Porsgrunn Pistolklubb

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /customers/a/5/a/ppk.no/httpd.www/templates/siteground-j16-10/html/com_content/article/default.php on line 15

 

JUBILEUMSFESTEN 27.mai 2017

ballong 50Logoballong 50

Lørdag 27 mai ble dagen vi ville feire klubbens første 50 år! 

Vi valgete å feire på Lillegårdseter - strålende sol hele dagen viste at det var riktig valg. Rund 30 personer møtte opp til feiringen. 

Etter grillmat, kaker og masse prat tok vi oss en runde rundt på anlegget. Mange hadde ikke vært her på en stund - og ble overrasket over hvor bra det var blitt her. 

Siden vi jo er en pistolklubb - måtte vi også ha med litt aktiviteter på festen. Vi rigget opp en liten luftbane - hvor alle kunne prøve seg.  Her var det brede smil både hod gamle skyttere og nye gjester.

Vi ser positivt på utvikling av skyteanlegget i årene fremover.


Styret takker de fremmøtte og håper på mange gode år for porsgrunn pistolklubb.

 

 

 

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Drammen 14.10. kl 12:00 Sprintluft
Drammen 14.10. kl 13:00 Sprintluft
Hønefoss 18.10. kl 18:00 Luft
Hønefoss 18.10. kl 19:30 Luft
Brevik 19.10. kl 18:15 Standard
Fuglemyr 200m 20.10. kl 10:00 Norgesfelt
Fuglemyr 200m 20.10. kl 13:00 Norgesfelt
Åres 21.10. kl 09:00 PPC
Åres 21.10. kl 10:00 VM Fin
Brevik 21.10. kl 10:00 Luft
Brevik 21.10. kl 10:00 VMFG KMFG
Åres 21.10. kl 12:00 Hurtig F
Åres 21.10. kl 13:00 PPC
Hønefoss 22.10. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 22.10. kl 20:00 NAIS F
Geiteryggen 24.10. kl 18:00 Luft
Bommestadhallen 3.11. kl 10:00 Sprintluft
Bommestadhallen 3.11. kl 13:00 Luft
Hønefoss 5.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 5.11. kl 20:00 NAIS F
Brevik 9.11. kl 18:15 VM Fin
Myhrespiten 11.11. kl 09:00 Felt
Brevik 11.11. kl 10:00 Luft
Brevik 11.11. kl 10:00 Hurtig FG KM G
Hula 13.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 15.11. kl 18:00 Hurtig F
Hønefoss 15.11. kl 19:30 Hurtig F
Brevik 16.11. kl 18:15 Fri B
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Hurtig FG
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Luft
Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft