Porsgrunn Pistolklubb

Notice: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' in /customers/a/5/a/ppk.no/httpd.www/templates/siteground-j16-10/html/com_content/article/default.php on line 15

Vi har 25 meters bane innendørs i Brevik, ved Trosvik verft, nå også kalt Vard.
Her har vi 10 standplasser med elektronikk for krutt, og 5 standplasser for luft, med elektronikk.
Vi har også 10 standplasser til, for luft, men da med skive fremtrekk. Luftbanene er på 10 meter.

Du finner fram til oss i Brevik, ved å kjøre til tidligere Korvetten, ta av ned til Brevik, høyre ved avkjøringen
mot bunnen av bakken, og så følge noen små skilter merket PPK.

Adressen til banen er Trosvikvegen 23-27 . 3940 Brevik https://goo.gl/maps/BMkqXHR55382

Kan søke på Google maps: porsgrunn pistolklubb Trosvik

kart brevik

GPS til banen:   N59 03.254 E9 41.397     Garmin Nuvi

 
Lokal UTM sone / Euref89
Sonebelte: 32V
Øst: 0539571.93
Nord: 6546295.17
Geografiske koordinater
Desimalgrader
Breddegrad: 59.05423
Lengdegrad: 9.68987
Desimalminutter
Breddegrad: 59 3.253919
Lengdegrad: 9 41.392320
Grader, minutter og sekunder
Breddegrad: 59 3'15.23"
Lengdegrad: 9 41'23.53"

brevik kart

 

TERMINLISTE 2018 

 

Øverst på siden holder du over fanen konkurranse

 Terminliste

Velg region/Krets 

Telemark Trykk SØK

 Resultatlister

velg arrangør: Porsgrunn

  

NSF Stevnestatistikk (Pistol - Banestevner) 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Forklaring på stevnekode

 Neste stevner 

SJEKK ALLTID TERMINLISTA

PÅ SKYTING.NO

Drammen 14.10. kl 12:00 Sprintluft
Drammen 14.10. kl 13:00 Sprintluft
Hønefoss 18.10. kl 18:00 Luft
Hønefoss 18.10. kl 19:30 Luft
Brevik 19.10. kl 18:15 Standard
Fuglemyr 200m 20.10. kl 10:00 Norgesfelt
Fuglemyr 200m 20.10. kl 13:00 Norgesfelt
Åres 21.10. kl 09:00 PPC
Åres 21.10. kl 10:00 VM Fin
Brevik 21.10. kl 10:00 Luft
Brevik 21.10. kl 10:00 VMFG KMFG
Åres 21.10. kl 12:00 Hurtig F
Åres 21.10. kl 13:00 PPC
Hønefoss 22.10. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 22.10. kl 20:00 NAIS F
Geiteryggen 24.10. kl 18:00 Luft
Bommestadhallen 3.11. kl 10:00 Sprintluft
Bommestadhallen 3.11. kl 13:00 Luft
Hønefoss 5.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 5.11. kl 20:00 NAIS F
Brevik 9.11. kl 18:15 VM Fin
Myhrespiten 11.11. kl 09:00 Felt
Brevik 11.11. kl 10:00 Luft
Brevik 11.11. kl 10:00 Hurtig FG KM G
Hula 13.11. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 15.11. kl 18:00 Hurtig F
Hønefoss 15.11. kl 19:30 Hurtig F
Brevik 16.11. kl 18:15 Fri B
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Hurtig FG
Bommestadhallen 17.11. kl 09:00 Luft
Geiteryggen 18.11. kl 10:00 Hurtig FG KM 7F
Drammen 18.11. kl 12:00 Luft
Hønefoss 19.11. kl 18:00 Standard
Hønefoss 19.11. kl 19:30 Standard
Hønefoss 26.11. kl 18:00 VM Fin
Hønefoss 26.11. kl 19:30 VM Fin
Brevik 30.11. kl 18:15 Hurtig F
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Standard
Bommestadhallen 1.12. kl 09:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Luft
Brevik 2.12. kl 10:00 Silhuett
Brevik 7.12. kl 18:15 FriB
Hønefoss 9.12. kl 11:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 12:00 NAIS F
Hønefoss 9.12. kl 13:00 NAIS F
Haugar 11.12. kl 18:00 NAIS F
Hønefoss 16.12. kl 10:00 Hurtig 7SPSR
Hønefoss 16.12. kl 12:00 Hurtig 7SPSR
Drammen 16.12. kl 12:00 Luft