Porsgrunn Pistolklubb

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /customers/a/5/a/ppk.no/httpd.www/templates/siteground-j16-10/html/com_content/article/default.php on line 15

 

Klasse FA - Feltpistol

1

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 9/0 9/5 11/4 11/3 12/6

102/23

0*

2

Lars Petter Mostad

Oslo Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 9/0 9/4 11/5 11/3 12/4

102/21

0*

3

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 9/0 10/0 12/2 9/0 9/1 11/2 11/3 12/3

102/11

0*

4

Ingunn Marie Edvardsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 9/0 8/1 11/5 11/4 12/5

101/20

0*

5

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 9/0 9/5 11/5 11/3 10/4

100/22

0*

6

Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/4 9/0 9/4 11/3 9/1 12/3

100/15

0*

7

Morten Johansen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 10/0 12/4 9/0 9/4 9/2 10/3 12/4

98/17

0*

8

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 4/0 10/0 12/6 9/0 9/5 11/4 11/4 12/5

97/24

0*

9

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/4 9/0 9/2 9/1 8/3 12/3

97/13

0*

10

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 10/2 9/0 8/0 9/1 11/5 12/6

96/14

0*

11

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 9/0 9/0 12/4 9/0 9/1 7/2 11/2 12/4

96/13

0*

12

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 10/0 10/1 9/0 2/0 11/2 9/3 10/2

87/8

0*

13

Åse Jørve

Ringerike Pk

8/0 4/0 6/0 6/0 8/2 6/0 4/0 10/2 4/2 6/1

62/7

0*

Klasse FB - Feltpistol

1

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 10/0 12/5 9/0 9/1 11/4 11/2 12/3

99/15

0*

2

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/4 8/0 7/3 9/2 11/4 12/4

97/17

0*

3

Jens Henning Fæhn Lunden

Nome Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 8/2 9/0 7/2 11/2 11/5 12/2

94/13

0*

4

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 12/4 8/0 7/1 11/3 9/2 10/2

94/12

0*

5

Gudbjørg Elva Jonasrdottir

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 10/0 8/4 9/0 8/0 11/3 11/4 10/0

94/11

0*

6

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 5/0 10/0 12/3 9/0 6/0 9/4 9/2 12/2

91/11

0*

7

Terje Fossegrim Andresen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 9/0 10/0 8/2 9/0 5/0 6/0 10/3 8/0

83/5

0*

8

Stian Johansen

Skien Pk

9/0 10/0 7/0 9/0 8/1 9/0 8/1 7/1 8/2 8/0

83/5

0*

9

Runar Holm

Skien Pk

3/0 7/0 5/0 5/0 8/0 6/0 5/2 2/1 4/0 4/1

49/4

0*

Klasse FC - Feltpistol

1

Mathias Myrland

Oslo Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/3 9/0 9/4 11/4 9/3 12/2

100/16

0*

2

Iver Jørve

Ringerike Pk

9/0 10/0 2/0 9/0 10/3 9/0 9/3 9/3 10/3 12/3

89/15

0*

3

Sjur Stokke

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 5/0 5/0 10/1 9/0 9/3 9/1 11/3 12/2

89/10

0*

4

Steinar Frydenlund

Modum Pk

9/0 10/0 4/0 10/0 12/3 5/0 7/2 10/2 11/1 10/2

88/10

0*

5

Johan Ahlfors

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 10/2 9/0 8/1 11/3 11/3 5/0

85/9

0*

6

Kim Andre Larsen

Arendal Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 11/2 8/0 8/1 8/2 8/2 10/1

84/8

0*

7

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 10/0 6/0 2/0 8/0 9/0 8/1 8/2 8/2 10/1

78/6

0*

8

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 7/0 7/0 10/0 10/1 5/0 7/0 11/2 2/1 8/1

76/5

0*

9

Olav Ludvigsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 8/0 8/2 8/0 8/1 2/0 4/1 10/1

69/5

0*

Klasse FD - Feltpistol

1

Aleksander Norum Aglen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 6/0 10/0 12/2 9/0 9/2 11/2 10/4 10/2

95/12

0*

2

Kenneth Johansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 10/0 12/2 8/0 8/0 11/5 9/2 10/3

91/12

0*

3

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 2/1 9/0 9/0 10/5 11/5 10/1

88/12

0*

4

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

9/0 10/0 7/0 7/0 12/4 7/0 9/2 6/0 11/2 10/1

88/9

0*

5

Stig Rinde Brauti

Nome Pk

9/0 9/0 7/0 10/0 10/3 9/0 4/1 8/2 11/2 10/1

87/9

0*

6

Svein Ole Næss

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 4/0 8/0 12/3 6/0 8/2 9/3 9/1 10/1

84/10

0*

7

Rune Jobsen

Arendal Pk

9/0 10/0 4/0 10/0 10/3 9/0 6/2 6/1 6/1 12/2

82/9

0*

8

Morten Krystad

Arendal Pk

9/0 10/0 6/0 10/0 6/0 8/0 9/2 6/2 9/3 8/1

81/8

0*

9

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 8/0 6/0 10/0 7/0 9/0 4/0 8/0 9/2 10/1

80/3

0*

10

Bjørn Kjetil Edvardsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 12/3 8/0 5/1 9/2 8/4 6/1

79/11

0*

11

Tor Arne Nilsen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 8/0 9/0 6/1 8/0 8/1 6/2 8/2 6/1

78/7

0*

12

Roar Hendrik Lunde

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 8/0 9/0 10/4 5/0 7/1 9/3 10/2 0/0

76/10

0*

13

Rolf Tore Pedersen

Skien Pk

9/0 7/0 2/0 7/0 10/1 8/0 8/0 6/1 8/1 10/0

75/3

0*

14

Magnus Nordtømme

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 7/0 8/3 7/0 4/0 11/1 7/2 8/1

73/7

0*

15

Glenn Storkås

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 8/0 9/0 8/1 2/0 2/0 8/0 9/2 8/0

70/3

0*

16

Dag Sverre Ludvigsen

Farris Sportskyttere

9/0 8/0 6/0 4/0 4/2 8/0 7/1 11/4 6/1 6/1

69/9

0*

17

John Erik Mobæk

Skien Pk

6/0 10/0 9/0 6/0 4/1 9/0 4/0 3/0 6/2 12/1

69/4

0*

18

Stig Johannessen

Arendal Pk

9/0 10/0 5/0 10/0 2/1 8/0 5/0 5/3 6/1 6/1

66/6

0*

19

Raymond Aanrud

Modum Pk

9/0 10/0 4/0 0/0 6/1 7/0 4/0 7/1 7/2 12/1

66/5

0*

20

Leif Johansen

Nome Pk

9/0 10/0 0/0 7/0 2/0 9/0 5/1 7/1 7/1 10/2

66/5

0*

21

Thea Sofie Fredriksen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 5/0 6/0 6/0 8/4 4/0 6/0 2/0 4/0

60/4

0*

22

Kenneth Steen Larsen

Skien Pk

9/0 10/0 7/0 6/0 5/1 6/3 7/0 2/0 4/1 3/0

59/5

0*

23

Line Bjaaland

Porsgrunn Pk

9/0 7/0 2/0 2/0 6/3 7/0 8/2 5/2 6/2 5/2

57/11

0*

24

Glenn Austeen

Porsgrunn Pk

8/0 7/0 4/0 5/0 10/3 7/0 4/1 4/1 3/1 4/0

56/6

0*

25

Arild Sande

Porsgrunn Pk

7/0 6/0 4/0 6/0 5/1 3/0 6/0 5/1 6/1 8/1

56/4

0*

26

Per Arnt Auen

Porsgrunn Pk

8/0 7/0 4/0 8/0 4/1 8/0 4/1 4/0 5/1 4/0

56/3

0*

27

Ragnhild Åsen

Porsgrunn Pk

9/0 8/0 0/0 8/0 6/1 6/0 0/0 7/1 2/0 3/0

49/2

0*

28

Bjørn Arve Naphaug

Porsgrunn Pk

3/0 6/0 7/0 0/0 5/0 6/0 5/0 7/2 4/1 3/0

46/3

0*

29

Tormod Foss

Porsgrunn Pk

6/0 5/0 0/0 7/0 4/0 2/0 4/0 3/1 5/0 6/0

42/1

0*

30

Mona Åsen

Porsgrunn Pk

2/0 6/0 0/0 2/0 3/0 3/0 2/0 6/3 0/0 7/0

31/3

0*

31

Åge Jørgensen

Porsgrunn Pk

0/0 8/0 5/0 0/0 0/0 5/0 4/0 5/1 2/0 2/0

31/1

0*

32

Svein Harry Jørgensen

Porsgrunn Pk

0/0 0/0 4/0 0/0 7/0 0/0 0/0 4/1 2/0 0/0

17/1

0*

Klasse FU - Feltpistol

1

Kine Solberg

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 10/3 9/0 6/0 8/3 11/2 10/1

92/9

0*

Klasse GA - Feltpistol

1

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 9/0 10/0 12/4 9/0 9/4 11/4 11/4 12/5

102/21

0*

2

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 8/0 10/0 12/3 9/0 9/5 11/4 11/3 12/2

101/17

0*

3

Gudbjørg Elva Jonasrdottir

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 9/0 8/1 10/3 8/2 10/2

95/13

0*

Klasse GB - Feltpistol

1

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 3/0 9/0 12/2 9/0 5/1 11/1 11/0 12/4

91/8

0*

2

Morten Krystad

Arendal Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 10/4 8/0 4/0 10/3 11/5 10/0

90/12

0*

Klasse GC - Feltpistol

1

Tor Inge Solberg

Porsgrunn Pk

9/0 8/0 9/0 10/0 12/3 9/0 9/3 9/3 7/1 12/1

94/11

0*

2

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

9/0 10/0 8/0 8/0 10/0 7/0 7/2 11/3 9/0 8/1

87/6

0*

3

Olav Homme

Flosta Pk

9/0 9/0 7/0 8/0 10/4 9/0 8/1 11/2 4/0 8/1

83/8

0*

4

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 8/0 7/0 9/0 8/2 9/0 8/1 9/2 6/2 8/0

81/7

0*

Klasse GD - Feltpistol

1

Tommy Sande

Porsgrunn Pk

8/0 10/0 8/0 9/0 10/2 9/0 7/1 9/1 11/3 6/1

87/8

0*

2

Rune Jobsen

Arendal Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 12/4 9/0 7/1 9/0 8/3 8/1

84/9

0*

3

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

9/0 10/0 7/0 7/0 8/2 8/0 8/1 7/2 8/1 10/0

82/6

0*

4

Stig Johannessen

Arendal Pk

9/0 10/0 8/0 7/0 8/3 7/0 5/0 2/0 10/2 8/1

74/6

0*

5

Kim Taraldlien

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 5/0 8/0 10/1 8/0 4/0 8/3 4/0 4/1

69/5

0*

6

Kenneth Johansen

Porsgrunn Pk

5/0 9/0 5/0 6/0 4/1 7/0 6/1 5/3 2/0 5/0

54/5

0*

7

Ilya Dragunov

Porsgrunn Pk

5/0 8/0 4/0 4/0 3/1 6/0 5/0 4/1 6/0 4/0

49/2

0*

8

Arild Sande

Porsgrunn Pk

2/0 3/0 0/0 0/0 0/0 4/0 5/0 2/1 0/0 0/0

16/1

0*

Klasse MA - Feltpistol

1

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 10/0 12/6 9/0 9/4 11/4 11/3 12/2

101/19

0*

2

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 9/0 10/0 12/1 9/0 9/1 10/3 11/4 12/4

101/13

0*

3

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 10/0 12/6 9/0 8/1 11/1 11/3 12/1

100/12

0*

4

Lars Petter Mostad

Oslo Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 12/4 9/0 9/1 11/3 11/2 12/0

100/10

0*

5

Ingunn Marie Edvardsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 12/6 9/0 9/3 11/4 2/1 12/4

92/18

0*

6

Even Kristiansen

Modum Pk

8/0 8/0 9/0 7/0 12/3 9/0 8/2 10/2 10/1 10/2

91/10

0*

7

Svein Emil Andreassen

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 7/0 10/0 12/3 9/0 7/2 5/1 9/3 4/0

82/9

0*

8

Kjetil Engedahl

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 10/2 4/0 8/2 8/0 8/1 4/1

79/6

0*

Klasse MB - Feltpistol

1

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 12/4 9/0 9/1 11/2 11/3 12/4

101/14

0*

2

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 7/0 8/3 11/2 11/3 12/4

99/17

0*

3

Thomas Hetty

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 10/0 12/2 9/0 7/1 9/3 11/4 12/0

95/10

0*

4

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

9/0 10/0 9/0 10/0 12/5 9/0 7/0 9/1 10/3 10/0

95/9

0*

5

Håvard Todal

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 9/0 10/0 10/3 9/0 9/3 8/1 10/3 10/0

94/10

0*

6

Terje Kristiansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 10/0 12/4 8/0 9/4 11/4 11/4 8/3

92/19

0*

7

Marcus Fällgren

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 6/1 8/0 9/2 9/2 11/3 12/2

91/10

0*

8

Espen Schancke

Sandefjord Pk

9/0 10/0 5/0 10/0 10/4 9/0 7/2 9/3 11/3 10/0

90/12

0*

9

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

0/0 10/0 9/0 10/0 10/2 9/0 9/2 8/1 10/5 8/0

83/10

0*

10

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

7/0 8/0 8/0 10/0 12/2 8/0 5/0 9/4 10/3 6/0

83/9

0*

11

Ole Martin Jørve

Ringerike Pk

9/0 8/0 7/0 6/0 10/1 8/0 8/2 8/2 10/2 7/0

81/7

0*

12

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 9/0 3/0 10/0 9/1 9/0 7/1 11/2 6/1 8/1

81/6

0*

13

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 5/0 9/0 12/5 9/0 8/3 5/1 10/4 2/0

79/13

0*

14

Bjørn Fredriksen

Skien Pk

9/0 8/0 6/0 9/0 8/1 9/0 6/1 6/1 10/3 6/2

77/8

0*

15

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 7/0 9/0 8/2 9/0 4/0 0/0 11/3 10/0

77/5

0*

16

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 9/0 4/0 6/0 11/3 7/0 8/0 8/1 10/2 4/0

76/6

0*

Klasse MC - Feltpistol

1

Tor Inge Solberg

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 12/4 8/0 9/2 9/2 11/1 8/0

93/9

0*

2

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 8/0 6/0 10/4 8/0 5/1 10/2 10/2 10/0

85/9

0*

3

Morten Krystad

Arendal Pk

9/0 10/0 6/0 8/0 12/2 9/0 8/0 8/1 7/0 8/0

85/3

0*

4

Fredrik Børjesson

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 5/0 10/0 12/3 7/0 8/1 11/4 4/0 6/1

82/9

0*

5

Erling Aksel Mathisen

Sandefjord Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 12/4 7/0 5/0 8/2 8/0 8/2

82/8

0*

6

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 8/0 10/4 9/0 7/1 6/1 6/1 10/1

81/8

0*

7

Morten Johansen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 4/0 10/0 10/2 8/0 5/0 9/2 7/2 8/2

80/8

0*

8

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 10/0 2/0 10/0 12/4 9/0 8/1 4/3 10/2 4/0

77/10

0*

9

Jens Henning Fæhn Lunden

Nome Pk

9/0 6/0 6/0 10/0 10/2 7/0 7/1 4/0 8/1 10/1

77/5

0*

10

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 2/0 10/0 8/1 9/0 5/1 8/0 8/1 8/1

77/4

0*

11

Zoran Vojnovic

Arendal Pk

8/0 8/0 9/0 10/0 10/1 5/0 9/1 8/0 2/0 8/1

77/3

0*

12

Stian Johansen

Skien Pk

9/0 9/0 6/0 10/0 8/0 9/0 8/0 4/2 4/2 8/1

75/5

0*

13

Runar Holm

Skien Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 10/1 9/0 6/1 6/0 8/3 4/0

74/5

0*

14

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 0/0 5/0 10/1 9/0 5/1 3/1 6/2 10/2

67/7

0*

15

Sjur Stokke

Grenland Pistolkl.

8/0 8/0 2/0 8/0 6/0 8/0 4/0 2/0 6/3 2/0

54/3

0*

Klasse MD - Feltpistol

1

Anders Kortgård

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 4/0 10/0 12/3 7/0 8/0 9/1 9/4 8/2

86/10

0*

2

Rune Jobsen

Arendal Pk

9/0 9/0 5/0 10/0 12/2 7/0 7/1 9/1 8/1 8/1

84/6

0*

3

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 8/0 8/3 9/0 8/3 8/0 8/2 8/3

82/11

0*

4

Stig Rinde Brauti

Nome Pk

9/0 10/0 6/0 10/0 10/1 7/0 9/1 6/0 6/0 8/0

81/2

0*

5

Aleksander Norum Aglen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 10/0 8/1 9/0 8/0 8/0 6/0 6/0

80/1

0*

6

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

9/0 9/0 6/0 10/0 8/0 8/0 7/0 8/2 10/3 4/0

79/5

0*

7

Olav Homme

Flosta Pk

9/0 10/0 5/0 10/0 12/1 9/0 6/1 6/0 6/2 6/0

79/4

0*

8

Rolf Tore Pedersen

Skien Pk

8/0 10/0 2/0 10/0 12/4 9/0 8/1 4/3 10/2 4/0

77/10

0*

9

Mathias Myrland

Oslo Pk

9/0 10/0 6/0 8/0 8/2 6/0 7/2 6/1 7/3 6/0

73/8

0*

10

Kenneth Johansen

Porsgrunn Pk

8/0 6/0 7/0 7/0 8/1 7/0 4/0 10/2 8/2 6/2

71/7

0*

11

Ina K W Jensen

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 3/0 10/0 10/1 8/0 5/1 6/2 6/2 6/0

71/6

0*

12

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

9/0 6/0 4/0 8/0 8/1 7/0 6/0 7/1 6/1 8/1

69/4

0*

13

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

7/0 8/0 4/0 10/0 8/2 5/0 5/0 8/1 10/0 4/0

69/3

0*

14

Reidar Moen

Skien Pk

8/0 10/0 5/0 5/0 12/3 8/0 9/1 3/2 2/0 6/1

68/7

0*

15

Kim Andre Larsen

Arendal Pk

8/0 9/0 4/0 5/0 4/0 9/0 4/2 7/0 8/2 10/1

68/5

0*

16

Torgeir Wold

Grenland Pistolkl.

9/0 10/0 0/0 10/0 10/4 9/0 2/0 7/1 10/1 0/0

67/6

0*

17

Leif Johansen

Nome Pk

9/0 9/0 4/0 8/0 8/0 6/0 4/0 6/0 8/0 4/0

66/0

0*

18

Dag Sverre Ludvigsen

Farris Sportskyttere

8/0 6/0 4/0 6/0 12/3 9/0 6/1 4/0 6/2 4/0

65/6

0*

19

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

9/0 10/0 3/0 6/0 12/1 7/0 4/0 7/0 6/0 0/0

64/1

0*

20

Baard Åsolfsen

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 2/0 7/0 10/0 8/0 4/0 8/1 6/1 2/0

63/2

0*

21

Magnus Nordtømme

Porsgrunn Pk

7/0 7/0 2/0 4/0 4/1 8/0 7/1 6/1 4/1 8/1

57/5

0*

22

John Erik Mobæk

Skien Pk

8/0 7/0 3/0 6/0 4/0 6/0 5/0 3/0 9/1 6/0

57/1

0*

23

Kenneth Steen Larsen

Skien Pk

9/0 4/0 4/0 5/0 6/2 8/0 0/0 4/2 4/1 10/1

54/6

0*

24

Stig Johannessen

Arendal Pk

0/0 9/0 7/0 5/0 8/1 5/0 4/0 6/0 6/2 4/0

54/3

0*

25

Iver Jørve

Ringerike Pk

8/0 9/0 2/0 9/0 10/1 6/0 2/0 3/1 0/0 5/0

54/2

0*

26

Kim Taraldsrud

Porsgrunn Pk

4/0 9/0 3/0 4/0 8/0 5/0 2/1 6/1 3/0 8/1

52/3

0*

27

Jens Kremer

Farris Sportskyttere

8/0 7/0 0/0 7/0 2/1 6/0 5/2 5/1 2/0 0/0

42/4

0*

28

Tormod Foss

Porsgrunn Pk

7/0 4/0 3/0 4/0 6/0 4/0 2/0 5/0 3/0 2/0

40/0

0*

Klasse RA - Feltpistol

1

Kjetil Bromark

Modum Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/6 9/0 9/1 11/5 11/6 12/4

102/22

0*

2

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 7/0 10/0 12/6 9/0 10/2 11/2 10/2 12/4

100/16

0*

3

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

9/0 10/0 7/0 10/0 12/5 9/0 9/0 11/3 11/3 12/3

100/14

0*

4

Ingunn Marie Edvardsen

Greipstad Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/6 9/0 8/4 11/1 11/3 10/1

99/15

0*

5

Jan Hagane

Flosta Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 12/1 9/0 9/1 11/1 11/5 10/1

99/9

0*

6

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 10/0 12/5 9/0 9/3 9/3 11/3 10/2

97/16

0*

7

Morten Støen

Bærum Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 10/2 9/0 9/2 10/1 10/2 12/2

97/9

0*

8

Terje Kristiansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 10/4 9/0 9/4 11/5 11/5 10/3

96/21

0*

9

Even Kristiansen

Modum Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/4 9/0 6/2 10/3 11/5 10/3

96/17

0*

10

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 8/0 10/0 12/4 9/0 9/2 10/4 11/3 8/3

96/16

0*

11

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 8/0 10/0 12/4 9/0 8/2 9/1 11/4 10/1

96/12

0*

12

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 7/0 10/0 12/5 9/0 5/0 10/4 12/4 10/0

94/13

0*

13

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 10/0 4/0 10/0 10/1 9/0 9/3 10/1 11/3 10/1

91/9

0*

14

Espen Schancke

Sandefjord Pk

9/0 9/0 6/0 10/0 12/5 8/0 9/2 4/1 11/5 12/1

90/14

0*

15

Frank Kristensen

Nome Pk

9/0 10/0 9/0 10/0 12/4 9/0 8/3 8/1 7/2 8/1

90/11

0*

16

Thomas Haugland

Svelvik Sportsskyttere

9/0 10/0 2/0 10/0 12/3 9/0 9/6 8/2 9/3 10/2

88/16

0*

17

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 10/3 9/0 8/0 8/2 11/4 6/2

88/11

0*

18

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 6/0 10/0 12/4 9/0 8/2 8/2 8/2 6/1

86/11

0*

19

Terje Pedersen

Skien Pk

9/0 10/0 8/0 10/0 12/3 9/0 6/0 9/2 11/4 0/0

84/9

0*

Klasse RB - Feltpistol

1

Thomas Hetty

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 8/0 10/0 12/4 9/0 8/1 8/3 11/1 12/2

97/11

0*

2

Raymond Thorjussen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 7/0 10/0 12/6 6/0 9/4 9/2 12/5 8/0

92/17

0*

3

Håvard Todal

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 8/0 10/0 12/3 9/0 9/5 4/0 10/1 10/2

91/11

0*

4

Anders Kortgård

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 7/0 10/0 8/1 9/0 8/1 11/3 11/3 8/1

91/9

0*

5

Tor Arne Fossland

Nome Pk

9/0 10/0 4/0 10/0 12/6 9/0 9/3 11/1 11/3 4/1

89/14

0*

6

Bjørn Ivar Pettersen

Farris Sportskyttere

9/0 10/0 4/0 9/0 12/5 8/0 7/0 11/1 9/2 10/1

89/9

0*

7

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 9/0 9/0 10/0 12/6 9/0 8/0 7/2 9/1 6/1

88/10

0*

8

Øystein Nirisen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 4/0 8/0 12/3 7/0 9/1 9/2 8/2 4/2

80/10

0*

9

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

9/0 10/0 4/0 10/0 10/2 9/0 8/0 7/1 9/4 4/0

80/7

0*

10

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

9/0 9/0 5/0 9/0 10/0 9/0 7/2 8/2 11/2 2/1

79/7

0*

11

Ole Ragnar Einar Paulsen

Bærum Pk

8/0 10/0 7/0 10/0 8/1 7/0 8/1 6/2 7/1 8/2

79/7

0*

12

Gudbjørg Elva Jonasrdottir

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 10/0 3/0 10/0 12/3 7/0 6/1 5/0 9/5 6/0

77/9

0*

13

Morten Krystad

Arendal Pk

9/0 7/0 5/0 10/0 10/1 9/0 4/0 6/1 6/2 6/1

72/5

0*

Klasse RC - Feltpistol

1

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

9/0 10/0 4/0 10/0 10/3 9/0 9/2 7/4 11/4 8/2

87/15

0*

2

Ole Martin Jørve

Ringerike Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 10/4 8/0 9/4 4/1 11/6 8/1

81/16

0*

3

Helge Kristiansen

Porsgrunn Pk

9/0 10/0 2/0 10/0 10/3 9/0 8/3 8/0 8/2 4/0

78/8

0*

4

Olav Homme

Flosta Pk

9/0 9/0 2/0 10/0 12/3 7/0 8/1 7/0 10/2 4/0

78/6

0*

5

Erling Aksel Mathisen

Sandefjord Pk

8/0 10/0 9/0 6/0 8/1 9/0 7/3 0/0 8/2 8/1

73/7

0*

6

Olav Ludvigsen

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 4/0 7/0 10/0 4/0 8/0 6/0 6/3 7/0

70/3

0*

Klasse RD - Feltpistol

1

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

9/0 9/0 9/0 8/0 12/5 9/0 9/3 9/2 11/3 8/1

93/14

0*

2

Jens Henning Fæhn Lunden

Nome Pk

9/0 10/0 9/0 9/0 12/2 7/0 9/1 9/1 11/3 8/1

93/8

0*

3

Rune Jobsen

Arendal Pk

9/0 10/0 5/0 9/0 10/4 9/0 8/3 10/2 11/2 8/1

89/12

0*

4

Vetle Hetty

Farris Sportskyttere

7/0 8/0 8/0 10/6 12/2 7/0 7/3 9/1 10/0 10/2

88/14

0*

5

Steinar Frydenlund

Modum Pk

8/0 10/0 5/0 8/0 12/6 9/0 6/1 9/0 6/1 10/1

83/9

0*

6

Mathias Myrland

Oslo Pk

9/0 10/0 3/0 7/0 12/0 9/0 7/1 10/2 6/1 4/1

77/5

0*

7

Iver Jørve

Ringerike Pk

8/0 8/0 4/0 9/0 10/3 9/0 7/1 8/0 9/2 4/0

76/6

0*

8

Kim Taraldlien

Porsgrunn Pk

9/0 9/0 5/0 9/0 12/2 7/0 8/1 2/0 9/1 6/1

76/5

0*

9

Kim Andre Larsen

Arendal Pk

9/0 9/0 7/0 5/0 9/3 9/0 7/0 8/0 6/1 4/0

73/4

0*

10

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

9/0 10/0 2/0 10/0 12/2 6/0 5/0 4/0 4/1 4/0

66/3

0*

11

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

7/0 7/0 0/0 9/0 8/2 6/0 2/0 4/0 6/1 4/0

53/3

0*

12

Raymond Aanrud

Modum Pk

4/0 7/0 4/0 6/0 7/2 4/0 3/1 5/1 2/1 2/0

44/5

0*

13

Glenn Austeen

Porsgrunn Pk

6/0 5/0 4/0 6/0 5/1 5/0 2/0 6/1 2/1 2/0

43/3

0*

14

Rune Solli

Grenland Pistolkl.

6/0 8/0 3/0 6/0 2/0 5/0 4/0 2/0 4/0 2/0

42/0

0*

Klasse SP - Feltpistol

1

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 8/0 9/0 10/2 8/0 8/1 10/4 10/3 10/0

90/10

0*

2

Mona Gjelstad

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 8/0 9/0 10/3 8/0 8/1 10/1 10/4 10/0

90/9

0*

3

Geir Yngve Kristiansen

Nedre Eiker Pk

8/0 9/0 6/0 9/0 9/2 8/0 8/2 10/3 10/4 8/2

85/13

0*

4

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 5/0 9/0 10/0 8/0 8/4 10/5 10/2 8/2

85/13

0*

5

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 10/3 8/0 6/2 8/1 10/3 8/0

84/9

0*

6

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 8/0 9/0 4/1 8/0 8/2 10/1 10/3 10/0

84/7

0*

7

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 9/0 10/1 8/0 5/2 8/3 10/1 6/1

78/8

0*

8

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

8/0 9/0 2/0 9/0 10/4 8/0 8/0 6/0 8/1 10/0

78/5

0*

9

Arild Waage

Oslo Sportsskyttere

8/0 8/0 5/0 9/0 8/2 8/0 5/2 8/3 10/4 8/0

77/11

0*

10

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

8/0 9/0 4/0 7/0 10/3 8/0 8/4 6/2 8/2 8/3

76/14

0*

11

Morten Johansen

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 5/0 9/0 8/3 6/0 6/3 8/2 8/2 9/1

76/11

0*

12

Lars Petter Mostad

Oslo Pk

8/0 9/0 5/0 8/0 10/3 8/0 5/0 6/1 8/2 8/1

75/7

0*

13

Reidar Moen

Skien Pk

8/0 9/0 6/0 9/0 8/3 8/0 6/0 2/1 8/4 10/2

74/10

0*

14

Janina-Simone Krause

Greipstad Pk

8/0 9/0 5/0 9/0 10/2 6/0 7/1 6/1 8/1 6/0

74/5

0*

15

Jens Henning Fæhn Lunden

Nome Pk

7/0 9/0 3/0 8/0 6/1 8/0 7/0 10/1 10/3 5/0

73/5

0*

16

Kjetil Skogshagen

Farris Sportskyttere

8/0 0/0 0/0 9/0 10/3 8/0 5/0 8/1 10/1 10/0

68/5

0*

17

Espen Halvorsen

Farris Sportskyttere

2/0 9/0 5/0 9/0 10/3 8/0 3/1 6/1 10/3 4/0

66/8

0*

18

Stig Rinde Brauti

Nome Pk

8/0 9/0 2/0 8/0 6/1 6/0 5/0 2/1 10/2 6/0

62/4

0*

19

Roar Hendrik Lunde

Porsgrunn Pk

6/0 9/0 5/0 3/0 4/1 8/0 6/0 0/0 4/0 2/0

47/1

0*

20

Kjetil Edvardsen

Porsgrunn Pk

7/0 9/0 2/0 6/0 4/0 2/0 2/0 5/1 2/0 7/0

46/1

0*

21

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

2/0 9/0 2/0 8/0 5/2 4/0 2/0 6/1 4/0 2/1

44/4

0*

22

Dag Sverre Ludvigsen

Farris Sportskyttere

8/0 6/0 0/0 4/0 8/2 5/0 4/0 0/0 4/1 2/1

41/4

0*

23

Thea Sofie Fredriksen

Farris Sportskyttere

0/0 6/0 2/0 4/0 9/2 5/0 4/2 0/0 10/1 0/0

40/5

0*

24

Ina K W Jensen

Porsgrunn Pk

8/0 6/0 5/0 0/0 4/0 7/0 4/0 0/0 4/0 2/0

40/0

0*

25

Kenneth Johansen

Porsgrunn Pk

0/0 8/0 0/0 7/0 6/0 4/0 4/1 2/1 4/0 4/1

39/3

0*

26

Vetle Hetty

Farris Sportskyttere

7/0 7/0 0/0 5/0 0/0 8/0 2/0 2/0 6/1 2/0

39/1

0*

27

Åse Jørve

Ringerike Pk

4/0 7/0 3/0 4/0 2/1 6/0 4/0 2/0 4/0 2/1

38/2

0*

28

Mona Åsen

Porsgrunn Pk

4/0 2/0 0/0 3/0 5/2 6/0 3/1 3/1 5/1 5/1

36/6

0*

29

Ole-Martin Løvaas Christiansen

Tønsberg og Omegn Pk

2/0 3/0 2/0 2/0 3/0 4/0 2/0 8/3 2/0 0/0

28/3

0*

30

Ragnhild Åsen

Porsgrunn Pk

8/0 7/0 2/0 0/0 2/0 3/0 0/0 4/2 0/0 2/0

28/2

0*

31

Svein Ole Næss

Farris Sportskyttere

4/0 2/0 3/0 5/0 0/0 0/0 6/1 2/1 0/0 6/0

28/2

0*

32

Per Arnt Auen

Porsgrunn Pk

7/0 0/0 0/0 0/0 4/0 2/0 4/0 6/0 0/0 4/1

27/1

0*

Klasse SR - Feltpistol

1

Even Kristiansen

Modum Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 10/4 8/0 8/2 10/5 10/3 8/0

88/14

0*

2

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 7/0 9/0 10/4 8/0 8/5 8/2 10/4 10/3

87/18

0*

3

Mikkel Bast

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 7/0 7/0 9/0 10/4 8/0 8/1 10/2 10/4 10/1

87/12

0*

4

Knut Aamodt

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 8/0 9/0 10/3 8/0 8/0 8/1 10/5 8/0

86/9

0*

5

Håvard Todal

Oslo Komm.Tj.M. Skl

8/0 9/0 6/0 9/0 10/2 7/0 8/3 10/3 8/3 10/2

85/13

0*

6

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 7/0 9/0 10/4 8/0 8/3 8/1 10/3 8/0

85/11

0*

7

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 7/0 9/0 10/1 8/0 8/2 8/1 10/4 8/2

85/10

0*

8

Ingunn Marie Edvardsen

Greipstad Pk

8/0 9/0 5/0 9/0 10/4 8/0 8/2 8/1 8/3 10/4

83/14

0*

9

Roy Baumann

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 5/0 9/0 10/5 8/0 8/1 8/1 10/3 8/0

83/10

0*

10

Terje Pedersen

Skien Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 10/3 8/0 8/2 6/2 10/4 6/0

82/11

0*

11

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 6/0 9/0 10/5 8/0 6/2 6/1 10/1 8/1

80/10

0*

12

Kjetil Engedahl

Nedre Eiker Pk

7/0 9/0 6/0 9/0 10/1 7/0 8/2 8/1 8/2 8/2

80/8

0*

13

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 4/0 8/0 10/4 8/0 5/1 6/1 10/2 10/2

78/10

0*

14

Espen Christoffer Haaland

Birkenes Og Lillesand Ssl.

8/0 9/0 2/0 9/0 10/3 8/0 5/2 10/2 8/2 0/0

69/9

0*

15

Tore Vinkenes

Farris Sportskyttere

8/0 7/0 6/0 8/0 10/2 8/0 4/2 6/2 4/1 8/1

69/8

0*

16

Jan Harald Vegusdal

Arendal Pk

8/0 9/0 6/0 6/0 8/3 8/0 5/1 4/1 4/2 9/1

67/8

0*

17

Ingunn Green

Farris Sportskyttere

6/0 9/0 4/0 9/0 6/2 7/0 5/0 4/1 7/3 9/3

66/9

0*

18

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

3/0 7/0 2/0 7/0 8/2 5/0 3/0 4/0 6/0 2/0

47/2

0*

19

John Erik Mobæk

Skien Pk

7/0 7/0 6/0 5/0 6/0 5/0 5/0 2/0 0/0 2/1

45/1

0*

Klasse SU - Feltpistol

1

Kine Solberg

Porsgrunn Pk

8/0 6/0 3/0 6/0 6/1 8/0 6/0 4/0 10/1 4/0

61/2

0*

Klasse M1 - Feltpistol

1

Kjetil Bromark

Modum Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 10/5 8/0 8/3 10/4 10/3 10/5

90/20

0*

2

Tormod Strand

Farris Sportskyttere

8/0 9/0 8/0 9/0 10/3 8/0 8/2 10/4 10/4 10/4

90/17

0*

3

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

7/0 9/0 8/0 9/0 10/3 8/0 8/1 10/2 10/3 10/2

89/11

0*

4

Håvard Todal

Oslo Komm.Tj.M. Skl

7/0 9/0 8/0 9/0 8/1 8/0 7/1 8/3 10/2 8/3

82/10

0*

5

Stian Johansen

Skien Pk

8/0 9/0 7/0 8/0 10/1 6/0 7/1 10/3 6/1 10/3

81/9

0*

6

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 4/0 9/0 10/3 6/0 6/0 10/3 10/4 8/1

80/11

0*

7

Tor Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 4/0 9/0 6/2 8/0 8/2 10/4 8/3 8/4

78/15

0*

8

Jan Olav Furuborg

Greipstad Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 8/2 8/0 6/2 8/1 6/1 8/2

78/8

0*

9

Dag Kristiansen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 7/0 6/0 8/0 10/2 8/0 8/2 6/2 8/3 8/3

77/12

0*

10

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

8/0 8/0 4/0 9/0 10/2 6/0 7/2 8/1 8/1 8/3

76/9

0*

11

Erling Aksel Mathisen

Sandefjord Pk

7/0 8/0 5/0 9/0 8/1 6/0 8/0 10/3 4/1 10/1

75/6

0*

12

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

8/0 9/0 4/0 7/0 8/1 8/0 5/0 8/1 6/3 10/2

73/7

0*

13

Runar Holm

Skien Pk

8/0 9/0 5/0 7/0 8/2 7/0 8/0 6/1 6/1 8/0

72/4

0*

14

Steinar Frydenlund

Modum Pk

4/0 5/0 5/0 4/0 9/2 8/0 6/1 10/1 4/0 10/4

65/8

0*

15

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 8/0 2/0 4/0 8/2 6/0 4/0 8/1 8/1 8/2

64/6

0*

16

Anders Kortgård

Oslo Komm.Tj.M. Skl

8/0 7/0 6/0 3/0 8/1 8/0 5/1 5/0 8/1 6/1

64/4

0*

17

Bjørn Espen Schulstock

Tønsberg og Omegn Pk

8/0 9/0 3/0 9/0 10/3 5/0 3/2 4/2 8/2 2/0

61/9

0*

18

Kenneth Goa

Asker Skyteklubb

8/0 8/0 3/0 6/0 8/1 5/0 0/0 8/3 6/2 4/0

56/6

0*

19

Leif Johansen

Nome Pk

8/0 4/0 3/0 8/0 4/2 8/0 2/0 6/0 10/3 0/0

53/5

0*

Klasse M2 - Feltpistol

1

Kjetil Bromark

Modum Pk

8/0 9/0 8/0 9/0 10/4 8/0 8/2 10/5 10/4 10/4

90/19

0*

2

Petter Aabakken

Hærens Våpentekn.Korps Skyt.

8/0 9/0 8/0 9/0 10/5 8/0 8/3 8/3 10/3 10/3

88/17

0*

3

Petter Berg

Aron Skytterklubb Drammen

8/0 9/0 5/0 9/0 10/4 6/0 8/1 10/2 10/4 10/4

85/15

0*

4

Knut Stamland

Porsgrunn Pk

8/0 9/0 7/0 9/0 8/3 8/0 7/1 8/1 10/3 10/2

84/10

0*

5

Håvard Todal

Oslo Komm.Tj.M. Skl

8/0 9/0 5/0 9/0 10/3 8/0 8/2 8/2 10/2 6/3

81/12

0*

6

Helge Atle Rønningsen

Oslo Komm.Tj.M. Skl

8/0 9/0 7/0 9/0 8/2 5/0 6/0 6/2 8/0 10/1

76/5

0*

7

Tor Arne Fossland

Nome Pk

7/0 9/0 2/0 9/0 10/3 5/0 5/0 9/1 8/3 6/2

70/9

0*

8

Jens Henning Fæhn Lunden

Nome Pk

8/0 8/0 6/0 7/0 10/0 8/0 3/1 10/0 2/0 6/0

68/1

0*

9

Terje Fossegrim Andresen

Farris Sportskyttere

6/0 8/0 2/0 8/0 8/3 6/0 6/0 6/0 4/1 4/1

58/5

0*

10

Frode Reinholt

Porsgrunn Pk

6/0 8/0 2/0 6/0 6/2 6/0 6/1 4/1 6/2 6/1

56/7

0*

11

Torben Finn Jørgensen

Aron Skytterklubb Drammen

7/0 9/0 2/0 6/0 8/3 7/0 4/0 6/2 2/0 4/0

55/5

0*

 

Alle øvelser

Fin, Grov, Militær, Revolver, Magnum1, Magnum2,

Spesialrevolver, Spesial pistol.

Startavgift 125,- Vi tar VIPPS

Påmelding felt vipps nr 94345

Kiosk porsgrunn pistolklubb vipps nr 95258

Vi trenger folk på standplass.

Det blir som vanlig opprigging på lørdag 17.mars kl 10.00

Etter rigging blir det funksjonærskyting.

Sett av helgen og bli med.

Oppmøte for banemannskap på søndag senest kl 8.30

Gjør dere klar til neste feltstevne på lillegårdseter.

Det skytes alle øvelser
.

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestad 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestad 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft