbjørnsen

Ringerike Pk

9/0 10/0 8/0 11/0 8/0 9/0 9/4 11/4 6/3 10/0

91/11

 

12

Ole Georg Christensen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/2 4/1 9/0 9/2 11/0 10/4 10/0

91/9

 

13

Øyvind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 9/2 8/1 9/0 7/1 11/1 10/3 12/0

91/8

 

14

Johan Ahlfors

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 8/0 7/1 9/1 9/0 9/2 11/0 8/2 12/0

91/6

 

15

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 10/2 7/1 9/0 9/2 10/2 8/1 12/0

90/8

 

16

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

9/0 10/0 8/0 9/2 7/2 9/0 9/2 7/0 10/1 10/0

88/7

 

17

Venke Kragnes

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 6/0 9/0 6/1 9/0 9/2 9/1 10/0 10/0

87/4

 

18

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 2/0 5/0 11/3 9/2 9/0 7/4 9/1 12/3 10/0

83/13

 

19

Tom Cato Karlsen

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 6/0 11/3 9/3 9/0 9/5 11/1 0/0 8/0

82/12

 

20

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 0/0 8/0 8/0 9/0 6/1 6/1 10/0 10/0

76/2

 

21

Runar Holm

Skien Pk

5/0 10/0 8/0 8/0 4/0 3/0 5/0 10/1 8/0 8/0

69/1

 

Klasse FC - Feltpistol

1

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 9/4 9/0 9/2 11/1 8/2 8/0

92/14

 

2

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 7/0 9/4 9/2 9/0 9/1 9/1 10/2 10/0

91/10

 

3

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 10/0 8/0 11/2 8/1 9/0 9/3 11/0 6/0 10/0

91/6

 

4

Roy Hjetland

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 4/0 9/3 9/2 9/0 9/2 11/4 10/2 10/0

90/13

 

5

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 8/0 11/3 9/1 9/0 7/2 7/1 8/1 10/0

88/8

 

6

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

8/0 10/0 8/0 11/4 8/2 9/0 9/2 11/3 4/1 6/0

84/12

 

Klasse FD - Feltpistol

1

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 11/3 9/2 9/0 9/1 10/3 12/1 12/0

95/10

 

2

Aleksander Steingrimsen

Ringerike Pk

8/0 10/0 6/0 11/3 9/3 9/0 7/2 9/2 12/3 12/0

93/13

 

3

Frank Hansen

Porsgrunn Pk

7/0 7/0 7/0 9/2 8/2 9/0 9/3 11/2 10/1 12/0

89/10

 

4

Tor Arne Nilsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 8/1 8/0 8/0 11/2 8/2 8/0

88/9

 

5

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 7/0 8/2 9/3 9/0 7/2 10/2 6/2 12/0

86/11

 

6

Kenneth Johansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 10/2 4/0 8/0 8/2 8/1 10/1 10/0

84/6

 

7

Fredrik Aarvik

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 7/0 8/0 5/1 9/0 6/0 8/0 12/3 10/0

83/4

 

8

Truls Åsmund Bjørnerud

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 7/0 8/3 9/3 9/0 6/0 9/3 5/1 6/0

78/10

 

9

Roy Kristian Nordli

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 10/0 3/0 9/2 7/3 9/0 9/1 7/0 4/0 10/0

76/6

 

10

Anne-Jeanette Todal Galta

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 2/0 10/3 6/1 7/0 7/2 11/0 6/1 8/0

75/7

 

11

Tommy Gilhus

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 4/0 7/2 7/2 7/0 8/2 10/2 6/0 6/0

74/8

 

12

Thomas Grosberghaugen

Horten og Omegn Pk 

9/0 8/0 6/0 2/1 8/0 9/0 6/1 7/1 6/3 10/0

71/6

 

13

Svein Ole Næss

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 0/0 9/2 4/0 8/0 8/1 9/1 7/0 6/0

69/4

 

14

Kevin Hovstø

Porsgrunn Pk

4/0 10/0 6/0 10/2 2/0 6/0 7/1 6/0 8/0 6/0

65/3

 

15

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 10/0 4/0 8/0 3/1 8/0 8/2 7/0 6/2 2/0

64/5

 

16

Ole Martin Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

2/0 4/0 4/0 7/1 6/1 9/0 7/2 11/1 6/0 6/0

62/5

 

17

Tommy Gilhus

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 2/0 6/1 7/0 7/1 10/0 2/0 2/0

61/2

 

18

Kim Martin Haugen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 2/0 4/1 2/0 6/0 4/1 7/0 7/0 6/0

56/2

 

19

Bjørn Kåre Kaldestad

Birkenes Og Lillesand Ssl.

7/0 0/0 7/0 8/1 2/0 6/0 5/1 8/0 4/0 8/0

55/2

 

20

Glenn Austen

Porsgrunn Pk

5/0 5/0 5/0 2/0 4/0 7/0 7/0 6/0 8/1 5/0

54/1

 

21

Glenn D Nordby

Nome Pk

2/0 2/0 0/0 4/1 8/1 3/0 3/1 2/0 0/0 0/0

24/3

 

Klasse FU - Feltpistol

1

Tommy Schüller

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 11/1 10/2 8/0 7/3 10/0 10/2 12/0

91/8

 

Klasse FY - Feltpistol

1

Tiril Fredrikke Schüller

Porsgrunn Pk

6/0 10/0 4/0 9/3 9/0 7/0 8/2 7/0 12/3 12/0

84/8

 

2

Martin Emil Danielsen Andersen

Horten og Omegn Pk 

9/0 4/0 4/0 6/1 4/1 8/0 2/0 7/0 8/3 10/0

62/5

 

Klasse GA - Feltpistol

1

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 10/3 9/0 9/4 11/5 12/3 12/0

101/20

 

2

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/6 10/3 9/0 9/2 11/3 12/5 12/0

101/19

 

3

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/5 10/6 9/0 9/3 11/3 10/4 12/0

99/21

 

4

Ole Georg Christensen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 2/0 11/4 8/0 9/0 9/2 10/3 10/5 12/0

90/14

 

5

Gunnar Sandbæk

Moss Pk

9/0 10/0 6/0 11/3 9/1 8/0 5/1 8/0 8/2 2/0

76/7

 

Klasse GB - Feltpistol

1

Morten Eriksen

Hokksund Pk

9/0 10/0 8/0 10/4 10/4 9/0 9/2 11/5 8/2 12/0

96/17

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 2/0 11/5 10/3 9/0 9/4 11/3 12/5 12/0

95/20

 

3

Kjetil Bøe

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 11/5 10/4 9/0 9/4 10/0 12/4 10/0

94/17

 

4

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 6/0 11/1 10/1 9/0 10/1 11/2 10/2 8/0

94/7

 

5

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 7/0 10/3 6/2 9/0 8/3 11/0 12/3 12/0

93/11

 

6

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 6/0 11/4 8/4 9/0 9/2 11/2 6/1 12/0

91/13

 

7

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 6/1 5/1 9/0 5/0 10/3 8/2 12/0

82/7

 

Klasse GC - Feltpistol

1

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

7/0 10/0 7/0 6/1 10/3 8/0 9/3 10/4 10/0 11/0

88/11

 

2

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 8/0 10/1 9/2 8/0 9/1 9/1 8/2 8/0

88/7

 

3

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

9/0 10/0 2/0 10/3 7/2 9/0 9/0 9/2 12/5 9/0

86/12

 

4

Roy Hjetland

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 4/0 11/2 8/0 9/0 8/2 11/2 4/0 10/0

84/6

 

Klasse GD - Feltpistol

1

Tommy Arild Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 11/2 10/2 8/0 8/0 11/2 4/1 8/0

86/7

 

2

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 5/0 5/2 7/1 9/0 8/2 9/0 4/0 6/0

71/5

 

3

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 10/0 3/0 9/2 5/0 9/0 3/0 7/1 7/1 9/0

69/4

 

4

Kristian Bjåland

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 8/0 8/2 4/1 6/0 6/0 6/1 2/0 5/0

63/4

 

5

Hasle Fredly

Røyken Skl Avd Nsf

6/0 10/0 2/0 11/4 6/1 9/0 0/0 9/0 4/0 4/0

61/5

 

6

Aleksander Steingrimsen

Ringerike Pk

7/0 8/0 2/0 8/1 6/0 7/0 0/0 4/0 6/2 2/0

50/3

 

7

Leif Arild Aakesen

Porsgrunn Pk

4/0 4/0 0/0 2/1 0/0 6/0 8/0 2/0 0/0 0/0

26/1

 

Klasse MA - Feltpistol

1

Bjørn Einar Noren

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/5 10/6 9/0 9/1 11/1 12/5 12/0

101/18

 

2

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 9/0 9/2 11/1 12/6 12/0

101/15

 

3

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/4 10/4 9/0 9/4 11/3 12/5 10/0

99/20

 

4

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/5 10/2 9/0 9/3 10/1 10/4 12/0

98/15

 

5

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 11/3 10/5 9/0 9/3 11/2 10/4 12/0

97/17

 

6

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 7/0 11/3 10/6 9/0 9/4 11/4 12/5 8/0

96/22

 

7

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 7/0 11/2 9/2 9/0 7/2 8/1 12/2 8/0

90/9

 

8

Kåre Angvik

Horten og Omegn Pk 

7/0 10/0 7/0 9/2 7/1 8/0 9/0 7/1 12/2 8/0

84/6

 

9

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

8/0 10/0 8/0 8/2 9/3 9/0 6/0 9/1 10/0 2/0

79/6

 

10

Alexander Roland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 9/4 8/3 9/0 8/0 6/0 8/1 5/0

74/8

 

11

Torger Larsen

Sandefjord Pk

0/0 5/0 6/0 11/3 7/1 9/0 8/2 9/0 9/2 6/0

70/8

 

Klasse MB - Feltpistol

1

Stian Kristoffersen

Modum Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 10/3 9/0 9/1 11/5 12/4 12/0

100/17

 

2

Eskild Skaar

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/5 10/4 9/0 9/2 11/2 12/3 8/0

97/16

 

3

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 9/0 8/0 11/5 10/1 9/0 9/0 8/1 12/5 10/0

93/12

 

4

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 4/0 11/3 10/2 9/0 7/1 11/2 10/4 10/0

91/12

 

5

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 5/0 11/5 8/2 9/0 6/2 9/2 12/3 9/0

88/14

 

6

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 6/0 11/5 10/3 9/0 8/1 8/1 10/2 6/0

87/12

 

7

Rickard Mørk Moen

Sandefjord Pk

7/0 10/0 5/0 11/3 10/3 9/0 8/2 11/1 8/1 8/0

87/10

 

8

Bjørn Magnus Belden

Modum Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 10/3 7/0 6/1 11/0 8/1 8/0

87/9

 

9

Bjarne Themsen

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 3/0 11/2 9/1 7/0 9/3 11/2 10/4 8/0

86/12

 

10

Atle Severinsen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 5/0 9/2 8/3 8/0 6/0 11/2 10/2 8/0

83/9

 

11

Atle Severinsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 10/3 4/2 9/0 7/1 8/1 12/1 6/0

79/8

 

12

Bjørn Christian Uden

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 7/1 5/0 9/0 4/0 7/1 12/2 8/0

78/4

 

13

Olav Handeland

Oslo Sportsskyttere

9/0 8/0 6/0 11/4 7/1 9/0 9/2 8/3 6/2 4/0

77/12

 

14

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 8/0 8/2 8/0 9/0 5/1 7/1 8/0 6/0

76/4

 

15

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 10/0 4/0 7/1 9/1 7/0 6/1 4/0 10/4 6/0

72/7

 

16

Venke Kragnes

Oslo Sportsskyttere

2/0 5/0 11/2 8/5 9/0 2/0 0/0 0/0 0/0 0/0

37/7

DNF

Klasse MC - Feltpistol

1

Øyvind Hantho

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 6/0 11/5 9/2 9/0 9/1 11/2 12/5 12/0

98/15

 

2

Arne Christensen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 8/3 9/0 9/2 11/2 12/4 6/0

93/16

 

3

Elise Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 3/0 11/4 9/3 9/0 7/2 10/1 12/4 12/0

92/14

 

4

Ivar Årnes

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 7/0 10/4 9/3 9/0 5/1 11/2 12/3 10/0

92/13

 

5

Tor Johnny Finsrud

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 11/4 9/0 7/0 7/3 11/4 12/3 8/0

90/14

 

6

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 8/0 11/1 6/0 8/0 6/1 10/0 10/1 10/0

87/3

 

7

Terje Pedersen

Skien Pk

9/0 10/0 6/0 9/3 6/3 9/0 7/4 10/2 12/5 7/0

85/17

 

8

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

9/0 8/0 6/0 9/5 9/3 5/0 8/1 10/4 10/3 8/0

82/16

 

9

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 4/0 8/3 9/3 9/0 8/0 11/4 8/2 4/0

80/12

 

10

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

7/0 8/0 4/0 11/3 10/3 9/0 6/3 5/2 10/3 9/0

79/14

 

11

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

8/0 10/0 7/0 11/4 5/0 8/0 7/3 7/2 12/2 4/0

79/11

 

12

Glenn Aage Brennelien

Zero Pk

7/0 10/0 7/0 11/2 7/0 8/0 7/2 6/2 8/1 6/0

77/7

 

13

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 9/0 6/0 8/2 10/4 9/0 5/1 9/2 6/1 4/0

75/10

 

14

Arne Gunnar Revfem

Sandefjord og Sandar Miniatyr

9/0 10/0 4/0 10/3 6/1 8/0 5/0 8/1 6/1 7/0

73/6

 

15

Stian Johansen

Skien Pk

7/0 10/0 4/0 9/2 6/1 8/0 8/0 9/1 6/2 4/0

71/6

 

16

Sjur Stokke

Porsgrunn Pk

7/0 8/0 3/0 10/3 10/3 8/0 6/2 3/0 12/2 2/0

69/10

 

17

Halvor Toreskaas

Kristiansand Pk

6/0 8/0 6/0 8/2 5/3 8/0 6/0 6/0 8/1 5/0

66/6

 

18

Runar Holm

Skien Pk

5/0 10/0 7/0 11/4 6/0 9/0 2/0 4/0 10/4 0/0

64/8

 

19

Roy Kristian Nordli

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 10/0 0/0 8/1 2/1 7/0 3/1 9/1 4/1 6/0

57/5

 

Klasse MD - Feltpistol

1

Ole Martin Kristoffersen

Farris Sportskyttere

8/0 10/0 7/0 11/3 10/3 8/0 9/2 9/0 10/1 10/0

92/9

 

2

Hasle Fredly

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 4/0 10/1 5/1 7/0 5/2 6/2 10/3 12/0

78/9

 

3

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 6/0 10/2 8/2 7/0 6/0 6/0 8/0 8/0

78/4

 

4

Finn Erik Kristensen

Nome Pk

8/0 10/0 6/0 11/3 6/2 9/0 7/1 8/2 4/0 6/0

75/8

 

5

Thomas Grosberghaugen

Horten og Omegn Pk 

9/0 9/0 4/0 10/1 5/1 6/0 8/1 8/0 9/1 7/0

75/4

 

6

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

8/0 9/0 5/0 8/0 8/2 7/0 4/0 10/2 6/2 8/0

73/6

 

7

Magnus Hop Nordtømme

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 2/0 4/1 6/0 7/0 5/1 10/2 10/1 10/0

70/5

 

8

Steinar Hagen

Grenland Pistolkl.

9/0 6/0 7/0 8/1 7/1 8/0 4/0 6/0 4/0 9/0

68/2

 

9

Gunnar Bjånes

Ringerike Pk

6/0 10/0 3/0 7/0 9/1 9/0 2/1 8/0 8/0 6/0

68/2

 

10

Tore Langva

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 3/0 4/0 6/2 9/0 6/2 8/2 12/5 4/0

67/11

 

11

Tommy Gilhus

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 2/0 10/4 6/2 8/0 0/0 6/1 10/2 8/0

67/9

 

12

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 0/0 7/2 7/1 7/0 4/1 9/1 6/0 8/0

67/5

 

13

Knut Mosand

Rauland Pk

8/0 10/0 3/0 7/1 5/0 5/0 5/0 6/1 6/0 7/0

62/2

 

14

Anne-Jeanette Todal

Horten og Omegn Pk 

7/0 7/0 2/0 8/1 3/1 6/0 8/4 4/1 9/1 7/0

61/8

 

15

Ole-Jacob Jahnsen

Horten og Omegn Pk 

7/0 7/0 0/0 5/0 4/1 5/0 3/0 9/1 8/1 8/0

56/3

 

16

John Erik Mobæk

Skien Pk

6/0 7/0 6/0 4/1 2/1 5/0 8/1 6/1 6/1 4/0

54/5

 

17

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

9/0 6/0 0/0 11/2 2/0 9/0 4/0 8/1 4/1 0/0

53/4

 

18

Kenneth Steen Larsen

Skien Pk

5/0 7/0 4/0 9/3 3/0 5/0 2/1 8/0 6/0 2/0

51/4

 

19

Bjørn Kåre Kaldestad

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 6/0 2/0 2/0 8/1 7/0 4/0 4/0 4/1 4/0

49/2

 

20

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 6/0 0/0 8/1 2/1 7/0 4/1 2/0 6/1 5/0

48/4

 

21

Kevin Hovstø

Porsgrunn Pk

6/0 4/0 5/0 6/2 0/0 8/0 4/1 4/1 3/1 5/0

45/5

 

Klasse RA - Feltpistol

1

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 11/4 10/5 9/0 9/4 11/2 12/6 12/0

101/21

 

2

Tom Halvar Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 11/3 10/5 9/0 9/4 11/2 12/3 12/0

101/17

 

3

Bjørn Einar Noren

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 11/5 10/6 9/0 9/2 11/3 12/6 12/0

100/22

 

4

Bjørn Johannessen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 10/4 9/0 9/4 10/3 12/4 12/0

100/20

 

5

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 11/5 10/5 9/0 9/2 10/2 12/5 12/0

100/19

 

6

Tom Cato Karlsen

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 8/0 11/3 10/3 9/0 9/1 10/3 12/2 12/0

100/12

 

7

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/6 10/6 9/0 7/2 11/2 12/5 12/0

99/21

 

8

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 8/0 11/6 10/4 9/0 9/3 11/2 12/2 10/0

99/17

 

9

Øyvind Sundet

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 9/0 9/2 11/3 10/1 10/0

97/12

 

10

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 6/0 11/3 9/5 9/0 9/3 11/2 12/5 10/0

96/18

 

11

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 11/5 10/3 8/0 6/2 11/2 12/4 12/0

95/16

 

12

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 11/6 10/3 9/0 9/1 11/4 12/5 6/0

94/19

 

13

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 6/0 11/5 8/2 8/0 9/4 11/3 12/2 10/0

94/16

 

14

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 6/0 11/5 10/4 9/0 9/5 11/1 8/4 10/0

93/19

 

15

Roger Feed

Horten og Omegn Pk 

9/0 10/0 4/0 11/5 10/3 9/0 7/1 11/2 10/2 12/0

93/13

 

16

Eskild Skaar

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/2 9/4 9/0 9/3 8/1 8/1 10/0

91/11

 

17

Gunnar Bjånes

Ringerike Pk

8/0 9/0 3/0 9/3 8/4 7/0 7/1 10/5 10/4 8/0

79/17

 

18

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 7/0 8/0 11/3 7/1 9/0 6/1 6/1 8/4 8/0

78/10

 

Klasse RB - Feltpistol

1

Andre Myhre

Sandefjord Pk

9/0 10/0 8/0 11/6 8/5 9/0 9/3 11/5 12/5 12/6

99/30

 

2

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 10/3 9/0 9/2 10/4 12/3 10/0

98/16

 

3

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 10/0 8/0 11/5 10/2 9/0 7/1 11/4 12/3 10/0

96/15

 

4

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

9/0 10/0 6/0 10/2 10/1 9/0 9/2 11/4 10/3 12/0

96/12

 

5

Stian Kristoffersen

Modum Pk

9/0 10/0 8/0 11/5 10/3 9/0 8/2 10/2 12/5 8/0

95/17

 

6

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 10/3 10/3 9/0 9/1 10/1 8/2 12/0

95/10

 

7

Tom Sveinson

Rauland Pk

9/0 10/0 5/0 11/4 10/2 9/0 9/2 11/4 10/2 10/0

94/14

 

8

Elise Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 4/0 10/2 9/2 9/0 9/3 11/1 12/5 10/0

93/13

 

9

Bjørnar Noren

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 11/5 10/2 9/0 9/2 8/1 12/4 6/0

91/14

 

10

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 10/0 5/0 11/5 7/1 9/0 9/3 10/2 12/4 8/0

89/15

 

11

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

8/0 10/0 8/0 9/2 7/0 9/0 8/2 7/1 10/2 8/0

84/7

 

12

Olav Handeland

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 3/0 11/3 9/2 9/0 7/2 6/1 8/1 9/0

81/9

 

13

Svein Nesje

Oslo Pk

9/0 10/0 8/0 11/4 8/1 7/0 7/2 5/1 4/1 10/0

79/9

 

14

Ole Rindal

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 4/0 6/1 8/1 7/0 2/0 0/0 10/3 12/0

68/5

 

15

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 6/0 4/0 4/0 2/1 5/0 6/2 0/0 4/1 4/0

42/4

 

Klasse RC - Feltpistol

1

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 11/2 10/2 9/0 6/1 11/3 12/4 12/0

98/12

 

2

Knut Mosand

Rauland Pk

8/0 10/0 4/0 11/2 8/1 9/0 9/3 10/1 10/3 12/0

91/10

 

3

Øyvind Hantho

Horten og Omegn Pk 

8/0 10/0 7/0 11/1 10/5 9/0 9/1 8/1 10/1 6/0

88/9

 

4

Gunnar Sandbæk

Moss Pk

9/0 10/0 0/0 11/6 10/3 8/0 8/3 11/4 10/2 10/0

87/18

 

5

Glenn Aage Brennelien

Zero Pk

9/0 10/0 3/0 10/1 8/0 7/0 5/0 10/1 10/2 11/0

83/4

 

6

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 8/0 5/0 11/2 7/3 9/0 5/1 8/3 10/3 10/0

82/12

 

7

Anders Gunbjørnsen

Ringerike Pk

9/0 10/0 4/0 11/1 10/2 9/0 6/1 9/1 7/2 6/0

81/7

 

8

Arne Gunnar Revfem

Sandefjord og Sandar Miniatyr

9/0 10/0 2/0 9/1 7/1 8/0 7/0 9/2 8/0 10/0

79/4

 

9

Roy Kristian Nordli

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 10/0 5/0 4/1 7/1 8/0 9/2 6/1 10/3 10/0

77/8

 

10

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 4/0 11/4 7/1 8/0 8/2 6/0 9/2 4/0

75/9

 

11

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

9/0 10/0 3/0 11/3 9/2 8/0 4/0 7/3 6/0 8/0

75/8

 

12

Roy Hjetland

Røyken Skl Avd Nsf

9/0 10/0 2/0 10/3 10/3 0/0 7/0 8/0 6/1 6/0

68/7

 

Klasse RD - Feltpistol

1

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 7/0 11/3 10/4 9/0 8/2 11/2 12/3 10/0

97/14

 

2

Tor Johnny Finsrud

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 8/0 11/4 10/2 7/0 9/2 10/2 10/4 7/0

91/14

 

3

Svein Rørdam

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 5/0 11/5 8/1 8/0 9/2 8/1 8/3 8/0

84/12

 

4

Per Tofsland

Grenland Pistolkl.

3/0 10/0 3/0 10/3 9/3 9/0 7/2 8/1 10/3 8/0

77/12

 

5

Bjørn Christian Uden

Grimstad Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 11/2 5/0 5/0 7/2 6/0 6/1 10/0

77/5

 

6

Leif Kristiansen

Porsgrunn Pk

7/0 8/0 4/0 9/1 8/1 8/0 7/1 9/1 8/3 6/0

74/7

 

7

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

9/0 10/0 7/0 11/4 10/3 9/0 8/4 9/2 0/0 0/0

73/13

 

8

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

7/0 10/0 3/0 9/3 7/1 8/0 4/0 5/1 8/3 6/0

67/8

 

9

Bjørn Kåre Kaldestad

Birkenes Og Lillesand Ssl.

4/0 9/0 5/0 9/0 6/2 5/0 9/0 6/2 6/1 6/0

65/5

 

10

Martin Emil Danielsen Andersen

Horten og Omegn Pk 

6/0 9/0 5/0 7/1 6/0 4/0 2/0 6/1 4/0 6/0

55/2

 

11

Tor-Andre Bang Jr

Horten og Omegn Pk 

6/0 7/0 5/0 2/0 5/1 4/0 4/0 4/0 4/0 4/0

45/1

 

12

Finn Erik Kristensen

Nome Pk

5/0 2/0 5/0 4/2 5/1 7/0 4/0 2/0 2/0 4/0

40/3

 

Klasse SP - Feltpistol

1

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 9/5 8/0 8/2 10/2 10/3 10/0

89/16

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/5 9/3 8/0 6/2 10/1 10/3 10/0

87/14

 

3

Arne Christensen'

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 4/0 10/3 9/2 8/0 8/3 10/3 10/3 10/0

86/14

 

4

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/3 9/3 8/0 8/3 10/2 10/3 6/0

85/14

 

5

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 6/0 10/4 9/2 8/0 8/3 10/4 8/2 8/0

84/15

 

6

Kjetil Hansen

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 6/0 10/4 7/1 7/0 7/2 10/0 10/2 10/0

84/9

 

7

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 10/4 9/2 8/0 8/4 10/3 8/3 8/0

83/16

 

8

Anita Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 6/0 10/4 9/5 8/0 6/0 10/1 10/2 6/0

82/12

 

9

Thomas Grosberghaugen

Horten og Omegn Pk 

5/0 9/0 6/0 10/3 7/1 7/0 8/3 10/2 8/3 10/0

80/12

 

10

Bjørn Magnus Belden

Modum Pk

8/0 9/0 5/0 8/3 9/2 8/0 6/3 10/3 8/1 8/0

79/12

 

11

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 7/0 8/3 9/3 8/0 6/1 6/2 10/3 9/0

79/12

 

12

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 4/0 10/1 8/0 7/0 8/2 10/4 8/3 7/0

79/10

 

13

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 7/0 10/3 9/1 8/0 6/0 8/1 10/4 4/0

79/9

 

14

Anders Gunbjørnsen

Ringerike Pk

8/0 9/0 7/0 10/4 9/3 8/0 7/2 4/1 10/3 6/0

78/13

 

15

Eirik Todal

Horten og Omegn Pk 

6/0 9/0 7/0 10/3 9/3 7/0 8/3 8/1 10/1 4/0

78/11

 

16

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 4/0 10/2 7/2 8/0 6/2 6/0 10/2 8/0

77/8

 

17

Anette Noren

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 6/0 10/2 9/3 8/0 5/0 6/1 8/3 8/0

76/9

 

18

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

8/0 9/0 7/0 8/1 7/0 8/0 7/2 10/3 8/1 4/0

76/7

 

19

Morten Eriksen

Hokksund Pk

8/0 9/0 7/0 6/2 5/2 8/0 8/3 6/1 10/3 8/0

75/11

 

20

Kian Spongsveen

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 7/0 10/4 7/3 8/0 6/2 8/1 3/2 8/0

74/12

 

21

Anne-Jeanette Todal Galta

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 5/0 10/2 7/1 6/0 8/0 8/1 7/3 6/0

74/7

 

22

Tor-Andre Bang Jr

Horten og Omegn Pk 

8/0 9/0 2/0 6/1 8/2 6/0 5/0 10/1 6/2 10/0

70/6

 

23

Ole Georg Christensen

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 4/0 4/2 8/1 8/0 8/3 4/1 10/3 6/0

69/10

 

24

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

6/0 5/0 3/0 8/2 7/1 8/0 8/1 6/1 8/1 8/0

67/6

 

25

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

7/0 7/0 4/0 6/1 9/3 8/0 7/1 6/1 8/3 4/0

66/9

 

26

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 7/0 4/0 8/3 9/4 8/0 6/1 8/0 2/0 6/0

66/8

 

27

Jan Erik Andersen

Nedre Eiker Pk

8/0 7/0 6/0 4/0 9/1 8/0 5/1 10/1 2/0 0/0

59/3

 

28

John Halvor Vigestad

Oslo Sportsskyttere

4/0 6/0 2/0 2/0 5/1 4/0 6/0 6/0 3/0 6/0

44/1

 

29

Elisabeth Nordby

Nome Pk

7/0 6/0 0/0 8/0 0/0 5/0 4/0 4/2 4/1 4/0

42/3

 

Klasse SR - Feltpistol

1

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 10/4 9/3 8/0 8/3 8/0 10/4 10/0

86/14

 

2

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 9/3 8/0 6/0 10/1 10/5 8/0

85/13

 

3

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 6/0 8/2 9/4 8/0 8/0 8/1 10/4 10/0

84/11

 

4

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 9/0 3/0 10/3 9/2 8/0 8/0 10/1 10/4 9/0

84/10

 

5

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 10/5 9/2 8/0 8/4 8/0 10/3 8/0

83/14

 

6

Kjetil Bøe

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 5/0 10/3 9/4 8/0 8/2 6/2 8/1 10/0

81/12

 

7

Frank Kristensen

Nome Pk

8/0 9/0 4/0 10/3 8/2 6/0 6/2 10/5 10/0 8/0

79/12

 

8

Tom Cato Karlsen

Røyken Skl Avd Nsf

8/0 9/0 5/0 10/4 7/1 8/0 6/2 8/1 10/3 8/0

79/11

 

9

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 10/2 8/1 8/0 8/1 8/2 6/1 9/0

79/7

 

10

Olav Handeland

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 4/0 9/1 9/3 8/0 7/0 10/2 8/3 6/0

78/9

 

11

Geir Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 9/0 4/0 8/2 9/4 8/0 8/1 10/1 8/1 6/0

78/9

 

12

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 0/0 8/3 9/2 8/0 8/4 8/2 10/3 8/0

76/14

 

13

Alexander Roland

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 4/0 8/3 7/3 7/0 7/0 10/1 8/1 9/0

75/8

 

14

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

7/0 9/0 0/0 6/1 7/2 6/0 6/1 10/0 6/1 10/0

67/5

 

15

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

8/0 10/0 0/0 6/1 9/2 8/0 4/2 10/2 6/1 4/0

65/8

 

16

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 5/0 5/0 2/0 8/2 8/0 2/0 10/1 8/2 8/0

64/5

 

17

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 9/0 7/0 4/1 9/5 7/0 5/0 6/1 6/2 2/0

63/9

 

18

Alexander Bull

Oslo Sportsskyttere

6/0 9/0 2/0 8/1 6/0 8/0 2/0 6/0 6/1 4/0

57/2

 

19

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 6/0 4/0 4/0 6/0 5/0 4/0 2/1 0/0 2/0

40/1

 

Klasse SPU - Feltpistol

1

Martin Emil Danielsen Andersen

Horten og Omegn Pk 

7/0 6/0 5/0 8/3 7/2 7/0 6/1 6/1 6/1 8/0

66/8

 

2

Kasper Aakesen

Porsgrunn Pk

0/0 6/0 0/0 0/0 0/0 6/0 7/1 2/0 0/0 2/0

23/1

 

Klasse M1 - Feltpistol

1

Bjørnar Noren

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 7/0 10/5 9/3 8/0 8/0 10/2 10/3 10/0

89/13

 

1

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 9/4 8/0 8/1 10/2 10/2 10/0

89/13

 

3

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 10/4 8/2 8/0 8/2 10/2 10/3 10/0

88/13

 

4

Ivar Årnes

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 7/0 10/0 9/2 8/0 6/2 10/3 10/3 10/0

87/10

 

5

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 6/0 10/4 9/3 8/0 8/3 10/5 10/5 8/0

86/20

 

6

Per Erik Bjurstrøm

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 3/0 10/3 9/4 8/0 8/2 10/2 10/3 10/0

85/14

 

7

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 8/0 5/0 8/1 9/4 8/0 8/1 10/2 10/2 8/0

82/10

 

8

Ole Martin Kristoffersen

Farris Sportskyttere

7/0 9/0 6/0 10/2 7/2 8/0 7/1 10/2 8/1 10/0

82/8

 

9

Runar Holm

Skien Pk

7/0 9/0 6/0 10/2 4/1 8/0 8/1 10/3 10/4 7/0

79/11

 

10

Jan Olaf Sandvik

Kongsberg Pk

8/0 8/0 4/0 10/3 9/2 8/0 7/0 6/0 10/2 7/0

77/7

 

11

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 9/0 2/0 10/4 5/0 8/0 6/2 8/1 8/1 10/0

74/8

 

12

Gunnar Bjånes

Ringerike Pk

5/0 6/0 6/0 10/3 8/4 7/0 6/2 8/3 7/4 10/0

73/16

 

13

Stian Johansen

Skien Pk

7/0 8/0 0/0 10/5 6/2 8/0 8/1 8/3 8/1 10/0

73/12

 

14

John Halvor Vigrestad

Oslo Sportsskyttere

7/0 9/0 7/0 8/2 4/0 7/0 6/2 7/2 6/2 6/0

67/8

 

15

Kåre Flo

Ringerike Pk

8/0 7/0 2/0 6/1 6/2 6/0 4/0 2/0 6/1 9/0

56/4

 

16

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

6/0 9/0 0/0 4/0 4/0 5/0 5/2 10/1 6/1 3/0

52/4

 

Klasse M2 - Feltpistol

1

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 7/0 10/5 9/3 8/0 8/2 10/3 10/3 10/0

89/16

 

2

Peter Hirth

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 10/1 9/2 8/0 8/2 8/2 10/4 10/0

86/11

 

3

Bjørn Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 5/0 10/5 9/5 8/0 6/2 10/4 10/2 8/0

83/18

 

4

Per Johannessen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 7/0 10/5 7/4 7/0 4/1 10/1 10/5 8/0

80/16

 

5

Bjarne Themsen

Oslo Sportsskyttere

8/0 9/0 2/0 10/3 8/2 7/0 8/0 10/0 10/4 8/0

80/9

 

6

Rune Berg Ålien

Nesbyen Pk

8/0 9/0 5/0 10/2 9/1 8/0 6/1 8/2 10/1 7/0

80/7

 

7

Kjell Stian Løyte

Nome Pk

8/0 9/0 4/0 8/3 9/4 8/0 4/2 10/2 8/2 8/0

76/13

 

8

Tom Sveinson

Rauland Pk

8/0 9/0 7/0 8/3 8/1 8/0 6/2 7/2 8/2 6/0

75/10

 

9

Olaf Abell

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 4/0 6/1 6/0 8/0 4/0 10/2 8/2 4/0

67/5

 

10

Anders Høgseth

Porsgrunn Pk

4/0 6/0 3/0 4/1 4/1 4/0 5/0 6/1 2/0 2/0

40/3

 

11

Christian Bjåland

Porsgrunn Pk

5/0 7/0 0/0 4/0 6/1 5/0 0/0 2/0 2/0 2/0

33/1

 


 

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode